Друга ліга - Словаччина
пʼятниця, 12.08.2022
16:00
16:00

Погронє

Шаморин
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ziar nad Hronom |
| В гостях: | Саморин |
| Відстань: | 129.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Ж'яр-над-Гроном |
| Вміщує: | 1 500 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.40 | 3.50 | 2 | 1.26 | 1.83 | |||
| 29% | 5% | 66% | 3.50 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.78 | 1.90 | 2.90 | 1.35 | ||||||
| 78% | 22% | 64% | 36% | 21% | 79% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-02 | Погронє | 1 - 2 | Шаморин |
| 2022-01-26 | Погронє | 3 - 2 | Шаморин |
| 2021-06-19 | Погронє | 3 - 0 | Шаморин |
| 2019-05-25 | Шаморин | 0 - 3 | Погронє |
| 2018-10-26 | Погронє | 2 - 1 | Шаморин |
| 2018-04-25 | Шаморин | 2 - 1 | Погронє |
| 2017-10-06 | Погронє | 1 - 1 | Шаморин |
| 2016-10-08 | Шаморин | 0 - 2 | Погронє |
| 2016-07-31 | Погронє | 0 - 3 | Шаморин |
| 2015-05-30 | Шаморин | 0 - 2 | Погронє |
| 2014-10-12 | Погронє | 3 - 1 | Шаморин |
| 2014-07-26 | Шаморин | 2 - 0 | Погронє |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 12 | 8 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 100% | 67% | 17% |
Погронє останні 12 матчі
| 2022-08-06 | Гуменне | 2 - 1 | Погронє |
| 2022-07-29 | Погронє | 0 - 1 | Кошице |
| 2022-07-22 | Комарно | 1 - 1 | Погронє |
| 2022-07-17 | Дольний Кубін | 1 - 2 | Погронє |
| 2022-07-09 | Погронє | 1 - 2 | Банська Бистріца |
| 2022-07-02 | Погронє | 1 - 2 | Шаморин |
| 2022-06-18 | Дун. Стреда | 3 - 1 | Погронє |
| 2022-05-21 | Погронє | 1 - 0 | Сеніца |
| 2022-05-14 | Злате Моравце | 1 - 3 | Погронє |
| 2022-04-30 | Погронє | 1 - 2 | Міхаловце |
| 2022-04-23 | Л. Мікулаш | 1 - 0 | Погронє |
| 2022-04-16 | Погронє | 1 - 1 | Тренчин |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 17% |
Шаморин останні 12 матчі
| 2022-08-07 | Шаморин | 3 - 0 | Прешов |
| 2022-07-30 | Поважська Бистриця | 2 - 3 | Шаморин |
| 2022-07-24 | Шаморин | 3 - 1 | Рача |
| 2022-07-15 | Миява | 1 - 0 | Шаморин |
| 2022-07-02 | Погронє | 1 - 2 | Шаморин |
| 2022-06-29 | Шаморин | 1 - 2 | Петржалка |
| 2022-05-20 | Жиліна B | 1 - 1 | Шаморин |
| 2022-05-13 | Шаморин | 4 - 0 | Дубніца |
| 2022-05-07 | Требішов | 4 - 0 | Шаморин |
| 2022-05-01 | Шаморин | 2 - 0 | Петржалка |
| 2022-04-23 | Комарно | 0 - 2 | Шаморин |
| 2022-04-17 | Шаморин | 2 - 3 | Пухов |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дубніца | 4 | +6 | 9 |
| 2 | Шаморин | 4 | +5 | 9 |
| 3 | Слован Бр. B | 4 | 0 | 9 |
| 4 | Комарно | 4 | +4 | 8 |
| 5 | Миява | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Пухов | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Кошице | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Гуменне | 4 | -3 | 6 |
| 9 | Рача | 4 | -4 | 6 |
| 10 | Требішов | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Петржалка | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Погронє | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Жиліна B | 4 | +1 | 3 |
| 14 | Поважська Бистриця | 4 | -1 | 3 |
| 15 | Прешов | 4 | -4 | 3 |
| 16 | Дольний Кубін | 4 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Погронє | |
| Шаморин | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Погронє | Шаморин |
|---|---|---|---|
| 1 | Дубніца | ||
| 2 | Шаморин | - | |
| 3 | Слован Бр. B | ||
| 4 | Комарно | ||
| 5 | Миява | 1 - 0 | |
| 6 | Пухов | ||
| 7 | Кошице | 0 - 1 | |
| 8 | Гуменне | ||
| 9 | Рача | ||
| 10 | Требішов | ||
| 11 | Петржалка | ||
| 12 | Погронє | - | |
| 13 | Жиліна B | ||
| 14 | Поважська Бистриця | 2 - 3 | |
| 15 | Прешов | ||
| 16 | Дольний Кубін |
Позиція в лізі
| Погронє | Шаморин | |
| Позиція | 12 | 2 |
| Очки | 4 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 4 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Погронє | Шаморин | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 2 |
3
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
1
0 1 |
Голи в лізі
| Погронє | Шаморин | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
5 |
9
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
1 |
3
3 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (32) | |
| Перемоги вдома | 59% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (92) | |
| Голи за матч | 2.88 |
| Голи вдома за матч | 1.84 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 69% |
| Більше 3.5 | 16% |
Погронє наступні 6 матчі
| 2022-08-21 | Петржалка | - | Погронє |
| 2022-08-27 | Погронє | - | Жиліна B |
| 2022-09-03 | Требішов | - | Погронє |
| 2022-09-09 | Погронє | - | Дубніца |
| 2022-09-16 | Пухов | - | Погронє |
| 2022-09-20 | Fomat Martin | - | Погронє |
Шаморин наступні 6 матчі
| 2022-08-21 | Шаморин | - | Комарно |
| 2022-08-27 | Кошице | - | Шаморин |
| 2022-09-02 | Шаморин | - | Гуменне |
| 2022-09-11 | Дольний Кубін | - | Шаморин |
| 2022-09-18 | Петржалка | - | Шаморин |
| 2022-10-02 | Шаморин | - | Жиліна B |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.40 | 3.50 |
| Ймовірність | 29% | 5% | 66% |
| 2 @ 3.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.26 | 1.83 |
| Ймовірність | 30% | 70% |
| X2 @ 1.83 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.26 | 3.50 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.26 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.78 | 1.90 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.78 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 1.35 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.35 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.98 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-12 12:05. На даний момент можливі зміни!