Прем'єр-ліга - Кувейт
четвер, 05.04.2018
15:20
15:20

Аль-Кадісія

Аль-Насер
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кувейт-Сіті |
| В гостях: | Аль-Фарванія |
| Відстань: | 10.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:20 (17:20 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 3.50 | 6.00 | 1 | 1.11 | 2.37 | |||
| 41% | 34% | 25% | 1.55 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.40 | 1.60 | 2.29 | 2.32 | 1.53 | ||||||
| 78% | 22% | 59% | 41% | 40% | 60% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-02-19 | Аль-Насер | 2 - 0 | Аль-Кадісія |
| 2017-11-25 | Аль-Кадісія | 4 - 0 | Аль-Насер |
| 2017-10-14 | Аль-Кадісія | 1 - 1 | Аль-Насер |
| 2017-04-17 | Аль-Насер | 0 - 1 | Аль-Кадісія |
| 2016-12-02 | Аль-Кадісія | 0 - 1 | Аль-Насер |
| 2016-03-12 | Аль-Кадісія | 4 - 0 | Аль-Насер |
| 2015-12-04 | Аль-Насер | 0 - 6 | Аль-Кадісія |
| 2015-02-28 | Аль-Насер | 1 - 2 | Аль-Кадісія |
| 2014-09-20 | Аль-Кадісія | 2 - 1 | Аль-Насер |
| 2014-04-26 | Аль-Кадісія | 1 - 0 | Аль-Насер |
| 2013-12-20 | Аль-Насер | 1 - 3 | Аль-Кадісія |
| 2013-03-09 | Аль-Насер | 2 - 1 | Аль-Кадісія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 7 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 58% | 33% |
Аль-Кадісія останні 12 матчі
| 2018-03-30 | Аль-Кадісія | 2 - 1 | Аль-Сальмія |
| 2018-03-16 | СК Казма | 0 - 0 | Аль-Кадісія |
| 2018-03-12 | Аль-Арабі | 2 - 3 | Аль-Кадісія |
| 2018-03-07 | Аль-Кадісія | 2 - 1 | Аль-Тадамон |
| 2018-03-02 | Аль-Кувейт | 1 - 2 | Аль-Кадісія |
| 2018-02-24 | Аль-Кадісія | 1 - 2 | Аль-Джахра |
| 2018-02-19 | Аль-Насер | 2 - 0 | Аль-Кадісія |
| 2018-02-13 | Аль-Сальмія | 2 - 0 | Аль-Кадісія |
| 2018-02-08 | Аль-Кадісія | 4 - 0 | СК Казма |
| 2018-02-04 | Аль-Кадісія | 0 - 0 | Аль-Арабі |
| 2018-01-30 | Аль-Кувейт | 1 - 1 | Аль-Кадісія |
| 2018-01-13 | Аль-Кадісія | 2 - 1 | Аль-Джахра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 17% |
Аль-Насер останні 12 матчі
| 2018-03-30 | Аль-Насер | 3 - 2 | Аль-Тадамон |
| 2018-03-17 | Аль-Кувейт | 3 - 0 | Аль-Насер |
| 2018-03-12 | Аль-Насер | 2 - 1 | Аль-Джахра |
| 2018-03-07 | Аль-Насер | 1 - 3 | Аль-Арабі |
| 2018-03-01 | Аль-Сальмія | 1 - 0 | Аль-Насер |
| 2018-02-24 | Аль-Насер | 3 - 2 | СК Казма |
| 2018-02-19 | Аль-Насер | 2 - 0 | Аль-Кадісія |
| 2018-02-13 | Аль-Тадамон | 4 - 1 | Аль-Насер |
| 2018-02-09 | Аль-Насер | 0 - 1 | Аль-Кувейт |
| 2018-02-03 | Аль-Джахра | 2 - 3 | Аль-Насер |
| 2017-11-25 | Аль-Кадісія | 4 - 0 | Аль-Насер |
| 2017-11-02 | Аль-Арабі | 3 - 1 | Аль-Насер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 10 | 9 | 7 | |
| 42% | 0% | 58% | 83% | 75% | 58% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аль-Кувейт | 17 | +26 | 39 |
| 2 | Аль-Кадісія | 17 | +6 | 26 |
| 3 | Аль-Арабі | 17 | +3 | 24 |
| 4 | СК Казма | 18 | -1 | 24 |
| 5 | Аль-Сальмія | 18 | -2 | 24 |
| 6 | Аль-Джахра | 18 | -1 | 22 |
| 7 | Аль-Насер | 17 | -7 | 22 |
| 8 | Аль-Тадамон | 18 | -24 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Аль-Кадісія | |
| Аль-Насер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Аль-Кадісія | Аль-Насер |
|---|---|---|---|
| 1 | Аль-Кувейт | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Аль-Кадісія | - | 1 - 1 |
| 3 | Аль-Арабі | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | СК Казма | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Аль-Сальмія | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Аль-Джахра | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 7 | Аль-Насер | 1 - 1 | - |
| 8 | Аль-Тадамон | 2 - 1 | 4 - 1 |
Позиція в лізі
| Аль-Кадісія | Аль-Насер | |
| Позиція | 2 | 7 |
| Очки | 26 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 7 |
| Очки | 12 | 4 |
Форма в лізі
| Аль-Кадісія | Аль-Насер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
5 5 |
7
1 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 2 |
1
1 6 |
Голи в лізі
| Аль-Кадісія | Аль-Насер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
21 |
24
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
8 |
7
20 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (70) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (218) | |
| Голи за матч | 3.11 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.46 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 37% |
Аль-Кадісія наступні 6 матчі
| 2018-04-10 | Аль-Джахра | - | Аль-Кадісія |
| 2018-04-14 | Аль-Кадісія | - | Аль-Кувейт |
| 2018-04-18 | Аль-Тадамон | - | Аль-Кадісія |
| 2018-08-18 | Аль-Кувейт | - | Аль-Кадісія |
| 2018-08-27 | Аль-Арабі | - | Аль-Кадісія |
| 2018-08-31 | Аль-Кадісія | - | Аль-Насер |
Аль-Насер наступні 6 матчі
| 2018-04-10 | СК Казма | - | Аль-Насер |
| 2018-04-14 | Аль-Насер | - | Аль-Сальмія |
| 2018-04-18 | Аль-Арабі | - | Аль-Насер |
| 2018-08-27 | Аль-Насер | - | Аль-Фахахіл |
| 2018-08-31 | Аль-Кадісія | - | Аль-Насер |
| 2018-09-16 | Аль-Насер | - | Аль-Сальмія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 3.50 | 6.00 |
| Ймовірність | 41% | 34% | 25% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 2.37 |
| Ймовірність | 74% | 26% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.40 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.29 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.32 | 1.53 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.17 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.60 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-05 12:04. На даний момент можливі зміни!