Еліт 1 - Камерун
неділя, 22.03.2026
14:30
14:30

Баменда

Егль Рояль
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Bamenda |
| В гостях: | Dschang |
| Відстань: | 58.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 3.20 | 4.95 | 1 | 1.11 | 2.04 | |||
| 55% | 20% | 25% | 1.62 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.69 | 2.18 | 1.54 | 4.13 | 1.19 | ||||||
| 64% | 36% | 48% | 52% | 20% | 80% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2024-04-08 | Баменда | 0 - 0 | Егль Рояль |
| 2024-02-21 | Баменда | 0 - 1 | Егль Рояль |
| 2023-11-12 | Егль Рояль | 2 - 2 | Баменда |
| 2023-03-18 | Егль Рояль | 0 - 1 | Баменда |
| 2022-11-13 | Баменда | 3 - 0 | Егль Рояль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | |
| 40% | 40% | 20% | 40% | 40% | 20% |
Баменда останні 12 матчі
| 2026-03-18 | Баменда | 0 - 0 | Фортуна Мфу |
| 2026-03-15 | Канон Яунде | 3 - 1 | Баменда |
| 2026-03-01 | Баменда | 2 - 1 | Котонспорт |
| 2026-02-21 | Unisport de Bafang | 1 - 0 | Баменда |
| 2026-02-15 | Баменда | 2 - 0 | Пантер |
| 2026-02-09 | Фов Азур | 1 - 2 | Баменда |
| 2026-02-05 | Баменда | 1 - 0 | Газель |
| 2026-02-01 | Баменда | 4 - 1 | Стад Ренар |
| 2026-01-25 | Вікторія Юнайтед | 3 - 0 | Баменда |
| 2025-07-06 | Баменда | 1 - 1 | Котонспорт |
| 2025-06-22 | Коломб Лобо | 1 - 1 | Баменда |
| 2025-06-16 | Фортуна Мфу | 3 - 1 | Баменда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Егль Рояль останні 12 матчі
| 2026-03-17 | Газель | 2 - 1 | Егль Рояль |
| 2026-03-14 | Котонспорт | 2 - 1 | Егль Рояль |
| 2026-03-01 | Егль Рояль | 1 - 0 | Фов Азур |
| 2026-02-25 | Егль Мунго | 2 - 1 | Егль Рояль |
| 2026-02-22 | Егль Рояль | 3 - 3 | Стад Ренар |
| 2026-02-15 | Вікторія Юнайтед | 3 - 1 | Егль Рояль |
| 2026-02-08 | Динамо Дуала | 2 - 0 | Егль Рояль |
| 2026-02-04 | Егль Рояль | 0 - 0 | Канон Яунде |
| 2026-02-01 | Фортуна Мфу | 0 - 0 | Егль Рояль |
| 2026-01-24 | Unisport de Bafang | 0 - 2 | Егль Рояль |
| 2025-09-27 | Сан Педро | 2 - 2 | Егль Рояль |
| 2025-09-19 | Егль Рояль | 0 - 1 | Сан Педро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Таблиця Еліт 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 10 | +1 | 20 |
| 2 | Котонспорт | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Газель | 10 | +3 | 18 |
| 4 | Вікторія Юнайтед | 10 | +5 | 17 |
| 5 | Баменда | 9 | +2 | 16 |
| 6 | Динамо Дуала | 9 | +6 | 14 |
| 7 | Канон Яунде | 10 | +2 | 13 |
| 8 | Фортуна Мфу | 10 | -4 | 12 |
| 9 | Пантер | 9 | 0 | 11 |
| 10 | Коломб Лобо | 9 | 0 | 11 |
| 11 | Фов Азур | 10 | -4 | 10 |
| 12 | Егль Рояль | 10 | -4 | 9 |
| 13 | Стад Ренар | 10 | -5 | 7 |
| 14 | Егль Мунго | 10 | -9 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Баменда | |
| Егль Рояль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Баменда | Егль Рояль |
|---|---|---|---|
| 1 | Unisport de Bafang | 0 - 2 | |
| 2 | Котонспорт | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Газель | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Вікторія Юнайтед | 3 - 1 | |
| 5 | Баменда | - | |
| 6 | Динамо Дуала | 2 - 0 | |
| 7 | Канон Яунде | ||
| 8 | Фортуна Мфу | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Пантер | 2 - 0 | |
| 10 | Коломб Лобо | ||
| 11 | Фов Азур | ||
| 12 | Егль Рояль | - | |
| 13 | Стад Ренар | 4 - 1 | |
| 14 | Егль Мунго | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Баменда | Егль Рояль | |
| Позиція | 5 | 12 |
| Очки | 16 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 13 | 4 |
Форма в лізі
| Баменда | Егль Рояль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 3 |
2
3 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 0 |
1
1 5 |
Голи в лізі
| Баменда | Егль Рояль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
10 |
10
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
2 |
6
11 |
Загальна статистика для Еліт 1
| Матчі (68) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (145) | |
| Голи за матч | 2.13 |
| Голи вдома за матч | 1.34 |
| Голи в гостях за матч | 0.79 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 59% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 56% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 21% |
Баменда наступні 6 матчі
| 2026-03-29 | Динамо Дуала | - | Баменда |
| 2026-04-01 | Коломб Лобо | - | Баменда |
| 2026-04-05 | Баменда | - | Егль Мунго |
| 2026-04-19 | Баменда | - | Вікторія Юнайтед |
| 2026-04-23 | Стад Ренар | - | Баменда |
| 2026-04-29 | Газель | - | Баменда |
Егль Рояль наступні 6 матчі
| 2026-03-29 | Егль Рояль | - | Коломб Лобо |
| 2026-04-05 | Пантер | - | Егль Рояль |
| 2026-04-19 | Егль Рояль | - | Unisport de Bafang |
| 2026-04-26 | Егль Рояль | - | Фортуна Мфу |
| 2026-04-29 | Канон Яунде | - | Егль Рояль |
| 2026-05-03 | Фов Азур | - | Егль Рояль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 3.20 | 4.95 |
| Ймовірність | 55% | 20% | 25% |
| 1 @ 1.62 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 2.04 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.69 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.18 | 1.54 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.54 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.13 | 1.19 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.12 | 1.64 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.64 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-03-22 12:06. На даний момент можливі зміни!