Ботола - Марокко

пʼятниця, 23.07.2021
19:30
Раджа Касабланка

Раджа Касабланка

Ренесанс Земамра

Ренесанс Земамра

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Касабланка
В гостях: Земамра
Відстань: 148.2 км
Час початку
Година: 19:30 (19:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.44 3.75 7.00 1 1.08 2.50
53% 25% 22% 1.44 70% 30%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.50 2.50 2.40 1.53 5.00 1.16
69% 31% 39% 61% 19% 81%

Останні 4 прямі зустрічі

2021-05-02 Ренесанс Земамра 1 - 1 Раджа Касабланка
2020-07-30 Раджа Касабланка 3 - 1 Ренесанс Земамра
2019-11-05 Ренесанс Земамра 1 - 2 Раджа Касабланка
2019-08-31 Раджа Касабланка 2 - 3 Ренесанс Земамра
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 1 4 3 2
50% 25% 25% 100% 75% 50%

Раджа Касабланка останні 12 матчі

2021-07-17 Олімпік Сафі 2 - 2 Раджа Касабланка
2021-07-14 Раджа Касабланка 4 - 1 Могреб Тетуан
2021-07-10 Раджа Касабланка 2 - 1 ЖС Кабілі
2021-07-06 Хассанія Агадір 0 - 0 Раджа Касабланка
2021-07-03 Раджа Касабланка 1 - 2 Відад Касабланка
2021-06-30 Юссуфія Беррешид 1 - 0 Раджа Касабланка
2021-06-27 Раджа Касабланка 0 - 0 Пайрамідс
2021-06-24 Раджа Касабланка 2 - 0 Діфаа Ель-Джадіді
2021-06-20 Пайрамідс 0 - 0 Раджа Касабланка
2021-06-16 ІР Танжер 0 - 3 Раджа Касабланка
2021-06-13 Раджа Касабланка 0 - 1 Беркан
2021-06-03 Рапід Уед-Зем 0 - 2 Раджа Касабланка
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 7 5 2
42% 33% 25% 58% 42% 17%

Ренесанс Земамра останні 12 матчі

2021-07-18 Магриб Фес 2 - 2 Ренесанс Земамра
2021-07-13 Ренесанс Земамра 1 - 0 ФУС Рабат
2021-07-07 Юссуфія Беррешид 1 - 1 Ренесанс Земамра
2021-07-04 Ренесанс Земамра 3 - 0 Могреб Тетуан
2021-07-01 Олімпік Сафі 2 - 2 Ренесанс Земамра
2021-06-27 Ренесанс Земамра 1 - 0 Хассанія Агадір
2021-06-16 Відад Касабланка 0 - 0 Ренесанс Земамра
2021-05-29 Ренесанс Земамра 1 - 0 Діфаа Ель-Джадіді
2021-05-26 ІР Танжер 2 - 0 Ренесанс Земамра
2021-05-23 Ренесанс Земамра 3 - 4 Мулудія Ужда
2021-05-20 ФАР Рабат 2 - 1 Ренесанс Земамра
2021-05-15 Ренесанс Земамра 1 - 1 Шабаб Мохамеддія
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 8 5 3
33% 42% 25% 67% 42% 25%
Реклама

Таблиця Ботола

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Відад Касабланка 28 19 6 3 55 25 +30 63
2 Раджа Касабланка 28 15 8 5 44 24 +20 53
3 ФАР Рабат 28 14 8 6 39 27 +12 50
4 Беркан 28 11 6 11 31 32 -1 39
5 Мулудія Ужда 28 11 5 12 37 35 +2 38
6 Діфаа Ель-Джадіді 28 9 8 11 30 35 -5 35
7 Магриб Фес 28 7 14 7 28 31 -3 35
8 ІР Танжер 28 10 5 13 29 35 -6 35
9 Шабаб Мохамеддія 28 7 13 8 25 22 +3 34
10 Хассанія Агадір 28 8 10 10 21 23 -2 34
11 Олімпік Сафі 28 8 9 11 30 41 -11 33
12 ФУС Рабат 28 7 11 10 28 33 -5 32
13 Могреб Тетуан 28 6 14 8 33 38 -5 32
14 Ренесанс Земамра 28 7 8 13 30 38 -8 29
15 Рапід Уед-Зем 28 6 11 11 25 34 -9 29
16 Юссуфія Беррешид 28 5 12 11 19 31 -12 27

