Ку́бок Лі́ги - Англія
середа, 28.08.2019
19:45
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Лондон |
| В гостях: |
Портсмут |
| Відстань: |
103.7 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Лофтус Роуд
|
| Вміщує: |
18 439 |
| Розміри: |
102 x 66 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.50 |
3.20 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.61 |
| 38% |
32% |
30% |
1.36 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Останні 5 прямі зустрічі
|
2019-02-05 |
КПР
|
2 - 0 |
Портсмут
|
|
2019-01-26 |
Портсмут
|
1 - 1 |
КПР
|
|
2011-02-01 |
КПР
|
2 - 0 |
Портсмут
|
|
2010-11-09 |
Портсмут
|
1 - 1 |
КПР
|
|
2001-04-12 |
Портсмут
|
1 - 1 |
КПР
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
0 |
|
5 |
0 |
0 |
| 40% |
60% |
0% |
|
100% |
0% |
0% |
КПР останні 12 матчі
|
2019-08-24 |
КПР
|
3 - 1 |
Віган
|
|
2019-08-21 |
КПР
|
1 - 3 |
Свонсі
|
|
2019-08-17 |
Бристоль Сіті
|
2 - 0 |
КПР
|
|
2019-08-13 |
КПР
|
3 - 3 |
Бристоль Сіті
|
|
2019-08-10 |
КПР
|
1 - 1 |
Хаддерсфілд
|
|
2019-08-03 |
Сток Сіті
|
1 - 2 |
КПР
|
|
2019-07-27 |
КПР
|
0 - 1 |
Вотфорд
|
|
2019-07-20 |
Оксфорд Юнайтед
|
1 - 2 |
КПР
|
|
2019-07-16 |
Борем Вуд
|
2 - 1 |
КПР
|
|
2019-07-12 |
Аустрія Відень
|
3 - 1 |
КПР
|
|
2019-05-05 |
Шеффілд Венсдей
|
1 - 2 |
КПР
|
|
2019-04-27 |
КПР
|
0 - 1 |
Ноттінгем
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
8 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
67% |
33% |
Портсмут останні 12 матчі
|
2019-08-20 |
Портсмут
|
3 - 3 |
Ковентрі
|
|
2019-08-17 |
Сандерленд
|
2 - 1 |
Портсмут
|
|
2019-08-10 |
Портсмут
|
2 - 0 |
Транмер
|
|
2019-08-06 |
Портсмут
|
3 - 0 |
Бірмінгем
|
|
2019-08-03 |
Шрусбері
|
1 - 0 |
Портсмут
|
|
2019-07-30 |
Вокінг
|
2 - 4 |
Портсмут
|
|
2019-07-27 |
Кроулі Таун
|
1 - 2 |
Портсмут
|
|
2019-07-23 |
Олдершот
|
4 - 0 |
Портсмут
|
|
2019-07-20 |
Стівенедж
|
0 - 1 |
Портсмут
|
|
2019-07-10 |
ЮК Дублін
|
0 - 11 |
Портсмут
|
|
2019-05-16 |
Портсмут
|
0 - 0 |
Сандерленд
|
|
2019-05-11 |
Сандерленд
|
1 - 0 |
Портсмут
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
7 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
58% |
33% |
Таблиця Чемпіоншип
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Лідс |
5 |
4 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
13 |
| 2 |
Свонсі |
5 |
4 |
1 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
13 |
| 3 |
Чарльтон |
5 |
3 |
2 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
11 |
| 4 |
Бристоль Сіті |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
10 |
| 5 |
Фулем |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 6 |
Престон |
5 |
3 |
0 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
9 |
| 7 |
Шеффілд Венсдей |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 8 |
Вест Бромвіч |
5 |
2 |
3 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
9 |
| 9 |
Ноттінгем |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
8 |
| 10 |
Міллволл |
5 |
2 |
2 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
8 |
| 11 |
Редінг |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 12 |
КПР |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
7 |
| 13 |
Блекберн |
5 |
2 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
7 |
| 14 |
Кардіфф |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
7 |
| 15 |
Бірмінгем |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
7 |
| 16 |
Дербі |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 17 |
Мідлсбро |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
5 |
| 18 |
Лутон |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
4 |
| 19 |
Брентфорд |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 20 |
Халл Сіті |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 21 |
Барнслі |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
| 22 |
Хаддерсфілд |
5 |
0 |
1 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
1 |
| 23 |
Сток Сіті |
5 |
0 |
1 |
4 |
5 |
13 |
-8 |
1 |
| 24 |
Віган |
5 |
1 |
0 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
-9 |
КПР наступні 6 матчі
|
2019-08-31 |
Шеффілд Венсдей
|
- |
КПР
|
|
2019-09-14 |
КПР
|
- |
Лутон
|
|
2019-09-21 |
Міллволл
|
- |
КПР
|
|
2019-09-28 |
КПР
|
- |
Вест Бромвіч
|
|
2019-10-02 |
Кардіфф
|
- |
КПР
|
|
2019-10-05 |
КПР
|
- |
Блекберн
|
Портсмут наступні 6 матчі
|
2019-08-31 |
Блекпул
|
- |
Портсмут
|
|
2019-09-03 |
Портсмут
|
- |
Кроулі Таун
|
|
2019-09-17 |
Портсмут
|
- |
Бертон
|
|
2019-09-21 |
Віком
|
- |
Портсмут
|
|
2019-09-24 |
Портсмут
|
- |
Саутгемптон
|
|
2019-09-28 |
Портсмут
|
- |
Болтон
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.20 |
3.50 |
3.20 |
| Ймовірність |
38% |
32% |
30% |
|
1X @ 1.36 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.36 |
1.61 |
| Ймовірність |
63% |
37% |
|
1X @ 1.36 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.22 |
4.00 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.22 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.70 |
2.10 |
| Ймовірність |
|
50% |
50% |
|
Більше 2.5 @ 1.70 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.75 |
1.40 |
| Ймовірність |
|
29% |
71% |
|
Менше 3.5 @ 1.40 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.61 |
2.20 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Так @ 1.61 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-28 16:01. На даний момент можливі зміни!