Ліга чемпіонів УЄФА - 1/8 фіналу
вівторок, 14.03.2023
20:00
Порту
(Португалія)
Інтер
(Італія)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Переможець Інтер
загальний результат 0 - 1
Результат першого матчу
Інтер1 - 0Порту
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Порто (Пор) |
| В гостях: |
Мілано (Іта) |
| Відстань: |
1 514.5 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Ешта́діу ду Драга́у
(Порто / Пор)
|
| Вміщує: |
52 000 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| В гостях: |
Cristian Chivu (Рум) |
| Час початку |
| Година: |
20:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.20 |
2.55 |
X |
|
|
|
1.50 |
1.40 |
| 34% |
32% |
34% |
3.20 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
3.00 |
|
|
|
2.20 |
1.67 |
|
|
|
4.00 |
1.25 |
| 70% |
30% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Останні 5 прямі зустрічі
|
2023-02-22 |
Інтер
|
1 - 0 |
Порту
|
|
2005-11-01 |
Інтер
|
2 - 1 |
Порту
|
|
2005-10-19 |
Порту
|
2 - 0 |
Інтер
|
|
2005-03-15 |
Інтер
|
3 - 1 |
Порту
|
|
2005-02-23 |
Порту
|
1 - 1 |
Інтер
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
4 |
2 |
1 |
| 20% |
20% |
60% |
|
80% |
40% |
20% |
Порту останні 12 матчі
|
2023-03-10 |
Порту
|
3 - 2 |
Ешторіл
|
|
2023-03-04 |
Шавіш
|
1 - 3 |
Порту
|
|
2023-02-26 |
Порту
|
1 - 2 |
Жил Вісенте
|
|
2023-02-22 |
Інтер
|
1 - 0 |
Порту
|
|
2023-02-18 |
Порту
|
1 - 0 |
Ріу Аве
|
|
2023-02-12 |
Спортінг
|
1 - 2 |
Порту
|
|
2023-02-08 |
Академіко Візеу
|
0 - 1 |
Порту
|
|
2023-02-05 |
Порту
|
2 - 0 |
Візела
|
|
2023-02-01 |
Марітіму
|
0 - 2 |
Порту
|
|
2023-01-28 |
Спортінг
|
0 - 2 |
Порту
|
|
2023-01-25 |
Порту
|
3 - 0 |
Академіко Візеу
|
|
2023-01-21 |
Гімарайнш
|
0 - 1 |
Порту
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
0 |
2 |
|
8 |
5 |
2 |
| 83% |
0% |
17% |
|
67% |
42% |
17% |
Інтер останні 12 матчі
|
2023-03-10 |
Спеція
|
2 - 1 |
Інтер
|
|
2023-03-05 |
Інтер
|
2 - 0 |
Лечче
|
|
2023-02-26 |
Болонья
|
1 - 0 |
Інтер
|
|
2023-02-22 |
Інтер
|
1 - 0 |
Порту
|
|
2023-02-18 |
Інтер
|
3 - 1 |
Удінезе
|
|
2023-02-13 |
Сампдорія
|
0 - 0 |
Інтер
|
|
2023-02-05 |
Інтер
|
1 - 0 |
Мілан
|
|
2023-01-31 |
Інтер
|
1 - 0 |
Аталанта
|
|
2023-01-28 |
Кремонезе
|
1 - 2 |
Інтер
|
|
2023-01-23 |
Інтер
|
0 - 1 |
Емполі
|
|
2023-01-18 |
Мілан
|
0 - 3 |
Інтер
|
|
2023-01-14 |
Інтер
|
1 - 0 |
Верона
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
5 |
4 |
1 |
| 67% |
8% |
25% |
|
42% |
33% |
8% |
Таблиця Прімейра-Ліга (Португалія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Бенфіка |
24 |
21 |
2 |
1 |
61 |
13 |
+48 |
65 |
| 2 |
Порту |
24 |
18 |
3 |
3 |
55 |
17 |
+38 |
57 |
| 3 |
Брага |
24 |
18 |
1 |
5 |
54 |
22 |
+32 |
55 |
| 4 |
Спортінг |
24 |
16 |
2 |
6 |
49 |
23 |
+26 |
50 |
| 5 |
Гімарайнш |
24 |
12 |
4 |
8 |
24 |
24 |
0 |
40 |
| 6 |
Ароука |
24 |
10 |
7 |
7 |
28 |
31 |
-3 |
37 |
| 7 |
Каса Піа |
24 |
10 |
5 |
9 |
20 |
24 |
-4 |
35 |
| 8 |
Ріу Аве |
24 |
8 |
6 |
10 |
23 |
28 |
-5 |
30 |
| 9 |
Фамалікан |
24 |
9 |
3 |
12 |
23 |
31 |
-8 |
30 |
| 10 |
