Чемпіоншип - Шотландія
субота, 09.11.2019
15:00
15:00

Квін оф Саут

Ейр Юнайтед
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Дамфріс |
| В гостях: | Ейр |
| Відстань: | 78.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Palmerston Park |
| Вміщує: | 6 412 (3 509) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.40 | 2.30 | 2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 28% | 18% | 54% | 2.30 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 72% | 28% | 44% | 56% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-08-24 | Ейр Юнайтед | 1 - 0 | Квін оф Саут |
| 2019-04-09 | Ейр Юнайтед | 1 - 0 | Квін оф Саут |
| 2018-12-29 | Квін оф Саут | 1 - 1 | Ейр Юнайтед |
| 2018-11-10 | Ейр Юнайтед | 1 - 1 | Квін оф Саут |
| 2018-09-01 | Квін оф Саут | 5 - 0 | Ейр Юнайтед |
| 2017-04-08 | Ейр Юнайтед | 0 - 2 | Квін оф Саут |
| 2016-12-31 | Квін оф Саут | 0 - 0 | Ейр Юнайтед |
| 2016-10-22 | Ейр Юнайтед | 1 - 0 | Квін оф Саут |
| 2016-08-13 | Квін оф Саут | 4 - 1 | Ейр Юнайтед |
| 2013-03-09 | Квін оф Саут | 2 - 0 | Ейр Юнайтед |
| 2013-01-02 | Ейр Юнайтед | 1 - 5 | Квін оф Саут |
| 2012-11-24 | Квін оф Саут | 2 - 0 | Ейр Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 3 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 25% | 25% |
Квін оф Саут останні 12 матчі
| 2019-11-02 | Данфермлін | 2 - 0 | Квін оф Саут |
| 2019-10-29 | Квін оф Саут | 0 - 2 | Інвернесс |
| 2019-10-26 | Аллоа Атлетік | 2 - 2 | Квін оф Саут |
| 2019-10-19 | Квін оф Саут | 4 - 0 | Данді Юнайтед |
| 2019-10-05 | Партік Тісл | 0 - 1 | Квін оф Саут |
| 2019-09-27 | Квін оф Саут | 1 - 1 | ФК Данді |
| 2019-09-21 | Інвернесс | 2 - 0 | Квін оф Саут |
| 2019-09-14 | Квін оф Саут | 1 - 0 | Мортон |
| 2019-09-07 | Клайд | 3 - 2 | Квін оф Саут |
| 2019-08-31 | Квін оф Саут | 0 - 1 | Аллоа Атлетік |
| 2019-08-24 | Ейр Юнайтед | 1 - 0 | Квін оф Саут |
| 2019-08-10 | Квін оф Саут | 1 - 1 | Данфермлін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 3 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 25% | 25% |
Ейр Юнайтед останні 12 матчі
| 2019-11-02 | Ейр Юнайтед | 4 - 1 | Партік Тісл |
| 2019-10-29 | Мортон | 2 - 3 | Ейр Юнайтед |
| 2019-10-25 | Ейр Юнайтед | 1 - 2 | ФК Данді |
| 2019-10-19 | Данфермлін | 3 - 2 | Ейр Юнайтед |
| 2019-10-05 | Ейр Юнайтед | 0 - 2 | Інвернесс |
| 2019-09-28 | Арброт | 0 - 3 | Ейр Юнайтед |
| 2019-09-21 | Аллоа Атлетік | 1 - 4 | Ейр Юнайтед |
| 2019-09-14 | Ейр Юнайтед | 2 - 0 | Данді Юнайтед |
| 2019-09-07 | Рексем | 1 - 1 | Ейр Юнайтед |
| 2019-08-31 | Партік Тісл | 2 - 3 | Ейр Юнайтед |
| 2019-08-24 | Ейр Юнайтед | 1 - 0 | Квін оф Саут |
| 2019-08-10 | ФК Данді | 1 - 0 | Ейр Юнайтед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Данді Юнайтед | 13 | +18 | 30 |
| 2 | Ейр Юнайтед | 12 | +11 | 24 |
| 3 | ФК Данді | 13 | 0 | 21 |
| 4 | Інвернесс | 12 | +4 | 20 |
| 5 | Арброт | 12 | -3 | 17 |
| 6 | Данфермлін | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Квін оф Саут | 12 | -2 | 13 |
| 8 | Мортон | 12 | -11 | 13 |
| 9 | Аллоа Атлетік | 12 | -10 | 10 |
| 10 | Партік Тісл | 12 | -9 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Квін оф Саут | |
| Ейр Юнайтед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Квін оф Саут | Ейр Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Данді Юнайтед | 4 - 0 | |
| 2 | Ейр Юнайтед | - | |
| 3 | ФК Данді | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Інвернесс | 0 - 2 | |
| 5 | Арброт | 0 - 3 | |
| 6 | Данфермлін | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Квін оф Саут | - | |
| 8 | Мортон | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 9 | Аллоа Атлетік | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 10 | Партік Тісл | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Квін оф Саут | Ейр Юнайтед | |
| Позиція | 7 | 2 |
| Очки | 13 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 1 |
| Очки | 8 | 12 |
Форма в лізі
| Квін оф Саут | Ейр Юнайтед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 5 |
8
0 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 2 |
4
0 2 |
Голи в лізі
| Квін оф Саут | Ейр Юнайтед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
12 |
27
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
5 |
15
9 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (61) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (173) | |
| Голи за матч | 2.84 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.25 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 31% |
Квін оф Саут наступні 6 матчі
| 2019-11-16 | Данді Юнайтед | - | Квін оф Саут |
| 2019-11-23 | Квін оф Саут | - | Квінс Парк |
| 2019-11-30 | ФК Данді | - | Квін оф Саут |
| 2019-12-07 | Квін оф Саут | - | Партік Тісл |
| 2019-12-14 | Мортон | - | Квін оф Саут |
| 2019-12-21 | Квін оф Саут | - | Арброт |
Ейр Юнайтед наступні 6 матчі
| 2019-11-30 | Ейр Юнайтед | - | Арброт |
| 2019-12-03 | Ейр Юнайтед | - | Данфермлін |
| 2019-12-07 | Інвернесс | - | Ейр Юнайтед |
| 2019-12-10 | Ейр Юнайтед | - | Арброт |
| 2019-12-14 | Ейр Юнайтед | - | Аллоа Атлетік |
| 2019-12-21 | Данді Юнайтед | - | Ейр Юнайтед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.40 | 2.30 |
| Ймовірність | 28% | 18% | 54% |
| 2 @ 2.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.36 |
| Ймовірність | 34% | 66% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 12:03. На даний момент можливі зміни!