Суперліга - Сербія
субота, 09.11.2019
15:00
15:00

Раднік

Младост Лучани
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сурдуліка |
| В гостях: | Лукані |
| Відстань: | 209.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Сурдулиця |
| Вміщує: | 3 312 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.60 | 4.20 | X2 | 1.22 | 2.00 | |||
| 35% | 19% | 46% | 2.00 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 26% | 74% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2019-07-20 | Младост Лучани | 2 - 1 | Раднік |
| 2018-11-24 | Раднік | 1 - 0 | Младост Лучани |
| 2018-07-28 | Младост Лучани | 1 - 0 | Раднік |
| 2018-05-17 | Раднік | 3 - 1 | Младост Лучани |
| 2017-12-03 | Раднік | 3 - 4 | Младост Лучани |
| 2017-08-14 | Младост Лучани | 0 - 0 | Раднік |
| 2017-02-25 | Раднік | 1 - 1 | Младост Лучани |
| 2016-09-10 | Младост Лучани | 2 - 0 | Раднік |
| 2016-03-19 | Раднік | 3 - 1 | Младост Лучани |
| 2015-10-03 | Младост Лучани | 0 - 0 | Раднік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 30% | 30% | 40% | 60% | 40% | 30% |
Раднік останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Раднік | 2 - 2 | Вождовац |
| 2019-10-30 | Раднічкі Ниш | 0 - 2 | Раднік |
| 2019-10-26 | Раднік | 0 - 5 | Црвена Звезда |
| 2019-10-23 | ОФК Белград | 1 - 2 | Раднік |
| 2019-10-19 | Пролетер | 2 - 1 | Раднік |
| 2019-10-05 | Раднік | 1 - 0 | Бачка-Топола |
| 2019-09-30 | Явор | 0 - 0 | Раднік |
| 2019-09-21 | Рад Белград | 0 - 1 | Раднік |
| 2019-09-14 | Раднік | 1 - 4 | Напредак |
| 2019-08-31 | Мачва Шабац | 1 - 1 | Раднік |
| 2019-08-17 | Індія | 2 - 1 | Раднік |
| 2019-08-11 | Раднік | 0 - 4 | Войводіна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Младост Лучани останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Рад Белград | 0 - 0 | Младост Лучани |
| 2019-10-30 | Младост Лучани | 0 - 1 | Напредак |
| 2019-10-26 | Мачва Шабац | 0 - 1 | Младост Лучани |
| 2019-10-23 | Младост Лучани | 1 - 1 | Бачка-Топола |
| 2019-10-19 | Младост Лучани | 1 - 0 | Партизан |
| 2019-10-06 | Індія | 0 - 2 | Младост Лучани |
| 2019-09-29 | Младост Лучани | 1 - 2 | Войводіна |
| 2019-09-21 | Чукарічкі | 1 - 0 | Младост Лучани |
| 2019-09-15 | Младост Лучани | 2 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2019-09-01 | Младост Лучани | 3 - 3 | Явор |
| 2019-08-24 | Вождовац | 2 - 0 | Младост Лучани |
| 2019-08-17 | Младост Лучани | 1 - 1 | Раднічкі Ниш |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 17% | 8% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | 14 | +23 | 39 |
| 2 | Чукарічкі | 14 | +11 | 33 |
| 3 | Войводіна | 15 | +13 | 30 |
| 4 | Партизан | 14 | +23 | 29 |
| 5 | Бачка-Топола | 15 | +11 | 28 |
| 6 | Вождовац | 15 | +6 | 25 |
| 7 | Раднічкі Ниш | 15 | +1 | 25 |
| 8 | Спартак Суботіца | 15 | -6 | 21 |
| 9 | Явор | 15 | -1 | 19 |
| 10 | Младост Лучани | 15 | -4 | 19 |
| 11 | Пролетер | 15 | -7 | 16 |
| 12 | Напредак | 15 | -4 | 15 |
| 13 | Раднік | 14 | -8 | 15 |
| 14 | Рад Белград | 15 | -21 | 8 |
| 15 | Індія | 15 | -17 | 7 |
| 16 | Мачва Шабац | 15 | -20 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Раднік | |
| Младост Лучани | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Раднік | Младост Лучани |
|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | 0 - 5 | 2 - 0 |
| 2 | Чукарічкі | 1 - 0 | |
| 3 | Войводіна | 0 - 4 | |
| 4 | Партизан | ||
| 5 | Бачка-Топола | 1 - 0 | 5 - 1 |
| 6 | Вождовац | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Раднічкі Ниш | ||
| 8 | Спартак Суботіца | 4 - 0 | |
| 9 | Явор | ||
| 10 | Младост Лучани | - | |
| 11 | Пролетер | ||
| 12 | Напредак | 1 - 4 | |
| 13 | Раднік | - | |
| 14 | Рад Белград | 0 - 0 | |
| 15 | Індія | 0 - 2 | |
| 16 | Мачва Шабац | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Раднік | Младост Лучани | |
| Позиція | 13 | 10 |
| Очки | 15 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 11 |
| Очки | 7 | 7 |
Форма в лізі
| Раднік | Младост Лучани | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 7 |
5
4 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 3 |
2
1 4 |
Голи в лізі
| Раднік | Младост Лучани | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
23 |
15
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
15 |
4
10 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (118) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (312) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.55 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 30% |
Раднік наступні 6 матчі
| 2019-11-24 | Спартак Суботіца | - | Раднік |
| 2019-11-30 | Раднік | - | Чукарічкі |
| 2019-12-04 | Войводіна | - | Раднік |
| 2019-12-08 | Раднік | - | Індія |
| 2019-12-15 | Раднік | - | Партизан |
| 2020-01-29 | Раднік | - | ФК Тамбов |
Младост Лучани наступні 6 матчі
| 2019-11-23 | Младост Лучани | - | Бачка-Топола |
| 2019-11-29 | Пролетер | - | Младост Лучани |
| 2019-12-04 | Младост Лучани | - | Црвена Звезда |
| 2019-12-08 | Раднічкі Ниш | - | Младост Лучани |
| 2020-01-26 | Арсенал Тула | - | Младост Лучани |
| 2020-02-01 | Динамо Москва | - | Младост Лучани |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 3.60 | 4.20 |
| Ймовірність | 35% | 19% | 46% |
| X2 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 2.00 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 12:03. На даний момент можливі зміни!