Перша ліга - Шотландія

субота, 07.08.2021
15:00
Квінс Парк

Квінс Парк

Коув Рейнджерс

Коув Рейнджерс

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Глазго
В гостях: Ков Бей
Відстань: 191.6 км
Стадіон
Стадіон: Hampden Park
Вміщує: 52 063
Розміри: 105 x 70 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.10 3.30 3.00 12 1.33 1.61
37% 31% 32% 1.30 57% 43%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.95 1.85 3.40 1.30
98% 2% 13% 87% 15% 85%

Останні 3 прямі зустрічі

2020-02-22 Коув Рейнджерс 2 - 0 Квінс Парк
2019-12-21 Квінс Парк 1 - 3 Коув Рейнджерс
2019-08-31 Коув Рейнджерс 3 - 0 Квінс Парк

Квінс Парк останні 12 матчі

2021-07-31 Іст Файф 1 - 1 Квінс Парк
2021-07-20 Аннан 1 - 2 Квінс Парк
2021-07-17 Квінс Парк 0 - 0 Ейрдріоніанс
2021-07-14 Квінс Парк 0 - 1 Мотервелл
2021-07-10 Квін оф Саут 0 - 1 Квінс Парк
2021-07-03 Рейт Роверз 2 - 2 Квінс Парк
2021-05-04 Елгін Сіті 3 - 2 Квінс Парк
2021-04-29 Квінс Парк 2 - 0 Едінбург
2021-04-27 Стерлінг 1 - 2 Квінс Парк
2021-04-23 Квінс Парк 0 - 1 Странрар
2021-04-20 Квінс Парк 0 - 0 Елгін Сіті
2021-04-17 Едінбург 2 - 3 Квінс Парк
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 5 3
42% 33% 25% 58% 42% 25%

Коув Рейнджерс останні 12 матчі

2021-07-31 Коув Рейнджерс 1 - 1 Фолкерк
2021-07-20 Коув Рейнджерс 3 - 1 Інвернесс
2021-07-17 Пітерхед 3 - 1 Коув Рейнджерс
2021-07-13 Хартс 3 - 0 Коув Рейнджерс
2021-07-10 Коув Рейнджерс 2 - 3 Стерлінг
2021-05-11 Ейрдріоніанс 2 - 2 Коув Рейнджерс
2021-05-08 Коув Рейнджерс 1 - 1 Ейрдріоніанс
2021-05-01 Коув Рейнджерс 0 - 2 Ейрдріоніанс
2021-04-29 Монтроз 0 - 2 Коув Рейнджерс
2021-04-27 Коув Рейнджерс 2 - 2 Партік Тісл
2021-04-24 Фолкерк 2 - 2 Коув Рейнджерс
2021-04-20 Монтроз 1 - 0 Коув Рейнджерс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 11 7 6
17% 42% 42% 92% 58% 50%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Дамбартон 1 1 0 0 3 0 +3 3
1 Монтроз 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Пітерхед 1 1 0 0 2 0 +2 3
4 Іст Файф 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Коув Рейнджерс 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Квінс Парк 1 0 1 0 1 1 0 1
4 Фолкерк 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Аллоа Атлетік 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Ейрдріоніанс 1 0 0 1 0 3 -3 0
9 Клайд 1 0 0 1 0 3 -3 0

Хронологія матчів у лізі

Квінс Парк  
Коув Рейнджерс  
Вдома  
В гостях  

Позиція в лізі

  Квінс Парк Коув Рейнджерс
Позиція 4 4
Очки 1 1
  Вдома В гостях
Позиція 6 6
Очки 0 0

Форма в лізі

  Квінс Парк Коув Рейнджерс
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
1  
0  
0  
1  
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голи в лізі

  Квінс Парк Коув Рейнджерс
Забиті голи
Пропущені голи
1   
1   
1   
1   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
0   
0   
0   

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (5)
Перемоги вдома 20%
Нічиї 40%
Перемоги в гостях 40%
Зіграні матчі 100%
Голи   (12)
Голи за матч 2.40
Голи вдома за матч 0.80
Голи в гостях за матч 1.60
Домашня команда забила в 60%
Команда гостей забила в 80%
Обидві Команди Заб'ють 40%
Більше 1.5 100%
Більше 2.5 40%
Більше 3.5 0%

Квінс Парк наступні 6 матчі

2021-08-14 Квінс Парк - Дамбартон
2021-08-21 Аллоа Атлетік - Квінс Парк
2021-08-28 Фолкерк - Квінс Парк
2021-09-03 Ейрдріоніанс - Квінс Парк
2021-09-11 Квінс Парк - Ейрдріоніанс
2021-09-18 Клайд - Квінс Парк

Коув Рейнджерс наступні 6 матчі

2021-08-14 Коув Рейнджерс - Іст Файф
2021-08-21 Дамбартон - Коув Рейнджерс
2021-08-28 Клайд - Коув Рейнджерс
2021-09-04 Коув Рейнджерс - Стенхаузмур
2021-09-11 Коув Рейнджерс - Монтроз
2021-09-18 Пітерхед - Коув Рейнджерс

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.10 3.30 3.00
Ймовірність 37% 31% 32%
12 @ 1.30
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.33 1.61
Ймовірність 57% 43%
1X @ 1.33
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   98% 2%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.95 1.85
Ймовірність   13% 87%
Менше 2.5 @ 1.85
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.40 1.30
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.30
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.72 2.00
Ймовірність   80% 20%
Так @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-07 12:03. На даний момент можливі зміни!