Ла Ліга 2 - Іспанія
середа, 12.10.2022
20:00
20:00

Расінг С.

Сарагоса
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сантандер |
| В гостях: | Сарагоса |
| Відстань: | 312.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ель Сардінеро |
| Вміщує: | 22 222 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Jose Alberto (Ісп) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.40 | X | 1.53 | 1.36 | |||
| 31% | 38% | 31% | 3.10 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.37 | 2.70 | 1.44 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 50% | 50% | 24% | 76% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2020-02-29 | Расінг С. | 2 - 2 | Сарагоса |
| 2019-12-14 | Сарагоса | 2 - 0 | Расінг С. |
| 2015-03-22 | Расінг С. | 0 - 2 | Сарагоса |
| 2014-10-18 | Сарагоса | 2 - 1 | Расінг С. |
| 2012-05-05 | Сарагоса | 2 - 1 | Расінг С. |
| 2012-01-07 | Расінг С. | 1 - 0 | Сарагоса |
| 2011-02-05 | Сарагоса | 1 - 1 | Расінг С. |
| 2010-09-19 | Расінг С. | 2 - 0 | Сарагоса |
| 2010-03-14 | Расінг С. | 0 - 0 | Сарагоса |
| 2009-10-18 | Сарагоса | 2 - 2 | Расінг С. |
| 2008-01-27 | Расінг С. | 2 - 2 | Сарагоса |
| 2008-01-16 | Расінг С. | 4 - 2 | Сарагоса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Расінг С. останні 12 матчі
| 2022-10-09 | Леванте | 0 - 1 | Расінг С. |
| 2022-10-01 | Расінг С. | 0 - 0 | Малага |
| 2022-09-25 | Ейбар | 2 - 1 | Расінг С. |
| 2022-09-18 | Расінг С. | 0 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2022-09-11 | Спортінг Х. | 0 - 2 | Расінг С. |
| 2022-09-03 | Тенеріфе | 1 - 0 | Расінг С. |
| 2022-08-28 | Расінг С. | 0 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2022-08-20 | Гранада | 2 - 0 | Расінг С. |
| 2022-08-14 | Расінг С. | 0 - 2 | Вільярреал B |
| 2022-08-06 | Расінг С. | 0 - 0 | Реал Ов'єдо |
| 2022-08-03 | Нумансія | 1 - 2 | Расінг С. |
| 2022-07-30 | Расінг С. | 1 - 2 | Бургос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 3 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 25% | 0% |
Сарагоса останні 12 матчі
| 2022-10-09 | Сарагоса | 1 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2022-10-03 | Сарагоса | 0 - 0 | Ейбар |
| 2022-09-24 | Мірандес | 2 - 0 | Сарагоса |
| 2022-09-17 | Сарагоса | 1 - 0 | Спортінг Х. |
| 2022-09-11 | Понферрадіна | 1 - 2 | Сарагоса |
| 2022-09-04 | Сарагоса | 1 - 2 | Луго |
| 2022-08-26 | Картахена | 1 - 0 | Сарагоса |
| 2022-08-20 | Сарагоса | 0 - 0 | Леванте |
| 2022-08-13 | Лас-Пальмас | 0 - 0 | Сарагоса |
| 2022-08-03 | Бетіс | 2 - 2 | Сарагоса |
| 2022-08-01 | Сарагоса | 1 - 2 | Аль-Наср |
| 2022-07-29 | Хімнастік | 3 - 3 | Сарагоса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Таблиця Ла Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алавес | 9 | +3 | 18 |
| 2 | Лас-Пальмас | 9 | +9 | 17 |
| 3 | Картахена | 9 | +3 | 16 |
| 4 | Спортінг Х. | 9 | +5 | 15 |
| 5 | Бургос | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Ейбар | 9 | +4 | 15 |
| 7 | Альбасете | 9 | +2 | 15 |
| 8 | ФК Андорра | 9 | +1 | 15 |
| 9 | Гранада | 9 | +1 | 14 |
| 10 | Уеска | 9 | +2 | 12 |
| 11 | Вільярреал B | 9 | -1 | 12 |
| 12 | Понферрадіна | 9 | -3 | 11 |
| 13 | Ібіса | 9 | -4 | 11 |
| 14 | Леванте | 9 | +1 | 10 |
| 15 | Тенеріфе | 9 | -1 | 10 |
| 16 | Реал Ов'єдо | 9 | -2 | 10 |
| 16 | Сарагоса | 9 | -2 | 10 |
| 18 | Луго | 9 | -3 | 9 |
| 19 | Расінг С. | 9 | -4 | 8 |
| 20 | Леганес | 9 | -4 | 7 |
| 21 | Мірандес | 9 | -5 | 7 |
| 22 | Малага | 9 | -7 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Расінг С. | |
| Сарагоса | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Расінг С. | Сарагоса |
|---|---|---|---|
| 1 | Алавес | ||
| 2 | Лас-Пальмас | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Картахена | 1 - 0 | |
| 4 | Спортінг Х. | ||
| 5 | Бургос | ||
| 6 | Ейбар | ||
| 7 | Альбасете | ||
| 8 | ФК Андорра | ||
| 9 | Гранада | ||
| 10 | Уеска | ||
| 11 | Вільярреал B | 0 - 2 | |
| 12 | Понферрадіна | 1 - 2 | |
| 13 | Ібіса | ||
| 14 | Леванте | ||
| 15 | Тенеріфе | ||
| 16 | Реал Ов'єдо | 0 - 1 | |
| 16 | Сарагоса | - | |
| 18 | Луго | ||
| 19 | Расінг С. | - | |
| 20 | Леганес | ||
| 21 | Мірандес | 2 - 0 | |
| 22 | Малага | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Расінг С. | Сарагоса | |
| Позиція | 19 | 16 |
| Очки | 8 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 21 | 13 |
| Очки | 2 | 4 |
Форма в лізі
| Расінг С. | Сарагоса | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 5 |
2
4 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 2 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Расінг С. | Сарагоса | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
8 |
5
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
3 |
2
4 |
Загальна статистика для Ла Ліга 2
| Матчі (99) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 23% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (206) | |
| Голи за матч | 2.08 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 0.86 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 62% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 18% |
Расінг С. наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | Уеска | - | Расінг С. |
| 2022-10-23 | Расінг С. | - | Понферрадіна |
| 2022-10-29 | Леганес | - | Расінг С. |
| 2022-11-01 | Расінг С. | - | Алавес |
| 2022-11-05 | ФК Андорра | - | Расінг С. |
| 2022-11-20 | Расінг С. | - | Бургос |
Сарагоса наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | Сарагоса | - | Вільярреал B |
| 2022-10-21 | Гранада | - | Сарагоса |
| 2022-10-28 | Тенеріфе | - | Сарагоса |
| 2022-11-01 | Сарагоса | - | ФК Андорра |
| 2022-11-04 | Алавес | - | Сарагоса |
| 2022-11-19 | Сарагоса | - | Малага |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.10 | 2.40 |
| Ймовірність | 31% | 38% | 31% |
| X @ 3.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 1.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 1.44 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.50 | 1.14 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-12 16:02. На даний момент можливі зміни!