Суперліга - Сербія
субота, 28.09.2019
14:00
14:00

Раднічкі Ниш

Партизан
1 - 4
(1 - 2, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ніш |
| В гостях: | Белград |
| Відстань: | 201.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Чаір |
| Вміщує: | 18 151 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.40 | 1.90 | 12 | 1.72 | 1.28 | |||
| 42% | 15% | 43% | 1.28 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.14 | 1.97 | 1.82 | 3.28 | 1.28 | ||||||
| 80% | 20% | 54% | 46% | 17% | 83% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-15 | Раднічкі Ниш | 1 - 1 | Партизан |
| 2019-04-21 | Раднічкі Ниш | 3 - 1 | Партизан |
| 2019-04-17 | Партизан | 1 - 0 | Раднічкі Ниш |
| 2019-03-06 | Партизан | 0 - 1 | Раднічкі Ниш |
| 2018-09-30 | Раднічкі Ниш | 2 - 2 | Партизан |
| 2018-04-26 | Партизан | 3 - 1 | Раднічкі Ниш |
| 2018-03-03 | Раднічкі Ниш | 1 - 0 | Партизан |
| 2017-09-17 | Партизан | 3 - 1 | Раднічкі Ниш |
| 2017-05-17 | Раднічкі Ниш | 1 - 3 | Партизан |
| 2017-04-01 | Раднічкі Ниш | 0 - 2 | Партизан |
| 2016-10-22 | Партизан | 1 - 1 | Раднічкі Ниш |
| 2016-05-15 | Раднічкі Ниш | 1 - 0 | Партизан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 42% |
Раднічкі Ниш останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Індія | 0 - 1 | Раднічкі Ниш |
| 2019-09-13 | Раднічкі Ниш | 1 - 2 | Войводіна |
| 2019-09-01 | Чукарічкі | 1 - 0 | Раднічкі Ниш |
| 2019-08-25 | Раднічкі Ниш | 2 - 1 | Спартак Суботіца |
| 2019-08-17 | Младост Лучани | 1 - 1 | Раднічкі Ниш |
| 2019-08-10 | Раднічкі Ниш | 2 - 1 | Вождовац |
| 2019-08-03 | Раднічкі Ниш | 2 - 1 | Явор |
| 2019-07-30 | Раднічкі Ниш | 0 - 2 | Раднік |
| 2019-07-27 | Црвена Звезда | 2 - 0 | Раднічкі Ниш |
| 2019-07-21 | Раднічкі Ниш | 3 - 0 | Пролетер |
| 2019-07-18 | Раднічкі Ниш | 2 - 2 | Флора |
| 2019-07-11 | Флора | 2 - 0 | Раднічкі Ниш |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 6 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 50% | 8% |
Партизан останні 12 матчі
| 2019-09-25 | Явор | 0 - 2 | Партизан |
| 2019-09-22 | Партизан | 2 - 0 | Црвена Звезда |
| 2019-09-19 | Партизан | 2 - 2 | АЗ Алкмар |
| 2019-09-14 | Пролетер | 0 - 3 | Партизан |
| 2019-09-01 | Партизан | 1 - 1 | Бачка-Топола |
| 2019-08-29 | Молде | 1 - 1 | Партизан |
| 2019-08-22 | Партизан | 2 - 1 | Молде |
| 2019-08-18 | Партизан | 3 - 0 | Рад Белград |
| 2019-08-15 | Єні Малатьяспор | 1 - 0 | Партизан |
| 2019-08-11 | Напредак | 2 - 2 | Партизан |
| 2019-08-08 | Партизан | 3 - 1 | Єні Малатьяспор |
| 2019-08-04 | Партизан | 4 - 0 | Мачва Шабац |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 58% | 33% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бачка-Топола | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Црвена Звезда | 8 | +9 | 21 |
| 3 | Партизан | 8 | +15 | 20 |
| 4 | Войводіна | 9 | +13 | 19 |
| 5 | Чукарічкі | 8 | +5 | 19 |
| 6 | Раднічкі Ниш | 9 | +3 | 16 |
| 7 | Спартак Суботіца | 9 | -5 | 12 |
| 8 | Напредак | 9 | +2 | 11 |
| 9 | Вождовац | 9 | -1 | 11 |
| 10 | Младост Лучани | 9 | -6 | 9 |
| 11 | Явор | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Пролетер | 9 | -7 | 8 |
| 13 | Раднік | 8 | -5 | 7 |
| 14 | Індія | 9 | -5 | 7 |
| 15 | Рад Белград | 9 | -15 | 6 |
| 16 | Мачва Шабац | 9 | -12 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Раднічкі Ниш | |
| Партизан | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Раднічкі Ниш | Партизан |
|---|---|---|---|
| 1 | Бачка-Топола | ||
| 2 | Црвена Звезда | ||
| 3 | Партизан | - | |
| 4 | Войводіна | 1 - 2 | |
| 5 | Чукарічкі | ||
| 6 | Раднічкі Ниш | - | |
| 7 | Спартак Суботіца | 2 - 1 | |
| 8 | Напредак | 2 - 2 | |
| 9 | Вождовац | 2 - 1 | |
| 10 | Младост Лучани | ||
| 11 | Явор | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 12 | Пролетер | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 13 | Раднік | ||
| 14 | Індія | 0 - 1 | |
| 15 | Рад Белград | ||
| 16 | Мачва Шабац |
Позиція в лізі
| Раднічкі Ниш | Партизан | |
| Позиція | 6 | 3 |
| Очки | 16 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 3 |
| Очки | 12 | 10 |
Форма в лізі
| Раднічкі Ниш | Партизан | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 3 |
6
2 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 1 |
3
1 0 |
Голи в лізі
| Раднічкі Ниш | Партизан | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
9 |
18
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
5 |
8
2 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (70) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 17% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (191) | |
| Голи за матч | 2.73 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 29% |
Раднічкі Ниш наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Мачва Шабац | - | Раднічкі Ниш |
| 2019-10-19 | Раднічкі Ниш | - | Напредак |
| 2019-10-23 | Раднічкі Ниш | - | Бачка |
| 2019-10-26 | Рад Белград | - | Раднічкі Ниш |
| 2019-10-30 | Раднічкі Ниш | - | Раднік |
| 2019-11-03 | Бачка-Топола | - | Раднічкі Ниш |
Партизан наступні 6 матчі
| 2019-10-03 | Астана | - | Партизан |
| 2019-10-06 | Партизан | - | Вождовац |
| 2019-10-19 | Младост Лучани | - | Партизан |
| 2019-10-23 | Партизан | - | Спартак Суботіца |
| 2019-10-24 | Партизан | - | Ман. Юнайтед |
| 2019-10-27 | Партизан | - | Спартак Суботіца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.40 | 1.90 |
| Ймовірність | 42% | 15% | 43% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.28 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.14 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.97 | 1.82 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.97 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.28 | 1.28 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.81 | 2.03 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 2.03 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-28 12:06. На даний момент можливі зміни!