Націона́льний чемпіона́т I
Угорщина
субота, 09.11.2019
16:00
16:00

Пушкаш Академі

Уйпешт
1 - 3
(1 - 2, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Felcsut |
| В гостях: | Будапешт |
| Відстань: | 34.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Pancho Arena |
| Вміщує: | 3 816 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.10 | 2.70 | 1 | 1.44 | 1.50 | |||
| 59% | 7% | 34% | 2.50 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 80% | 20% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-08-03 | Уйпешт | 1 - 3 | Пушкаш Академі |
| 2019-05-11 | Уйпешт | 0 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2019-02-16 | Пушкаш Академі | 0 - 1 | Уйпешт |
| 2018-10-06 | Уйпешт | 2 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2018-05-23 | Пушкаш Академі | 2 - 2 | Уйпешт |
| 2018-05-12 | Уйпешт | 0 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2017-12-09 | Пушкаш Академі | 2 - 1 | Уйпешт |
| 2017-09-09 | Уйпешт | 1 - 3 | Пушкаш Академі |
| 2016-04-09 | Уйпешт | 2 - 2 | Пушкаш Академі |
| 2015-12-01 | Пушкаш Академі | 1 - 1 | Уйпешт |
| 2015-08-08 | Уйпешт | 2 - 2 | Пушкаш Академі |
| 2015-05-23 | Пушкаш Академі | 4 - 5 | Уйпешт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 7 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 58% | 50% |
Пушкаш Академі останні 12 матчі
| 2019-11-02 | Пушкаш Академі | 1 - 2 | Гонвед |
| 2019-10-26 | Кішварда | 0 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2019-10-19 | Пушкаш Академі | 4 - 2 | Пакш |
| 2019-10-05 | ДВТК | 1 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2019-09-28 | Дебрецен | 1 - 2 | Пушкаш Академі |
| 2019-09-14 | Пушкаш Академі | 2 - 0 | Капошвар |
| 2019-08-31 | Залаеґерсеґ | 1 - 1 | Пушкаш Академі |
| 2019-08-25 | Пушкаш Академі | 4 - 1 | Ференцварош |
| 2019-08-17 | Мезекевешд-Жорі | 1 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2019-08-11 | Пушкаш Академі | 0 - 2 | Фехервар |
| 2019-08-03 | Уйпешт | 1 - 3 | Пушкаш Академі |
| 2019-07-26 | Касимпаша | 3 - 2 | Пушкаш Академі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Уйпешт останні 12 матчі
| 2019-11-02 | Капошвар | 2 - 3 | Уйпешт |
| 2019-10-26 | Уйпешт | 0 - 0 | Залаеґерсеґ |
| 2019-10-19 | Ференцварош | 1 - 0 | Уйпешт |
| 2019-10-05 | Уйпешт | 1 - 2 | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-09-28 | Фехервар | 0 - 2 | Уйпешт |
| 2019-09-14 | Уйпешт | 3 - 2 | Дебрецен |
| 2019-09-06 | Вашаш Будапешт | 4 - 3 | Уйпешт |
| 2019-08-31 | Уйпешт | 2 - 3 | Гонвед |
| 2019-08-24 | Кішварда | 2 - 0 | Уйпешт |
| 2019-08-17 | Уйпешт | 1 - 1 | Пакш |
| 2019-08-10 | ДВТК | 1 - 2 | Уйпешт |
| 2019-08-03 | Уйпешт | 1 - 3 | Пушкаш Академі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 42% |
Таблиця Націона́льний чемпіона́т I
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 11 | +12 | 23 |
| 2 | Мезекевешд-Жорі | 11 | +7 | 23 |
| 3 | Ференцварош | 10 | +7 | 23 |
| 4 | Пушкаш Академі | 11 | +7 | 20 |
| 5 | Гонвед | 11 | -1 | 16 |
| 6 | Дебрецен | 10 | +2 | 15 |
| 7 | Уйпешт | 11 | -2 | 14 |
| 8 | Кішварда | 11 | -4 | 13 |
| 9 | ДВТК | 11 | -7 | 13 |
| 10 | Залаеґерсеґ | 11 | +1 | 10 |
| 11 | Пакш | 11 | -9 | 10 |
| 12 | Капошвар | 11 | -13 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Пушкаш Академі | |
| Уйпешт | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пушкаш Академі | Уйпешт |
|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 2 | Мезекевешд-Жорі | ||
| 3 | Ференцварош | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Пушкаш Академі | - | |
| 5 | Гонвед | 1 - 2 | |
| 6 | Дебрецен | ||
| 7 | Уйпешт | - | |
| 8 | Кішварда | 2 - 0 | |
| 9 | ДВТК | 1 - 2 | |
| 10 | Залаеґерсеґ | ||
| 11 | Пакш | 4 - 2 | |
| 12 | Капошвар | 2 - 0 | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Пушкаш Академі | Уйпешт | |
| Позиція | 4 | 7 |
| Очки | 20 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 6 |
| Очки | 9 | 9 |
Форма в лізі
| Пушкаш Академі | Уйпешт | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 3 |
4
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 2 |
3
0 2 |
Голи в лізі
| Пушкаш Академі | Уйпешт | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
12 |
15
17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
7 |
7
6 |
Загальна статистика для Націона́льний чемпіона́т I
| Матчі (65) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 14% |
| Перемоги в гостях | 42% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (187) | |
| Голи за матч | 2.88 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 32% |
Пушкаш Академі наступні 6 матчі
| 2019-11-23 | Фехервар | - | Пушкаш Академі |
| 2019-11-30 | Пушкаш Академі | - | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-12-08 | Ференцварош | - | Пушкаш Академі |
| 2019-12-14 | Пушкаш Академі | - | Залаеґерсеґ |
| 2020-01-11 | Люцерн | - | Пушкаш Академі |
| 2020-01-25 | Капошвар | - | Пушкаш Академі |
Уйпешт наступні 6 матчі
| 2019-11-16 | Вашаш Будапешт | - | Уйпешт |
| 2019-11-23 | Уйпешт | - | ДВТК |
| 2019-11-30 | Пакш | - | Уйпешт |
| 2019-12-07 | Уйпешт | - | Кішварда |
| 2019-12-14 | Гонвед | - | Уйпешт |
| 2020-01-18 | Уйпешт | - | Уфа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 3.10 | 2.70 |
| Ймовірність | 59% | 7% | 34% |
| 1 @ 2.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.50 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 12:03. На даний момент можливі зміни!