Ліга MX - Мексика
субота, 21.04.2018
23:00
23:00

Керетаро

Пачука
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сантьяго де Керетаро |
| В гостях: | Пачука |
| Відстань: | 180.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Corregidora |
| Вміщує: | 45 575 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.75 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.44 | |||
| 23% | 36% | 41% | 1.44 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 2.04 | 1.75 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-11-05 | Пачука | 0 - 1 | Керетаро |
| 2017-08-16 | Керетаро | 0 - 1 | Пачука |
| 2017-08-10 | Пачука | 0 - 0 | Керетаро |
| 2017-03-18 | Керетаро | 3 - 0 | Пачука |
| 2016-09-25 | Пачука | 2 - 0 | Керетаро |
| 2016-01-17 | Пачука | 1 - 0 | Керетаро |
| 2015-08-01 | Керетаро | 1 - 2 | Пачука |
| 2015-05-25 | Керетаро | 2 - 0 | Пачука |
| 2015-05-22 | Пачука | 2 - 0 | Керетаро |
| 2015-01-25 | Пачука | 2 - 1 | Керетаро |
| 2014-08-02 | Керетаро | 2 - 0 | Пачука |
| 2014-04-26 | Керетаро | 3 - 4 | Пачука |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 33% | 8% |
Керетаро останні 12 матчі
| 2018-04-14 | Атлас | 1 - 0 | Керетаро |
| 2018-04-09 | Сантос Лагуна | 3 - 0 | Керетаро |
| 2018-04-01 | Керетаро | 2 - 1 | Пуебла |
| 2018-03-18 | Монтеррей | 3 - 1 | Керетаро |
| 2018-03-14 | Сантос Лагуна | 1 - 0 | Керетаро |
| 2018-03-10 | Керетаро | 1 - 1 | Некакса |
| 2018-03-08 | Монтеррей | 1 - 1 | Керетаро |
| 2018-03-03 | Крус Асуль | 0 - 1 | Керетаро |
| 2018-02-28 | Атлетіко Морелія | 2 - 1 | Керетаро |
| 2018-02-24 | Керетаро | 0 - 2 | Деп. Толука |
| 2018-02-21 | Керетаро | 1 - 0 | Сімарронес |
| 2018-02-18 | Клуб Леон | 1 - 1 | Керетаро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 8% |
Пачука останні 12 матчі
| 2018-04-15 | Пачука | 3 - 1 | Сантос Лагуна |
| 2018-04-07 | Пуебла | 2 - 6 | Пачука |
| 2018-04-01 | Пачука | 1 - 2 | Монтеррей |
| 2018-03-18 | Некакса | 1 - 1 | Пачука |
| 2018-03-10 | Крус Асуль | 5 - 0 | Пачука |
| 2018-03-08 | Сакатепек | 1 - 1 | Пачука |
| 2018-03-04 | Деп. Толука | 2 - 1 | Пачука |
| 2018-02-28 | Атл. Сан-Луїс | 2 - 1 | Пачука |
| 2018-02-25 | Пачука | 2 - 1 | Клуб Леон |
| 2018-02-22 | Пачука | 1 - 0 | Селая |
| 2018-02-18 | Чівас Гвадалахара | 1 - 1 | Пачука |
| 2018-02-15 | Пачука | 2 - 0 | Клуб Тіхуана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | 15 | +9 | 33 |
| 2 | Сантос Лагуна | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Америка Мексика | 15 | +11 | 26 |
| 4 | УАНЛ Тігрес | 15 | +7 | 26 |
| 5 | Монтеррей | 15 | +5 | 25 |
| 6 | Атлетіко Морелія | 15 | 0 | 23 |
| 7 | Клуб Тіхуана | 15 | +5 | 21 |
| 8 | Пачука | 15 | +2 | 21 |
| 9 | Некакса | 15 | +6 | 20 |
| 10 | УНАМ Пумас | 15 | -1 | 20 |
| 11 | Веракрус | 15 | -9 | 18 |
| 12 | Клуб Леон | 15 | -11 | 18 |
| 13 | Пуебла | 15 | -4 | 17 |
| 14 | Крус Асуль | 15 | +1 | 16 |
| 15 | Керетаро | 15 | -5 | 16 |
| 16 | Чівас Гвадалахара | 15 | -7 | 15 |
| 17 | Атлас | 15 | -10 | 14 |
| 18 | Лобос БУАП | 15 | -10 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Керетаро | |
| Пачука | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Керетаро | Пачука |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Сантос Лагуна | ||
| 3 | Америка Мексика | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | УАНЛ Тігрес | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 5 | Монтеррей | ||
| 6 | Атлетіко Морелія | ||
| 7 | Клуб Тіхуана | ||
| 8 | Пачука | - | |
| 9 | Некакса | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | УНАМ Пумас | ||
| 11 | Веракрус | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Клуб Леон | ||
| 13 | Пуебла | 2 - 1 | 2 - 6 |
| 14 | Крус Асуль | 5 - 0 | |
| 15 | Керетаро | - | |
| 16 | Чівас Гвадалахара | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Атлас | ||
| 18 | Лобос БУАП |
Позиція в лізі
| Керетаро | Пачука | |
| Позиція | 15 | 8 |
| Очки | 16 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 8 |
| Очки | 6 | 9 |
Форма в лізі
| Керетаро | Пачука | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 7 |
6
3 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 3 |
2
3 3 |
Голи в лізі
| Керетаро | Пачука | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
17 |
29
27 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
8 |
14
16 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (135) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (348) | |
| Голи за матч | 2.58 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 27% |
Керетаро наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | УНАМ Пумас | - | Керетаро |
| 2018-07-21 | Атлас | - | Керетаро |
| 2018-07-28 | Керетаро | - | Пачука |
| 2018-08-02 | Клуб Леон | - | Керетаро |
| 2018-08-05 | Монтеррей | - | Керетаро |
| 2018-08-08 | Керетаро | - | Сакатекас |
Пачука наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Пачука | - | Атлас |
| 2018-07-22 | Пачука | - | Монтеррей |
| 2018-07-25 | Селая | - | Пачука |
| 2018-07-28 | Керетаро | - | Пачука |
| 2018-08-01 | Пачука | - | Сантос Лагуна |
| 2018-08-05 | Пачука | - | Америка Мексика |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 3.75 | 2.10 |
| Ймовірність | 23% | 36% | 41% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 1.44 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.75 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-21 20:05. На даний момент можливі зміни!