Ліга MX - Мексика
субота, 26.10.2019
23:00
23:00

Керетаро

УНАМ Пумас
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сантьяго де Керетаро |
| В гостях: | Мехіко-Сіті |
| Відстань: | 184.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Corregidora |
| Вміщує: | 45 575 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.40 | 3.10 | 1 | 1.36 | 1.66 | |||
| 47% | 26% | 27% | 2.15 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 89% | 11% | 40% | 60% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-09 | Керетаро | 0 - 2 | УНАМ Пумас |
| 2018-08-22 | УНАМ Пумас | 0 - 1 | Керетаро |
| 2018-04-29 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Керетаро |
| 2017-11-18 | Керетаро | 1 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2017-02-25 | Керетаро | 4 - 3 | УНАМ Пумас |
| 2016-09-11 | УНАМ Пумас | 4 - 1 | Керетаро |
| 2016-04-30 | Керетаро | 2 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2015-11-08 | УНАМ Пумас | 2 - 1 | Керетаро |
| 2015-01-11 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Керетаро |
| 2014-07-19 | Керетаро | 1 - 3 | УНАМ Пумас |
| 2014-01-11 | Керетаро | 1 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2013-09-25 | УНАМ Пумас | 3 - 0 | Керетаро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 25% |
Керетаро останні 12 матчі
| 2019-10-20 | Атл. Сан-Луїс | 0 - 2 | Керетаро |
| 2019-10-07 | Керетаро | 2 - 1 | Монтеррей |
| 2019-10-03 | Керетаро | 2 - 1 | Сакатекас |
| 2019-09-28 | Атлас | 2 - 0 | Керетаро |
| 2019-09-25 | Керетаро | 1 - 2 | Некакса |
| 2019-09-22 | Америка Мексика | 2 - 2 | Керетаро |
| 2019-09-01 | Керетаро | 1 - 1 | Пуебла |
| 2019-08-28 | Веракрус | 0 - 5 | Керетаро |
| 2019-08-24 | Керетаро | 0 - 4 | Клуб Леон |
| 2019-08-19 | Хуарес | 0 - 2 | Керетаро |
| 2019-08-14 | Керетаро | 3 - 2 | Клуб Тіхуана |
| 2019-08-10 | Керетаро | 2 - 1 | Пачука |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 8 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 67% | 33% |
УНАМ Пумас останні 12 матчі
| 2019-10-20 | УНАМ Пумас | 1 - 2 | Клуб Леон |
| 2019-10-13 | УАЕМ Потрос | 0 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2019-10-06 | Чівас Гвадалахара | 1 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2019-10-03 | Атл. Сан-Луїс | 0 - 4 | УНАМ Пумас |
| 2019-09-29 | УНАМ Пумас | 2 - 0 | Сантос Лагуна |
| 2019-09-22 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | Крус Асуль |
| 2019-09-15 | Америка Мексика | 1 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2019-09-01 | УНАМ Пумас | 2 - 1 | Деп. Толука |
| 2019-08-30 | Монтеррей | 2 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2019-08-24 | Атлетіко Морелія | 2 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2019-08-18 | УНАМ Пумас | 2 - 0 | Веракрус |
| 2019-08-14 | УНАМ Пумас | 1 - 0 | УАЕМ Потрос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 3 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 25% | 8% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сантос Лагуна | 13 | +11 | 26 |
| 2 | Некакса | 14 | +10 | 25 |
| 3 | Керетаро | 13 | +9 | 24 |
| 4 | Клуб Леон | 13 | +10 | 23 |
| 5 | УАНЛ Тігрес | 13 | +10 | 23 |
| 6 | Америка Мексика | 14 | +3 | 22 |
| 7 | Атлас | 14 | +2 | 21 |
| 8 | Атлетіко Морелія | 13 | +1 | 19 |
| 9 | Пачука | 13 | +6 | 18 |
| 10 | УНАМ Пумас | 13 | +2 | 18 |
| 11 | Клуб Тіхуана | 13 | -5 | 18 |
| 12 | Монтеррей | 14 | -3 | 17 |
| 13 | Атл. Сан-Луїс | 13 | -4 | 17 |
| 14 | Крус Асуль | 14 | 0 | 16 |
| 15 | Хуарес | 13 | -6 | 14 |
| 16 | Чівас Гвадалахара | 13 | -5 | 13 |
| 17 | Деп. Толука | 13 | -5 | 13 |
| 18 | Пуебла | 13 | -10 | 13 |
| 19 | Веракрус | 13 | -26 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Керетаро | |
| УНАМ Пумас | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Керетаро | УНАМ Пумас |
|---|---|---|---|
| 1 | Сантос Лагуна | ||
| 2 | Некакса | 1 - 2 | |
| 3 | Керетаро | - | |
| 4 | Клуб Леон | 0 - 4 | |
| 5 | УАНЛ Тігрес | ||
| 6 | Америка Мексика | 1 - 1 | |
| 7 | Атлас | ||
| 8 | Атлетіко Морелія | 2 - 0 | |
| 9 | Пачука | 2 - 1 | |
| 10 | УНАМ Пумас | - | |
| 11 | Клуб Тіхуана | 1 - 0 | |
| 12 | Монтеррей | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Атл. Сан-Луїс | 0 - 2 | |
| 14 | Крус Асуль | 3 - 0 | |
| 15 | Хуарес | ||
| 16 | Чівас Гвадалахара | 1 - 1 | |
| 17 | Деп. Толука | ||
| 18 | Пуебла | 1 - 1 | |
| 19 | Веракрус |
Позиція в лізі
| Керетаро | УНАМ Пумас | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 24 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 15 |
| Очки | 10 | 5 |
Форма в лізі
| Керетаро | УНАМ Пумас | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 3 |
5
3 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
1
2 3 |
Голи в лізі
| Керетаро | УНАМ Пумас | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
14 |
14
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
9 |
4
7 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (126) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (364) | |
| Голи за матч | 2.89 |
| Голи вдома за матч | 1.63 |
| Голи в гостях за матч | 1.26 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 33% |
Керетаро наступні 6 матчі
| 2019-10-30 | Сантос Лагуна | - | Керетаро |
| 2019-11-02 | Керетаро | - | УАНЛ Тігрес |
| 2019-11-10 | Чівас Гвадалахара | - | Керетаро |
| 2019-11-23 | Керетаро | - | Атлетіко Морелія |
| 2019-11-28 | Некакса | - | Керетаро |
| 2019-12-01 | Керетаро | - | Некакса |
УНАМ Пумас наступні 6 матчі
| 2019-10-30 | УНАМ Пумас | - | Атлас |
| 2019-11-02 | Пуебла | - | УНАМ Пумас |
| 2019-11-10 | УНАМ Пумас | - | Хуарес |
| 2019-11-24 | Пачука | - | УНАМ Пумас |
| 2020-01-12 | УНАМ Пумас | - | Пачука |
| 2020-01-17 | Хуарес | - | УНАМ Пумас |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.40 | 3.10 |
| Ймовірність | 47% | 26% | 27% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.66 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 89% | 11% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-26 20:06. На даний момент можливі зміни!