3. Ліга - Німеччина
субота, 27.07.2019
13:00
13:00

Пройссен Мюнстер

Єна
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мюнстер |
| В гостях: | Йєна |
| Відстань: | 297.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Пройсенштадіон |
| Вміщує: | 15 050 (3 000) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.80 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.95 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 96% | 4% | 51% | 49% | 15% | 85% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2019-01-26 | Єна | 0 - 0 | Пройссен Мюнстер |
| 2018-08-04 | Пройссен Мюнстер | 1 - 2 | Єна |
| 2018-03-10 | Пройссен Мюнстер | 2 - 2 | Єна |
| 2017-09-23 | Єна | 2 - 0 | Пройссен Мюнстер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | |
| 0% | 50% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Пройссен Мюнстер останні 12 матчі
| 2019-07-19 | Мюнхен 1860 | 1 - 1 | Пройссен Мюнстер |
| 2019-07-13 | Пройссен Мюнстер | 1 - 3 | Хераклес |
| 2019-07-10 | Пройссен Мюнстер | 1 - 0 | Фортуна Кельн |
| 2019-07-06 | Гронінген | 3 - 0 | Пройссен Мюнстер |
| 2019-05-18 | Цвікау | 2 - 0 | Пройссен Мюнстер |
| 2019-05-11 | Пройссен Мюнстер | 1 - 4 | Карлсруе |
| 2019-05-04 | Галлешер | 1 - 2 | Пройссен Мюнстер |
| 2019-04-28 | Брауншвейг | 3 - 3 | Пройссен Мюнстер |
| 2019-04-20 | Пройссен Мюнстер | 1 - 0 | Гросашпах |
| 2019-04-13 | Мюнхен 1860 | 0 - 1 | Пройссен Мюнстер |
| 2019-04-05 | Пройссен Мюнстер | 1 - 1 | Меппен |
| 2019-03-30 | Вюрцбургер К. | 3 - 2 | Пройссен Мюнстер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Єна останні 12 матчі
| 2019-07-22 | Єна | 1 - 2 | Інгольштадт |
| 2019-07-12 | Ян Регенсбург | 4 - 3 | Єна |
| 2019-05-18 | Єна | 4 - 0 | Мюнхен 1860 |
| 2019-05-11 | Меппен | 0 - 1 | Єна |
| 2019-05-04 | Єна | 3 - 4 | Вюрцбургер К. |
| 2019-04-28 | Унтерхахінг | 0 - 1 | Єна |
| 2019-04-20 | Єна | 3 - 1 | Веєн |
| 2019-04-13 | Ганза Росток | 1 - 2 | Єна |
| 2019-04-06 | Єна | 2 - 1 | Енергі Коттбус |
| 2019-03-31 | Аален | 1 - 1 | Єна |
| 2019-03-23 | Єна | 0 - 0 | Юрдінген |
| 2019-03-16 | Оснабрюк | 3 - 1 | Єна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 42% |
Таблиця 3. Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дуйсбург | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Брауншвейг | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Вюрцбургер К. | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Цвікау | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Інгольштадт | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Юрдінген | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Баварія II | 2 | -1 | 3 |
| 8 | Вікторія Кельн | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Ганза Росток | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Мангейм | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Кайзерслаутерн | 1 | 0 | 1 |
| 10 | ФК Хемніцер | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Мюнхен 1860 | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Пройссен Мюнстер | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Унтерхахінг | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Єна | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Галлешер | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Магдебург | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Меппен | 1 | -2 | 0 |
| 20 | Гросашпах | 1 | -3 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Пройссен Мюнстер | |
| Єна | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Пройссен Мюнстер | Єна | |
| Позиція | 10 | 16 |
| Очки | 1 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 12 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Пройссен Мюнстер | Єна | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Пройссен Мюнстер | Єна | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
1
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для 3. Ліга
| Матчі (11) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (36) | |
| Голи за матч | 3.27 |
| Голи вдома за матч | 1.73 |
| Голи в гостях за матч | 1.55 |
| Домашня команда забила в | 91% |
| Команда гостей забила в | 91% |
| Обидві Команди Заб'ють | 82% |
| Більше 1.5 | 91% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 36% |
Пройссен Мюнстер наступні 6 матчі
| 2019-07-31 | Дуйсбург | - | Пройссен Мюнстер |
| 2019-08-03 | Пройссен Мюнстер | - | Кайзерслаутерн |
| 2019-08-10 | Пройссен Мюнстер | - | Боруссія Д. |
| 2019-08-17 | Вюрцбургер К. | - | Пройссен Мюнстер |
| 2019-08-24 | Пройссен Мюнстер | - | Юрдінген |
| 2019-08-31 | Ганза Росток | - | Пройссен Мюнстер |
Єна наступні 6 матчі
| 2019-07-30 | Єна | - | Брауншвейг |
| 2019-08-04 | Цвікау | - | Єна |
| 2019-08-18 | Єна | - | Мангейм |
| 2019-08-24 | Меппен | - | Єна |
| 2019-09-02 | Єна | - | Магдебург |
| 2019-09-14 | Мюнхен 1860 | - | Єна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.50 | 3.80 |
| Ймовірність | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.80 |
| Ймовірність | 67% | 33% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 96% | 4% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 93% | 7% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-27 12:04. На даний момент можливі зміни!