Серія C - Група A - Італія
вівторок, 20.03.2018
17:30
17:30

Понтедера

Про П'яченца
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Понтедера |
| В гостях: | П'яченца |
| Відстань: | 170.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Етторе Мануччі |
| Вміщує: | 4 014 |
| Розміри: | 105 x 60 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 2.89 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 32% | 35% | 33% | 1.53 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.56 | 2.26 | 2.70 | 1.44 | 5.33 | 1.12 | ||||||
| 61% | 39% | 39% | 61% | 23% | 77% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2017-11-05 | Про П'яченца | 0 - 1 | Понтедера |
| 2017-02-12 | Понтедера | 1 - 0 | Про П'яченца |
| 2016-09-25 | Про П'яченца | 1 - 0 | Понтедера |
| 2015-04-18 | Понтедера | 2 - 1 | Про П'яченца |
| 2014-12-06 | Про П'яченца | 1 - 1 | Понтедера |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| 60% | 20% | 20% | 40% | 20% | 0% |
Понтедера останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Гаворрано | 1 - 1 | Понтедера |
| 2018-03-10 | Пістоєзе | 3 - 0 | Понтедера |
| 2018-03-06 | Понтедера | 0 - 0 | Алессандрія |
| 2018-02-25 | П'яченца | 1 - 0 | Понтедера |
| 2018-02-21 | Алессандрія | 0 - 0 | Понтедера |
| 2018-02-18 | Понтедера | 0 - 0 | Ареццо |
| 2018-02-11 | Ліворно | 0 - 1 | Понтедера |
| 2018-02-07 | Понтедера | 2 - 1 | Падова |
| 2018-02-04 | Понтедера | 1 - 0 | Ольбія |
| 2018-01-28 | Понтедера | 0 - 2 | Арцакена |
| 2018-01-21 | Джана Ермініо | 3 - 1 | Понтедера |
| 2018-01-17 | Понтедера | 2 - 2 | Прато |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Про П'яченца останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Про П'яченца | 3 - 1 | Ліворно |
| 2018-03-10 | Прато | 1 - 0 | Про П'яченца |
| 2018-03-06 | Кунео | 2 - 3 | Про П'яченца |
| 2018-02-18 | Про П'яченца | 3 - 1 | Вітербезе |
| 2018-02-11 | Ольбія | 0 - 0 | Про П'яченца |
| 2018-01-28 | Про П'яченца | 1 - 0 | Пістоєзе |
| 2018-01-21 | Алессандрія | 1 - 0 | Про П'яченца |
| 2017-12-30 | Про П'яченца | 0 - 1 | Каррарезе |
| 2017-12-23 | Джана Ермініо | 1 - 0 | Про П'яченца |
| 2017-12-17 | Про П'яченца | 1 - 0 | Луккезе |
| 2017-12-10 | Арцакена | 0 - 1 | Про П'яченца |
| 2017-12-03 | Про П'яченца | 1 - 1 | П'яченца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 33% | 25% | 25% |
Таблиця Серія C - Група A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сієна | 28 | +11 | 55 |
| 2 | Ліворно | 27 | +25 | 54 |
| 3 | Піза | 29 | +13 | 49 |
| 4 | Вітербезе | 28 | +13 | 49 |
| 5 | Каррарезе | 28 | +10 | 43 |
| 6 | Алессандрія | 27 | +8 | 40 |
| 7 | Монца | 27 | +6 | 39 |
| 8 | Ольбія | 28 | -2 | 39 |
| 9 | Джана Ермініо | 28 | +4 | 37 |
| 10 | Пістоєзе | 27 | -1 | 36 |
| 11 | Арцакена | 28 | +1 | 34 |
| 12 | П'яченца | 27 | -2 | 34 |
| 13 | Про П'яченца | 27 | -4 | 32 |
| 14 | Понтедера | 28 | -14 | 32 |
| 15 | Луккезе | 28 | -9 | 31 |
| 16 | Кунео | 28 | -16 | 27 |
| 17 | Гаворрано | 28 | -17 | 21 |
| 18 | Прато | 27 | -25 | 20 |
| 19 | Ареццо | 26 | -1 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Понтедера | |
| Про П'яченца | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Понтедера | Про П'яченца |
|---|---|---|---|
| 1 | Сієна | 1 - 0 | |
| 2 | Ліворно | 2 - 3 | 3 - 0 |
| 3 | Піза | 1 - 1 | |
| 4 | Вітербезе | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Каррарезе | 1 - 0 | |
| 6 | Алессандрія | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Монца | 0 - 0 | |
| 8 | Ольбія | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Джана Ермініо | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Пістоєзе | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | Арцакена | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | П'яченца | 3 - 0 | |
| 13 | Про П'яченца | - | |
| 14 | Понтедера | - | |
| 15 | Луккезе | 3 - 2 | |
| 16 | Кунео | 0 - 3 | 2 - 3 |
| 17 | Гаворрано | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Прато | 1 - 0 | |
| 19 | Ареццо | 0 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Понтедера | Про П'яченца | |
| Позиція | 14 | 13 |
| Очки | 32 | 32 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 16 |
| Очки | 19 | 12 |
Форма в лізі
| Понтедера | Про П'яченца | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
8 12 |
9
7 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
7 3 |
3
3 7 |
Голи в лізі
| Понтедера | Про П'яченца | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
43 |
25
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
17 |
7
13 |
Загальна статистика для Серія C - Група A
| Матчі (262) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (636) | |
| Голи за матч | 2.43 |
| Голи вдома за матч | 1.35 |
| Голи в гостях за матч | 1.08 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 24% |
Понтедера наступні 6 матчі
| 2018-03-24 | Кунео | - | Понтедера |
| 2018-03-29 | Понтедера | - | Сієна |
| 2018-04-07 | Монца | - | Понтедера |
| 2018-04-14 | Понтедера | - | Каррарезе |
| 2018-04-20 | Піза | - | Понтедера |
| 2018-04-28 | Понтедера | - | Прато |
Про П'яченца наступні 6 матчі
| 2018-03-24 | Монца | - | Про П'яченца |
| 2018-03-29 | Про П'яченца | - | Ареццо |
| 2018-04-03 | Про П'яченца | - | Сієна |
| 2018-04-07 | Піза | - | Про П'яченца |
| 2018-04-14 | Про П'яченца | - | Гаворрано |
| 2018-04-21 | П'яченца | - | Про П'яченца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 2.89 | 3.00 |
| Ймовірність | 32% | 35% | 33% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.56 | 2.26 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.56 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 1.44 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.33 | 1.12 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.12 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.24 | 1.57 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-20 16:00. На даний момент можливі зміни!