Ліга MX - Мексика
неділя, 29.09.2019
18:00
18:00

УНАМ Пумас

Сантос Лагуна
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мехіко-Сіті |
| В гостях: | Торреон |
| Відстань: | 810.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Olimpico Universitario |
| Вміщує: | 68 954 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (12:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.30 | 2.87 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 30% | 24% | 46% | 1.53 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 87% | 13% | 52% | 48% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-06 | Сантос Лагуна | 5 - 2 | УНАМ Пумас |
| 2018-11-25 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Сантос Лагуна |
| 2018-04-23 | Сантос Лагуна | 1 - 2 | УНАМ Пумас |
| 2017-11-05 | УНАМ Пумас | 2 - 2 | Сантос Лагуна |
| 2017-03-05 | УНАМ Пумас | 2 - 1 | Сантос Лагуна |
| 2016-09-19 | Сантос Лагуна | 3 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2016-02-21 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Сантос Лагуна |
| 2015-08-29 | Сантос Лагуна | 3 - 4 | УНАМ Пумас |
| 2015-04-19 | УНАМ Пумас | 1 - 0 | Сантос Лагуна |
| 2014-10-25 | Сантос Лагуна | 1 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2014-03-29 | Сантос Лагуна | 2 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2013-10-06 | УНАМ Пумас | 0 - 1 | Сантос Лагуна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 33% |
УНАМ Пумас останні 12 матчі
| 2019-09-22 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Крус Асуль |
| 2019-09-15 | Америка Мексика | 1 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2019-09-01 | УНАМ Пумас | 2 - 1 | Деп. Толука |
| 2019-08-30 | Монтеррей | 2 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2019-08-24 | Атлетіко Морелія | 2 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2019-08-18 | УНАМ Пумас | 2 - 0 | Веракрус |
| 2019-08-14 | УНАМ Пумас | 1 - 0 | УАЕМ Потрос |
| 2019-08-10 | Клуб Тіхуана | 1 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2019-08-04 | УНАМ Пумас | 0 - 1 | УАНЛ Тігрес |
| 2019-08-01 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Атл. Сан-Луїс |
| 2019-07-28 | УНАМ Пумас | 2 - 0 | Некакса |
| 2019-07-20 | Атл. Сан-Луїс | 0 - 2 | УНАМ Пумас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 1 | 0 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 8% | 0% |
Сантос Лагуна останні 12 матчі
| 2019-09-26 | Сантос Лагуна | 5 - 0 | Веракрус |
| 2019-09-21 | Атл. Сан-Луїс | 2 - 3 | Сантос Лагуна |
| 2019-09-16 | Сантос Лагуна | 2 - 2 | Пачука |
| 2019-08-29 | Клуб Леон | 2 - 2 | Сантос Лагуна |
| 2019-08-24 | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Монтеррей |
| 2019-08-18 | Некакса | 3 - 0 | Сантос Лагуна |
| 2019-08-12 | Сантос Лагуна | 4 - 1 | Пуебла |
| 2019-08-08 | Чівас Гвадалахара | 2 - 1 | Сантос Лагуна |
| 2019-08-03 | Атлас | 1 - 2 | Сантос Лагуна |
| 2019-07-31 | Сантос Лагуна | 1 - 1 | Коррекамінос |
| 2019-07-29 | Сантос Лагуна | 3 - 0 | Хуарес |
| 2019-07-22 | Сантос Лагуна | 3 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 11 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 92% | 42% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сантос Лагуна | 10 | +14 | 23 |
| 2 | Некакса | 11 | +9 | 20 |
| 3 | Клуб Леон | 11 | +9 | 19 |
| 4 | Керетаро | 11 | +6 | 18 |
| 5 | Америка Мексика | 11 | +3 | 18 |
| 6 | Атлас | 12 | +1 | 17 |
| 7 | Атлетіко Морелія | 11 | +1 | 16 |
| 8 | Монтеррей | 11 | 0 | 16 |
| 9 | Пачука | 11 | +5 | 15 |
| 10 | УАНЛ Тігрес | 10 | +2 | 14 |
| 11 | УНАМ Пумас | 10 | +1 | 14 |
| 12 | Атл. Сан-Луїс | 10 | -2 | 14 |
| 13 | Клуб Тіхуана | 10 | -3 | 14 |
| 14 | Крус Асуль | 11 | 0 | 13 |
| 15 | Пуебла | 11 | -9 | 12 |
| 16 | Чівас Гвадалахара | 10 | -2 | 11 |
| 17 | Деп. Толука | 11 | -5 | 11 |
| 18 | Хуарес | 10 | -6 | 10 |
| 19 | Веракрус | 10 | -24 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| УНАМ Пумас | |
| Сантос Лагуна | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | УНАМ Пумас | Сантос Лагуна |
|---|---|---|---|
| 1 | Сантос Лагуна | - | |
| 2 | Некакса | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Клуб Леон | 2 - 2 | |
| 4 | Керетаро | ||
| 5 | Америка Мексика | ||
| 6 | Атлас | 1 - 2 | |
| 7 | Атлетіко Морелія | ||
| 8 | Монтеррей | ||
| 9 | Пачука | ||
| 10 | УАНЛ Тігрес | 0 - 1 | |
| 11 | УНАМ Пумас | - | |
| 12 | Атл. Сан-Луїс | 2 - 3 | |
| 13 | Клуб Тіхуана | ||
| 14 | Крус Асуль | 1 - 1 | |
| 15 | Пуебла | ||
| 16 | Чівас Гвадалахара | ||
| 17 | Деп. Толука | 2 - 1 | |
| 18 | Хуарес | ||
| 19 | Веракрус | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| УНАМ Пумас | Сантос Лагуна | |
| Позиція | 11 | 1 |
| Очки | 14 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 7 |
| Очки | 10 | 7 |
Форма в лізі
| УНАМ Пумас | Сантос Лагуна | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 4 |
7
2 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 1 |
2
1 1 |
Голи в лізі
| УНАМ Пумас | Сантос Лагуна | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
9 |
26
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
3 |
7
8 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (101) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (287) | |
| Голи за матч | 2.84 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 31% |
УНАМ Пумас наступні 6 матчі
| 2019-10-03 | Атл. Сан-Луїс | - | УНАМ Пумас |
| 2019-10-06 | Чівас Гвадалахара | - | УНАМ Пумас |
| 2019-10-13 | УАЕМ Потрос | - | УНАМ Пумас |
| 2019-10-20 | УНАМ Пумас | - | Клуб Леон |
| 2019-10-26 | Керетаро | - | УНАМ Пумас |
| 2019-10-30 | УНАМ Пумас | - | Атлас |
Сантос Лагуна наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | УАНЛ Тігрес | - | Сантос Лагуна |
| 2019-10-19 | Сантос Лагуна | - | Клуб Тіхуана |
| 2019-10-23 | Коррекамінос | - | Сантос Лагуна |
| 2019-10-26 | Атлетіко Морелія | - | Сантос Лагуна |
| 2019-10-30 | Сантос Лагуна | - | Керетаро |
| 2019-11-03 | Америка Мексика | - | Сантос Лагуна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.30 | 2.87 |
| Ймовірність | 30% | 24% | 46% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 87% | 13% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-29 16:02. На даний момент можливі зміни!