Прімера КІФФ - Група 1 - Іспанія
субота, 24.08.2019
19:30
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Понтеведра |
| В гостях: |
Віго |
| Відстань: |
23.0 км |
| Час початку |
| Година: |
19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.94 |
3.34 |
3.96 |
1 |
|
|
|
1.20 |
1.80 |
| 39% |
33% |
28% |
1.94 |
|
|
|
67% |
33% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.42 |
2.62 |
|
|
|
2.28 |
1.57 |
|
|
|
4.13 |
1.19 |
| 20% |
80% |
|
|
|
13% |
87% |
|
|
|
15% |
85% |
Останні 8 прямі зустрічі
|
2019-04-14 |
Корухо
|
0 - 1 |
Понтеведра
|
|
2018-11-25 |
Понтеведра
|
1 - 0 |
Корухо
|
|
2018-03-10 |
Корухо
|
1 - 1 |
Понтеведра
|
|
2017-10-22 |
Понтеведра
|
2 - 1 |
Корухо
|
|
2017-04-23 |
Понтеведра
|
1 - 1 |
Корухо
|
|
2016-11-26 |
Корухо
|
2 - 2 |
Понтеведра
|
|
2016-02-21 |
Корухо
|
0 - 1 |
Понтеведра
|
|
2015-10-04 |
Понтеведра
|
3 - 1 |
Корухо
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
0 |
|
5 |
3 |
2 |
| 62% |
38% |
0% |
|
62% |
38% |
25% |
Понтеведра останні 12 матчі
|
2019-05-19 |
Реал Мадрид B
|
0 - 1 |
Понтеведра
|
|
2019-05-12 |
Понтеведра
|
0 - 2 |
Атлетіко B
|
|
2019-05-05 |
Лас-Пальмас B
|
2 - 1 |
Понтеведра
|
|
2019-04-28 |
Уньйон Адарве
|
3 - 0 |
Понтеведра
|
|
2019-04-18 |
Понтеведра
|
3 - 1 |
Рапідо де Боусас
|
|
2019-04-14 |
Корухо
|
0 - 1 |
Понтеведра
|
|
2019-04-07 |
Понтеведра
|
3 - 1 |
СС Реєс
|
|
2019-03-30 |
Депортіво B
|
0 - 1 |
Понтеведра
|
|
2019-03-24 |
Понтеведра
|
2 - 1 |
Гіхуело
|
|
2019-03-17 |
Саламанка
|
3 - 0 |
Понтеведра
|
|
2019-03-10 |
Понтеведра
|
1 - 1 |
Бургос
|
|
2019-03-03 |
Понферрадіна
|
1 - 0 |
Понтеведра
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
8 |
6 |
2 |
| 50% |
8% |
42% |
|
67% |
50% |
17% |
Корухо останні 12 матчі
|
2019-08-14 |
Оуренсе
|
4 - 3 |
Корухо
|
|
2019-05-19 |
Леонеса
|
3 - 0 |
Корухо
|
|
2019-05-12 |
Корухо
|
0 - 0 |
Уніоністас
|
|
2019-05-04 |
Реал Мадрид B
|
3 - 0 |
Корухо
|
|
2019-04-27 |
Корухо
|
3 - 0 |
Атлетіко B
|
|
2019-04-21 |
Лас-Пальмас B
|
1 - 0 |
Корухо
|
|
2019-04-14 |
Корухо
|
0 - 1 |
Понтеведра
|
|
2019-04-07 |
Рапідо де Боусас
|
0 - 0 |
Корухо
|
|
2019-03-31 |
Уньйон Адарве
|
3 - 3 |
Корухо
|
|
2019-03-24 |
Корухо
|
2 - 2 |
СС Реєс
|
|
2019-03-17 |
Депортіво B
|
1 - 1 |
Корухо
|
|
2019-03-10 |
Корухо
|
2 - 2 |
Гіхуело
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
8 |
7 |
4 |
| 8% |
50% |
42% |
|
67% |
58% |
33% |
Понтеведра наступні 6 матчі
|
2019-08-31 |
Ферроль
|
- |
Понтеведра
|
|
2019-09-08 |
Понтеведра
|
- |
Спортінг Х. B
|
|
2019-09-15 |
Ібіса
|
- |
Понтеведра
|
|
2019-09-22 |
Понтеведра
|
- |
Балеарес
|
|
2019-09-29 |
Реал Ов'єдо B
|
- |
Понтеведра
|
|
2019-10-06 |
Понтеведра
|
- |
Атлетіко B
|
Корухо наступні 6 матчі
|
2019-09-01 |
Корухо
|
- |
Інтер. Мадрид
|
|
2019-09-08 |
Корухо
|
- |
Ферроль
|
|
2019-09-15 |
Спортінг Х. B
|
- |
Корухо
|
|
2019-09-21 |
Корухо
|
- |
Ібіса
|
|
2019-09-29 |
Балеарес
|
- |
Корухо
|
|
2019-10-03 |
Корухо
|
- |
Інтер. Мадрид
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.94 |
3.34 |
3.96 |
| Ймовірність |
39% |
33% |
28% |
|
1 @ 1.94 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.20 |
1.80 |
| Ймовірність |
67% |
33% |
|
1X @ 1.20 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.42 |
2.62 |
| Ймовірність |
|
20% |
80% |
|
Менше 1.5 @ 2.62 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.28 |
1.57 |
| Ймовірність |
|
13% |
87% |
|
Менше 2.5 @ 1.57 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
4.13 |
1.19 |
| Ймовірність |
|
15% |
85% |
|
Менше 3.5 @ 1.19 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.08 |
1.76 |
| Ймовірність |
|
14% |
86% |
|
Ні @ 1.76 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-24 16:06. На даний момент можливі зміни!