Націона́льний чемпіона́т I
Угорщина
вівторок, 30.08.2022
16:45
16:45

Пушкаш Академі

Мезекевешд-Жорі
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Felcsut |
| В гостях: | Мезоковедс |
| Відстань: | 153.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Pancho Arena |
| Вміщує: | 3 816 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:45 (17:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.80 | 5.00 | 1X | 1.16 | 2.10 | |||
| 33% | 45% | 22% | 1.16 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 81% | 19% | 29% | 71% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-30 | Пушкаш Академі | 3 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-02-06 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 2 | Пушкаш Академі |
| 2021-10-02 | Пушкаш Академі | 2 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2021-04-04 | Пушкаш Академі | 2 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2020-12-20 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2020-09-25 | Пушкаш Академі | 1 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2020-03-14 | Мезекевешд-Жорі | 0 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2020-03-11 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2020-03-03 | Пушкаш Академі | 0 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-11-30 | Пушкаш Академі | 1 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-08-17 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2019-04-20 | Пушкаш Академі | 1 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 2 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 17% | 8% |
Пушкаш Академі останні 12 матчі
| 2022-08-27 | Дебрецен | 1 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2022-08-19 | Пушкаш Академі | 1 - 1 | Кечкемет |
| 2022-08-14 | Кішварда | 1 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2022-08-07 | Пушкаш Академі | 2 - 0 | Уйпешт |
| 2022-07-31 | Ференцварош | 1 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2022-07-28 | Пушкаш Академі | 0 - 0 | Гімарайнш |
| 2022-07-21 | Гімарайнш | 3 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2022-07-13 | Пушкаш Академі | 0 - 2 | Гоффенгайм |
| 2022-07-10 | Славія Прага | 1 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2022-07-06 | Пушкаш Академі | 4 - 0 | Санкт-Пельтен |
| 2022-05-15 | Пушкаш Академі | 1 - 2 | Гонвед |
| 2022-05-07 | Дебрецен | 1 - 1 | Пушкаш Академі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 3 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 25% | 8% |
Мезекевешд-Жорі останні 12 матчі
| 2022-08-27 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 1 | Вашаш Будапешт |
| 2022-08-22 | Мезекевешд-Жорі | 4 - 2 | Дебрецен |
| 2022-08-13 | Кечкемет | 1 - 0 | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-08-07 | Кішварда | 4 - 2 | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-07-30 | Уйпешт | 1 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-07-22 | Мезекевешд-Жорі | 3 - 2 | Млада Болеслав |
| 2022-07-19 | Мезекевешд-Жорі | 2 - 1 | Ліберец |
| 2022-07-17 | Аполлон Лімасол | 3 - 3 | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-07-13 | Дьормот | 0 - 4 | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-07-09 | Мезекевешд-Жорі | 2 - 3 | ДВТК |
| 2022-07-02 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 1 | Вашаш Будапешт |
| 2022-06-29 | Мезекевешд-Жорі | 5 - 4 | МТК Будапешт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 8 | 7 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 67% | 58% |
Таблиця Націона́льний чемпіона́т I
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кішварда | 5 | +6 | 11 |
| 2 | Ференцварош | 3 | +7 | 9 |
| 3 | Кечкемет | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Пакш | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Пушкаш Академі | 5 | +1 | 6 |
| 6 | Мезекевешд-Жорі | 5 | -1 | 5 |
| 7 | Вашаш Будапешт | 5 | -1 | 4 |
| 8 | Дебрецен | 5 | -2 | 4 |
| 9 | Залаеґерсеґ | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Гонвед | 5 | -6 | 4 |
| 11 | Фехервар | 4 | -4 | 3 |
| 12 | Уйпешт | 4 | -3 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Пушкаш Академі | |
| Мезекевешд-Жорі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пушкаш Академі | Мезекевешд-Жорі |
|---|---|---|---|
| 1 | Кішварда | 4 - 2 | |
| 2 | Ференцварош | ||
| 3 | Кечкемет | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Пакш | ||
| 5 | Пушкаш Академі | - | |
| 6 | Мезекевешд-Жорі | - | |
| 7 | Вашаш Будапешт | ||
| 8 | Дебрецен | ||
| 9 | Залаеґерсеґ | ||
| 10 | Гонвед | ||
| 11 | Фехервар | ||
| 12 | Уйпешт | 2 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Пушкаш Академі | Мезекевешд-Жорі | |
| Позиція | 5 | 6 |
| Очки | 6 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 4 | 1 |
Форма в лізі
| Пушкаш Академі | Мезекевешд-Жорі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 1 |
1
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Пушкаш Академі | Мезекевешд-Жорі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
8
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
3
6 |
Загальна статистика для Націона́льний чемпіона́т I
| Матчі (27) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 44% |
| Перемоги в гостях | 15% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (81) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.85 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 93% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 70% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 44% |
Пушкаш Академі наступні 6 матчі
| 2022-09-03 | Вашаш Будапешт | - | Пушкаш Академі |
| 2022-09-11 | Залаеґерсеґ | - | Пушкаш Академі |
| 2022-10-02 | Пушкаш Академі | - | Фехервар |
| 2022-10-09 | Пакш | - | Пушкаш Академі |
| 2022-10-15 | Пушкаш Академі | - | Гонвед |
| 2022-10-19 | Фехервар | - | Пушкаш Академі |
Мезекевешд-Жорі наступні 6 матчі
| 2022-09-02 | Мезекевешд-Жорі | - | Залаеґерсеґ |
| 2022-09-10 | Фехервар | - | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-09-30 | Мезекевешд-Жорі | - | Пакш |
| 2022-10-08 | Гонвед | - | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-10-16 | Мезекевешд-Жорі | - | Ференцварош |
| 2022-10-24 | Мезекевешд-Жорі | - | Уйпешт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.80 | 5.00 |
| Ймовірність | 33% | 45% | 22% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.10 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-30 12:02. На даний момент можливі зміни!