Національний дивізіон - Люксембург
неділя, 11.12.2022
14:00
14:00

Расінг Люксембург

Фола
4 - 2
(3 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Люксембург |
| В гостях: | Еш-сюр-Альзетт |
| Відстань: | 16.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ахіль Гаммерель |
| Вміщує: | 5 814 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 5.00 | 6.75 | 1 | 1.09 | 3.20 | |||
| 65% | 17% | 18% | 1.31 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 6.00 | 1.41 | 2.65 | 2.05 | 1.68 | ||||||
| 79% | 21% | 63% | 37% | 48% | 52% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-07 | Фола | 2 - 0 | Расінг Люксембург |
| 2021-12-04 | Расінг Люксембург | 0 - 1 | Фола |
| 2021-03-14 | Фола | 3 - 2 | Расінг Люксембург |
| 2020-08-29 | Расінг Люксембург | 1 - 3 | Фола |
| 2019-10-06 | Расінг Люксембург | 2 - 2 | Фола |
| 2019-03-31 | Фола | 3 - 0 | Расінг Люксембург |
| 2018-09-16 | Расінг Люксембург | 2 - 1 | Фола |
| 2018-03-14 | Расінг Люксембург | 2 - 1 | Фола |
| 2017-08-20 | Фола | 3 - 3 | Расінг Люксембург |
| 2017-04-23 | Расінг Люксембург | 0 - 2 | Фола |
| 2016-11-05 | Фола | 4 - 1 | Расінг Люксембург |
| 2016-05-13 | Расінг Люксембург | 2 - 2 | Фола |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 75% | 50% |
Расінг Люксембург останні 12 матчі
| 2022-12-03 | Еттельбрюк | 0 - 1 | Расінг Люксембург |
| 2022-11-27 | Расінг Люксембург | 0 - 2 | Ун. Тітус Петанж |
| 2022-11-13 | УНА Штрассен | 1 - 4 | Расінг Люксембург |
| 2022-11-06 | Расінг Люксембург | 2 - 2 | Мондерканж |
| 2022-10-23 | Расінг Люксембург | 2 - 1 | Хостерт |
| 2022-10-16 | Нідеркорн | 0 - 0 | Расінг Люксембург |
| 2022-10-09 | Расінг Люксембург | 2 - 1 | Женесс Еш |
| 2022-09-18 | Вільц | 1 - 1 | Расінг Люксембург |
| 2022-09-10 | Расінг Люксембург | 2 - 2 | Вікторія Роспорт |
| 2022-09-04 | Кер'єнг | 0 - 5 | Расінг Люксембург |
| 2022-08-28 | Расінг Люксембург | 2 - 4 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-08-20 | Есперанж | 2 - 0 | Расінг Люксембург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Фола останні 12 матчі
| 2022-12-04 | Фола | 0 - 1 | Хостерт |
| 2022-11-27 | Нідеркорн | 3 - 2 | Фола |
| 2022-11-13 | Фола | 1 - 3 | Женесс Еш |
| 2022-11-06 | Вільц | 5 - 1 | Фола |
| 2022-10-23 | Фола | 4 - 1 | Вікторія Роспорт |
| 2022-10-16 | Кер'єнг | 3 - 2 | Фола |
| 2022-10-09 | Фола | 0 - 2 | Ф91 Дюделанж |
| 2022-09-18 | Есперанж | 8 - 1 | Фола |
| 2022-09-11 | Фола | 0 - 1 | Мондорф |
| 2022-09-04 | Діфферданж | 6 - 0 | Фола |
| 2022-08-28 | Мондерканж | 3 - 0 | Фола |
| 2022-08-20 | Фола | 0 - 0 | Еттельбрюк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 9 | 8 | 7 | |
| 8% | 8% | 83% | 75% | 67% | 58% |
Таблиця Національний дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанж | 15 | +37 | 41 |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 14 | +29 | 39 |
| 3 | Ун. Тітус Петанж | 15 | +14 | 27 |
| 4 | Нідеркорн | 14 | +6 | 26 |
| 5 | Расінг Люксембург | 14 | +7 | 25 |
| 6 | Діфферданж | 15 | +9 | 21 |
| 7 | Женесс Еш | 15 | 0 | 19 |
| 8 | Мондорф | 14 | -9 | 19 |
| 9 | УНА Штрассен | 14 | -10 | 16 |
| 10 | Вільц | 14 | -3 | 15 |
| 11 | Кер'єнг | 15 | -11 | 15 |
| 12 | Мондерканж | 15 | -3 | 14 |
| 13 | Вікторія Роспорт | 15 | -7 | 14 |
| 14 | Хостерт | 15 | -18 | 14 |
| 15 | Еттельбрюк | 14 | -18 | 11 |
| 16 | Фола | 14 | -23 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Расінг Люксембург | |
| Фола | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Расінг Люксембург | Фола |
|---|---|---|---|
| 1 | Есперанж | 8 - 1 | |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 2 - 4 | |
| 3 | Ун. Тітус Петанж | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 4 | Нідеркорн | 3 - 2 | |
| 5 | Расінг Люксембург | - | |
| 6 | Діфферданж | 6 - 0 | |
| 7 | Женесс Еш | 2 - 1 | |
| 8 | Мондорф | 1 - 0 | |
| 9 | УНА Штрассен | ||
| 10 | Вільц | 5 - 1 | |
| 11 | Кер'єнг | 3 - 2 | |
| 12 | Мондерканж | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 13 | Вікторія Роспорт | 2 - 2 | |
| 14 | Хостерт | 2 - 1 | |
| 15 | Еттельбрюк | ||
| 16 | Фола | - |
Позиція в лізі
| Расінг Люксембург | Фола | |
| Позиція | 5 | 16 |
| Очки | 25 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 16 |
| Очки | 11 | 3 |
Форма в лізі
| Расінг Люксембург | Фола | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 3 |
3
1 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 2 |
1
0 6 |
Голи в лізі
| Расінг Люксембург | Фола | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
18 |
16
39 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
12 |
9
30 |
Загальна статистика для Національний дивізіон
| Матчі (116) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (391) | |
| Голи за матч | 3.37 |
| Голи вдома за матч | 1.78 |
| Голи в гостях за матч | 1.59 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 47% |
Расінг Люксембург наступні 6 матчі
| 2023-01-17 | Пакш | - | Расінг Люксембург |
| 2023-02-12 | Мондорф | - | Расінг Люксембург |
| 2023-02-19 | Расінг Люксембург | - | Есперанж |
| 2023-02-26 | Ф91 Дюделанж | - | Расінг Люксембург |
| 2023-03-05 | Расінг Люксембург | - | Кер'єнг |
| 2023-03-12 | Вікторія Роспорт | - | Расінг Люксембург |
Фола наступні 6 матчі
| 2023-02-12 | Фола | - | Ун. Тітус Петанж |
| 2023-02-19 | Еттельбрюк | - | Фола |
| 2023-02-26 | Фола | - | Мондерканж |
| 2023-03-04 | Фола | - | Діфферданж |
| 2023-03-12 | Мондорф | - | Фола |
| 2023-03-19 | Фола | - | Есперанж |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 5.00 | 6.75 |
| Ймовірність | 65% | 17% | 18% |
| 1 @ 1.31 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.09 | 3.20 |
| Ймовірність | 77% | 23% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 6.00 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.10 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 2.65 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 2.5 @ 1.41 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 3.5 @ 1.68 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.68 | 2.05 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.68 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-11 12:01. На даний момент можливі зміни!