Прімера Дивізіон - Коста-Рика
неділя, 02.10.2022
03:00
03:00

Пунтаренас

Сантос Гуапілес
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пунтаренас |
| В гостях: | Гуапіли |
| Відстань: | 118.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Lito Perez |
| Вміщує: | 4 105 |
| Розміри: | 105 x 75 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 03:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.00 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 37% | 42% | 21% | 1.50 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 77% | 23% | 48% | 52% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2014-03-16 | Сантос Гуапілес | 3 - 3 | Пунтаренас |
| 2014-01-19 | Пунтаренас | 2 - 2 | Сантос Гуапілес |
| 2013-10-13 | Пунтаренас | 1 - 0 | Сантос Гуапілес |
| 2013-08-21 | Сантос Гуапілес | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2013-04-07 | Пунтаренас | 3 - 0 | Сантос Гуапілес |
| 2013-02-14 | Сантос Гуапілес | 3 - 1 | Пунтаренас |
| 2012-10-04 | Пунтаренас | 0 - 0 | Сантос Гуапілес |
| 2012-08-02 | Сантос Гуапілес | 2 - 2 | Пунтаренас |
| 2012-03-11 | Сантос Гуапілес | 1 - 2 | Пунтаренас |
| 2012-01-19 | Пунтаренас | 0 - 2 | Сантос Гуапілес |
| 2011-10-20 | Пунтаренас | 2 - 2 | Сантос Гуапілес |
| 2011-08-21 | Сантос Гуапілес | 3 - 0 | Пунтаренас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Пунтаренас останні 12 матчі
| 2022-09-29 | Пунтаренас | 0 - 2 | Гвадалупе |
| 2022-09-25 | Гуанакастека | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2022-09-21 | Ередіано | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2022-09-17 | Пунтаренас | 0 - 0 | Алахуеленсе |
| 2022-09-10 | Спортінг Сан-Хосе | 2 - 2 | Пунтаренас |
| 2022-09-04 | Пунтаренас | 0 - 1 | Сапрісса |
| 2022-09-01 | Сан-Карлос | 2 - 2 | Пунтаренас |
| 2022-08-27 | Гресія | 1 - 0 | Пунтаренас |
| 2022-08-21 | Пунтаренас | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-08-16 | Селедон | 1 - 2 | Пунтаренас |
| 2022-08-12 | Пунтаренас | 3 - 1 | Гресія |
| 2022-08-06 | Пунтаренас | 1 - 0 | Селедон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 33% | 25% |
Сантос Гуапілес останні 12 матчі
| 2022-09-30 | Сантос Гуапілес | 1 - 1 | Селедон |
| 2022-09-25 | Картахінес | 1 - 1 | Сантос Гуапілес |
| 2022-09-22 | Сантос Гуапілес | 0 - 1 | Сапрісса |
| 2022-09-18 | Сан-Карлос | 1 - 1 | Сантос Гуапілес |
| 2022-09-12 | Сантос Гуапілес | 5 - 3 | Гресія |
| 2022-09-04 | Гуанакастека | 1 - 0 | Сантос Гуапілес |
| 2022-09-01 | Сантос Гуапілес | 0 - 3 | Спортінг Сан-Хосе |
| 2022-08-28 | Гвадалупе | 3 - 0 | Сантос Гуапілес |
| 2022-08-21 | Сантос Гуапілес | 1 - 2 | Ередіано |
| 2022-08-14 | Сантос Гуапілес | 2 - 1 | Алахуеленсе |
| 2022-08-10 | Ередіано | 1 - 1 | Сантос Гуапілес |
| 2022-08-08 | Сантос Гуапілес | 0 - 1 | Гуанакастека |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 5 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 42% | 8% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ередіано | 15 | +23 | 37 |
| 2 | Алахуеленсе | 15 | +7 | 28 |
| 3 | Спортінг Сан-Хосе | 15 | +4 | 22 |
| 4 | Гвадалупе | 15 | -9 | 16 |
| 5 | Сантос Гуапілес | 15 | -9 | 12 |
| 6 | Гуанакастека | 15 | -19 | 8 |
| 1 | Сапрісса | 15 | +17 | 33 |
| 2 | Пунтаренас | 15 | +5 | 22 |
| 3 | Гресія | 15 | -6 | 21 |
| 4 | Сан-Карлос | 15 | -4 | 19 |
| 5 | Картахінес | 15 | -2 | 16 |
| 6 | Селедон | 15 | -7 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Пунтаренас | |
| Сантос Гуапілес | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пунтаренас | Сантос Гуапілес |
|---|---|---|---|
| 1 | Ередіано | 1 - 1 | |
| 2 | Алахуеленсе | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Спортінг Сан-Хосе | 3 - 3 | |
| 4 | Гвадалупе | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Сантос Гуапілес | - | |
| 6 | Гуанакастека | 1 - 0 | |
| 1 | Сапрісса | 0 - 1 | |
| 2 | Пунтаренас | - | |
| 3 | Гресія | 3 - 1 | |
| 4 | Сан-Карлос | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Картахінес | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Селедон | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Пунтаренас | Сантос Гуапілес | |
| Позиція | 2 | 5 |
| Очки | 22 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 11 |
| Очки | 11 | 4 |
Форма в лізі
| Пунтаренас | Сантос Гуапілес | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
7 3 |
2
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 2 |
0
4 3 |
Голи в лізі
| Пунтаренас | Сантос Гуапілес | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
15 |
18
27 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
5 |
6
12 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (90) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (260) | |
| Голи за матч | 2.89 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 27% |
Пунтаренас наступні 6 матчі
| 2022-10-09 | Пунтаренас | - | Ередіано |
| 2022-10-16 | Ередіано | - | Пунтаренас |
| 2022-11-18 | Гвадалупе | - | Пунтаренас |
| 2022-11-26 | Пунтаренас | - | Гвадалупе |
| 2022-12-01 | Ередіано | - | Пунтаренас |
| 2022-12-04 | Пунтаренас | - | Ередіано |
Сантос Гуапілес наступні 6 матчі
| 2022-11-20 | Сантос Гуапілес | - | Сан-Карлос |
| 2022-11-25 | Сан-Карлос | - | Сантос Гуапілес |
| 2022-11-30 | Сапрісса | - | Сантос Гуапілес |
| 2022-12-04 | Сантос Гуапілес | - | Сапрісса |
| 2023-01-15 | Сантос Гуапілес | - | Алахуеленсе |
| 2023-01-21 | Пунтаренас | - | Сантос Гуапілес |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 4.00 | 5.00 |
| Ймовірність | 37% | 42% | 21% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.37 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.15 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 2.15 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-02 00:03. На даний момент можливі зміни!