Серія C - Група A - Італія
неділя, 25.08.2019
16:30
16:30

Про Патрія

Монца
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бусто Арсізіо |
| В гостях: | Монца |
| Відстань: | 33.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Карло Сперонi |
| Вміщує: | 4 627 |
| Розміри: | 105 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Іван Юрич (Хор) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.25 | 1.90 | X2 | 1.72 | 1.22 | |||
| 28% | 33% | 39% | 1.22 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 33% | 67% | 33% | 67% | 33% | 67% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2015-05-10 | Про Патрія | 3 - 2 | Монца |
| 2015-01-06 | Монца | 2 - 2 | Про Патрія |
| 2013-05-05 | Про Патрія | 1 - 2 | Монца |
| 2013-02-09 | Монца | 2 - 5 | Про Патрія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 100% | 75% |
Про Патрія останні 12 матчі
| 2019-08-11 | Спеція | 5 - 0 | Про Патрія |
| 2019-07-24 | Сампдорія | 4 - 0 | Про Патрія |
| 2019-07-18 | Торіно | 3 - 2 | Про Патрія |
| 2019-05-12 | Каррарезе | 2 - 0 | Про Патрія |
| 2019-05-04 | Кунео | 0 - 0 | Про Патрія |
| 2019-04-27 | Про Патрія | 1 - 2 | Піза |
| 2019-04-18 | Алессандрія | 1 - 2 | Про Патрія |
| 2019-04-13 | Про Патрія | 2 - 0 | Ентелла |
| 2019-04-06 | Гоццано | 0 - 2 | Про Патрія |
| 2019-03-30 | Про Патрія | 1 - 1 | Ареццо |
| 2019-03-23 | Луккезе | 3 - 1 | Про Патрія |
| 2019-03-16 | Про Патрія | 3 - 0 | Про П'яченца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 33% |
Монца останні 12 матчі
| 2019-08-18 | Фіорентина | 3 - 1 | Монца |
| 2019-08-11 | Беневенто | 3 - 4 | Монца |
| 2019-08-04 | Монца | 2 - 0 | Алессандрія |
| 2019-07-30 | Монца | 2 - 2 | Фрозіноне |
| 2019-05-22 | Імолезе | 1 - 3 | Монца |
| 2019-05-19 | Монца | 1 - 3 | Імолезе |
| 2019-05-15 | Монца | 3 - 3 | Зюдтіроль |
| 2019-05-12 | Монца | 2 - 0 | Фермана |
| 2019-05-08 | Вітербезе | 1 - 0 | Монца |
| 2019-05-05 | Зюдтіроль | 0 - 3 | Монца |
| 2019-04-28 | Монца | 3 - 0 | Фермана |
| 2019-04-24 | Монца | 2 - 1 | Вітербезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 50% |
Таблиця Серія C - Група A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Понтедера | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Каррарезе | 1 | -2 | 0 |
| 3 | Альбінолеффе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Алессандрія | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ареццо | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Про Патрія | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Гоццано | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Джана Ермініо | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Комо | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Леччо | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Монца | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Новара | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ольбія | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Перголеттезе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | П'янезе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Пістоєзе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Про Верчеллі | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ренате | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ювентус U23 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Сієна | 0 | 0 | -1 |
Позиція в лізі
| Про Патрія | Монца | |
| Позиція | 3 | 3 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 2 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Про Патрія | Монца | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Про Патрія | Монца | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Серія C - Група A
| Матчі (1) | |
| Перемоги вдома | 100% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 0% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (4) | |
| Голи за матч | 4.00 |
| Голи вдома за матч | 3.00 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 100% |
| Обидві Команди Заб'ють | 100% |
| Більше 1.5 | 100% |
| Більше 2.5 | 100% |
| Більше 3.5 | 100% |
Про Патрія наступні 6 матчі
| 2019-09-01 | Альбінолеффе | - | Про Патрія |
| 2019-09-08 | Про Патрія | - | Перголеттезе |
| 2019-09-15 | Ювентус U23 | - | Про Патрія |
| 2019-09-22 | Сієна | - | Про Патрія |
| 2019-09-25 | Про Патрія | - | П'янезе |
| 2019-09-29 | Ареццо | - | Про Патрія |
Монца наступні 6 матчі
| 2019-09-01 | Монца | - | Новара |
| 2019-09-08 | Комо | - | Монца |
| 2019-09-14 | Монца | - | Про Верчеллі |
| 2019-09-22 | Леччо | - | Монца |
| 2019-09-25 | Монца | - | Сієна |
| 2019-09-30 | Ювентус U23 | - | Монца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 3.25 | 1.90 |
| Ймовірність | 28% | 33% | 39% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.22 |
| Ймовірність | 33% | 67% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 1.5 @ 3.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-25 12:01. На даний момент можливі зміни!