Боавішта |
24 |
8 |
6 |
10 |
27 |
38 |
-11 |
30 |
| 11 |
Жил Вісенте |
24 |
8 |
5 |
11 |
26 |
31 |
-5 |
29 |
| 12 |
Візела |
24 |
8 |
5 |
11 |
26 |
27 |
-1 |
29 |
| 13 |
Шавіш |
24 |
7 |
8 |
9 |
24 |
31 |
-7 |
29 |
| 14 |
Портімоненсе |
24 |
8 |
2 |
14 |
18 |
31 |
-13 |
26 |
| 15 |
Ешторіл |
24 |
6 |
4 |
14 |
21 |
37 |
-16 |
22 |
| 16 |
Марітіму |
24 |
4 |
4 |
16 |
17 |
45 |
-28 |
16 |
| 17 |
Феррейра |
24 |
4 |
3 |
17 |
18 |
42 |
-24 |
15 |
| 18 |
Санта-Клара |
24 |
3 |
6 |
15 |
17 |
36 |
-19 |
15 |
Таблиця Серія A (Італія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Наполі |
26 |
22 |
2 |
2 |
60 |
16 |
+44 |
68 |
| 2 |
Інтер |
26 |
16 |
2 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
50 |
| 3 |
Лаціо |
26 |
14 |
7 |
5 |
41 |
19 |
+22 |
49 |
| 4 |
Мілан |
26 |
14 |
6 |
6 |
43 |
33 |
+10 |
48 |
| 5 |
Рома |
26 |
14 |
5 |
7 |
35 |
25 |
+10 |
47 |
| 6 |
Ювентус |
26 |
16 |
5 |
5 |
44 |
22 |
+22 |
43 |
| 7 |
Аталанта |
26 |
12 |
6 |
8 |
42 |
30 |
+12 |
42 |
| 8 |
Торіно |
26 |
10 |
7 |
9 |
29 |
29 |
0 |
37 |
| 9 |
Болонья |
26 |
10 |
6 |
10 |
31 |
34 |
-3 |
36 |
| 10 |
Удінезе |
26 |
8 |
11 |
7 |
34 |
30 |
+4 |
35 |
| 11 |
Фіорентина |
26 |
9 |
7 |
10 |
31 |
31 |
0 |
34 |
| 12 |
Монца |
26 |
9 |
6 |
11 |
31 |
36 |
-5 |
33 |
| 13 |
Сассуоло |
26 |
9 |
6 |
11 |
34 |
40 |
-6 |
33 |
| 14 |
Емполі |
26 |
6 |
10 |
10 |
23 |
34 |
-11 |
28 |
| 15 |
Лечче |
26 |
6 |
9 |
11 |
24 |
31 |
-7 |
27 |
| 16 |
Салернітана |
26 |
6 |
8 |
12 |
29 |
45 |
-16 |
26 |
| 17 |
Спеція |
26 |
5 |
9 |
12 |
23 |
42 |
-19 |
24 |
| 18 |
Верона |
26 |
4 |
7 |
15 |
21 |
38 |
-17 |
19 |
| 19 |
Кремонезе |
26 |
1 |
9 |
16 |
21 |
48 |
-27 |
12 |
| 20 |
Сампдорія |
26 |
2 |
6 |
18 |
13 |
43 |
-30 |
12 |
Порту наступні 6 матчі
|
2023-03-19 |
Брага
|
- |
Порту
|
|
2023-04-02 |
Порту
|
- |
Портімоненсе
|
|
2023-04-07 |
Бенфіка
|
- |
Порту
|
|
2023-04-15 |
Порту
|
- |
Санта-Клара
|
|
2023-04-22 |
Феррейра
|
- |
Порту
|
|
2023-04-26 |
Фамалікан
|
- |
Порту
|
Інтер наступні 6 матчі
|
2023-03-19 |
Інтер
|
- |
Ювентус
|
|
2023-04-01 |
Інтер
|
- |
Фіорентина
|
|
2023-04-04 |
Ювентус
|
- |
Інтер
|
|
2023-04-07 |
Салернітана
|
- |
Інтер
|
|
2023-04-11 |
Бенфіка
|
- |
Інтер
|
|
2023-04-15 |
Інтер
|
- |
Монца
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.90 |
3.20 |
2.55 |
| Ймовірність |
34% |
32% |
34% |
|
X @ 3.20 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.50 |
1.40 |
| Ймовірність |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.40 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.40 |
3.00 |
| Ймовірність |
|
70% |
30% |
|
Більше 1.5 @ 1.40 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.20 |
1.67 |
| Ймовірність |
|
45% |
55% |
|
Менше 2.5 @ 1.67 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
4.00 |
1.25 |
| Ймовірність |
|
25% |
75% |
|
Менше 3.5 @ 1.25 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.91 |
1.91 |
| Ймовірність |
|
51% |
49% |
|
Так @ 1.91 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-14 16:03. На даний момент можливі зміни!