Чемпіоншип - Шотландія
субота, 06.08.2022
15:00
15:00

Рейт Роверз

ФК Данді
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кірккалді |
| В гостях: | Данді |
| Відстань: | 45.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stark's Park |
| Вміщує: | 10 104 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.40 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.36 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.36 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 94% | 6% | 44% | 56% | 44% | 56% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-05-15 | ФК Данді | 0 - 1 | Рейт Роверз |
| 2021-05-12 | Рейт Роверз | 0 - 3 | ФК Данді |
| 2021-04-24 | ФК Данді | 2 - 1 | Рейт Роверз |
| 2021-01-30 | Рейт Роверз | 3 - 1 | ФК Данді |
| 2020-10-31 | ФК Данді | 1 - 1 | Рейт Роверз |
| 2019-07-13 | Рейт Роверз | 0 - 3 | ФК Данді |
| 2017-07-18 | Рейт Роверз | 1 - 2 | ФК Данді |
| 2015-07-15 | Рейт Роверз | 1 - 2 | ФК Данді |
| 2014-08-26 | ФК Данді | 4 - 0 | Рейт Роверз |
| 2014-03-18 | ФК Данді | 0 - 0 | Рейт Роверз |
| 2014-01-02 | Рейт Роверз | 0 - 2 | ФК Данді |
| 2013-11-30 | ФК Данді | 0 - 1 | Рейт Роверз |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 17% |
Рейт Роверз останні 12 матчі
| 2022-07-30 | Коув Рейнджерс | 2 - 0 | Рейт Роверз |
| 2022-07-24 | Абердін | 3 - 0 | Рейт Роверз |
| 2022-07-19 | Дамбартон | 0 - 0 | Рейт Роверз |
| 2022-07-16 | Рейт Роверз | 1 - 1 | Стерлінг |
| 2022-07-13 | Рейт Роверз | 6 - 0 | Пітерхед |
| 2022-07-09 | Рейт Роверз | 4 - 0 | Аллоа Атлетік |
| 2022-07-02 | Келті Хартс | 1 - 1 | Рейт Роверз |
| 2022-06-29 | Рейт Роверз | 1 - 2 | Квін оф Саут |
| 2022-04-29 | Рейт Роверз | 1 - 1 | Кілмарнок |
| 2022-04-23 | Гемілтон | 0 - 2 | Рейт Роверз |
| 2022-04-16 | Партік Тісл | 0 - 1 | Рейт Роверз |
| 2022-04-09 | Рейт Роверз | 0 - 1 | Мортон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 17% |
ФК Данді останні 12 матчі
| 2022-07-30 | ФК Данді | 2 - 3 | Партік Тісл |
| 2022-07-23 | ФК Данді | 5 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2022-07-19 | Квінс Парк | 1 - 2 | ФК Данді |
| 2022-07-16 | Странрар | 0 - 3 | ФК Данді |
| 2022-07-13 | ФК Данді | 1 - 1 | Блекберн |
| 2022-07-09 | ФК Данді | 3 - 0 | Гемілтон |
| 2022-07-05 | Монтроз | 1 - 1 | ФК Данді |
| 2022-07-02 | Пітерхед | 0 - 4 | ФК Данді |
| 2022-05-15 | Лівнгстон | 2 - 1 | ФК Данді |
| 2022-05-10 | ФК Данді | 3 - 1 | Хіберніан |
| 2022-05-07 | Сент-Міррен | 2 - 0 | ФК Данді |
| 2022-04-30 | Абердін | 1 - 0 | ФК Данді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 67% | 33% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ейр Юнайтед | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Коув Рейнджерс | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Партік Тісл | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Мортон | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Інвернесс | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Гемілтон | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Арброт | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Квінс Парк | 2 | -1 | 1 |
| 9 | ФК Данді | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Рейт Роверз | 1 | -2 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Рейт Роверз | |
| ФК Данді | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Рейт Роверз | ФК Данді | |
| Позиція | 10 | 9 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Рейт Роверз | ФК Данді | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Рейт Роверз | ФК Данді | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
2 |
2
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (6) | |
| Перемоги вдома | 17% |
| Нічиї | 50% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (16) | |
| Голи за матч | 2.67 |
| Голи вдома за матч | 1.33 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 67% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 33% |
| Більше 3.5 | 33% |
Рейт Роверз наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Рейт Роверз | - | Мортон |
| 2022-08-20 | Гемілтон | - | Рейт Роверз |
| 2022-08-27 | Партік Тісл | - | Рейт Роверз |
| 2022-09-03 | Рейт Роверз | - | Інвернесс |
| 2022-09-10 | Арброт | - | Рейт Роверз |
| 2022-09-17 | Рейт Роверз | - | Ейр Юнайтед |
ФК Данді наступні 6 матчі
| 2022-08-12 | ФК Данді | - | Арброт |
| 2022-08-20 | Мортон | - | ФК Данді |
| 2022-08-26 | Ейр Юнайтед | - | ФК Данді |
| 2022-08-30 | ФК Данді | - | Фолкерк |
| 2022-09-03 | ФК Данді | - | Квінс Парк |
| 2022-09-09 | Коув Рейнджерс | - | ФК Данді |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.40 | 2.10 |
| Ймовірність | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 1.36 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 94% | 6% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.07 | 1.72 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-06 12:05. На даний момент можливі зміни!