Хронологія матчів у лізі

Раджа Касабланка                             
Ренесанс Земамра                             
Вдома                             
В гостях                             

Матчі вдома/в гостях

М Команда Раджа Касабланка Ренесанс Земамра
1 Відад Касабланка 1 - 2 0 - 0
2 Раджа Касабланка -  
3 ФАР Рабат 3 - 2 2 - 1
4 Беркан 0 - 1 2 - 0
5 Мулудія Ужда 3 - 0 1 - 2
6 Діфаа Ель-Джадіді 2 - 0 1 - 0
7 Магриб Фес 1 - 0 2 - 2
8 ІР Танжер 2 - 0 2 - 0
9 Шабаб Мохамеддія 1 - 0 1 - 0
10 Хассанія Агадір 0 - 1 1 - 0
11 Олімпік Сафі 2 - 0 2 - 2
12 ФУС Рабат 1 - 1 1 - 2
13 Могреб Тетуан 4 - 1 3 - 0
14 Ренесанс Земамра   -
15 Рапід Уед-Зем 3 - 2 3 - 2
16 Юссуфія Беррешид 1 - 1 1 - 1

Позиція в лізі

  Раджа Касабланка Ренесанс Земамра
Позиція 2 14
Очки 53 29
  Вдома В гостях
Позиція 2 16
Очки 29 10

Форма в лізі

  Раджа Касабланка Ренесанс Земамра
Перемоги
Нічиї
Поразки
15                
8         
5      
7        
8         
13              
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
2   
3    
2   
4     
8         

Голи в лізі

  Раджа Касабланка Ренесанс Земамра
Забиті голи
Пропущені голи
44                                             
24                         
30                               
38                                       
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
24                         
11            
12             
22                       

Загальна статистика для Ботола

Матчі   (224)
Перемоги вдома 37%
Нічиї 33%
Перемоги в гостях 30%
Зіграні матчі 100%
Голи   (504)
Голи за матч 2.25
Голи вдома за матч 1.22
Голи в гостях за матч 1.03
Домашня команда забила в 68%
Команда гостей забила в 67%
Обидві Команди Заб'ють 49%
Більше 1.5 67%
Більше 2.5 39%
Більше 3.5 19%

Раджа Касабланка наступні 6 матчі

2021-07-28 Магриб Фес - Раджа Касабланка
2021-08-14 Рома - Раджа Касабланка
2021-08-21 Аль-Іттіхад - Раджа Касабланка
2021-09-10 Юссуфія Беррешид - Раджа Касабланка
2021-09-19 Раджа Касабланка - Олімпік Хурібга
2021-09-24 Раджа Касабланка - ЖСС Суалем

Ренесанс Земамра наступні 6 матчі

2021-07-27 Ренесанс Земамра - Рапід Уед-Зем
2022-03-12 Ренесанс Земамра - Хассанія Агадір
2023-02-09 Ренесанс Земамра - JS de Kasbah Tadla
2023-08-26 Юньйон Туарга - Ренесанс Земамра
2023-09-02 Ренесанс Земамра - Юссуфія Беррешид
2023-09-20 ФАР Рабат - Ренесанс Земамра

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.44 3.75 7.00
Ймовірність 53% 25% 22%
1 @ 1.44
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.08 2.50
Ймовірність 70% 30%
1X @ 1.08
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.50 2.50
Ймовірність   69% 31%
Більше 1.5 @ 1.50
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.40 1.53
Ймовірність   39% 61%
Менше 2.5 @ 1.53
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.00 1.16
Ймовірність   19% 81%
Менше 3.5 @ 1.16
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   47% 53%
Ні @ 1.44

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-07-23 16:01. На даний момент можливі зміни!