Клубні товариські матчі
неділя, 14.07.2019
15:00
Рейнджерс
(Шотландія)
О. Марсель
(Франція)
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Глазго (Шот) |
| В гостях: |
Марсель (Фра) |
| Відстань: |
1 557.3 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Ibrox Stadium
(Глазго / Шот)
|
| Вміщує: |
51 082 |
| Розміри: |
105 x 69 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| В гостях: |
Бруно Женесіо (Фра) |
| Час початку |
| Година: |
15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.40 |
2.80 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.57 |
| 35% |
30% |
35% |
1.30 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.56 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
2.97 |
1.36 |
| 75% |
25% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
34% |
66% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2017-07-22 |
Рейнджерс
|
1 - 1 |
О. Марсель
|
Рейнджерс останні 12 матчі
|
2019-07-09 |
Сент-Джозефс
|
0 - 4 |
Рейнджерс
|
|
2019-07-07 |
Рейнджерс
|
5 - 0 |
Оксфорд Юнайтед
|
|
2019-05-19 |
Кілмарнок
|
2 - 1 |
Рейнджерс
|
|
2019-05-12 |
Рейнджерс
|
2 - 0 |
Селтік
|
|
2019-05-05 |
Рейнджерс
|
1 - 0 |
Хіберніан
|
|
2019-04-28 |
Рейнджерс
|
2 - 0 |
Абердін
|
|
2019-04-20 |
Хартс
|
1 - 3 |
Рейнджерс
|
|
2019-04-07 |
Мотервелл
|
0 - 3 |
Рейнджерс
|
|
2019-04-03 |
Рейнджерс
|
3 - 0 |
Хартс
|
|
2019-03-31 |
Селтік
|
2 - 1 |
Рейнджерс
|
|
2019-03-16 |
Рейнджерс
|
1 - 1 |
Кілмарнок
|
|
2019-03-12 |
Рейнджерс
|
0 - 2 |
Абердін
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
7 |
3 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
58% |
25% |
О. Марсель останні 12 матчі
|
2019-07-11 |
Аккрингтон
|
2 - 1 |
О. Марсель
|
|
2019-05-24 |
О. Марсель
|
1 - 0 |
Монпельє
|
|
2019-05-18 |
Тулуза
|
2 - 5 |
О. Марсель
|
|
2019-05-12 |
О. Марсель
|
0 - 3 |
Ліон
|
|
2019-05-03 |
Страсбург
|
1 - 1 |
О. Марсель
|
|
2019-04-28 |
О. Марсель
|
1 - 2 |
Нант
|
|
2019-04-20 |
Генгам
|
1 - 3 |
О. Марсель
|
|
2019-04-13 |
О. Марсель
|
2 - 1 |
Нім
|
|
2019-04-05 |
Бордо
|
2 - 0 |
О. Марсель
|
|
2019-03-30 |
О. Марсель
|
2 - 2 |
Анже
|
|
2019-03-17 |
ПСЖ
|
3 - 1 |
О. Марсель
|
|
2019-03-10 |
О. Марсель
|
1 - 0 |
Ніцца
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
67% |
33% |
Рейнджерс наступні 6 матчі
|
2019-07-18 |
Рейнджерс
|
- |
Сент-Джозефс
|
|
2019-07-21 |
Рейнджерс
|
- |
Блекберн
|
|
2019-07-25 |
Рейнджерс
|
- |
Нідеркорн
|
|
2019-07-28 |
Рейнджерс
|
- |
Дербі
|
|
2019-08-01 |
Нідеркорн
|
- |
Рейнджерс
|
|
2019-08-04 |
Кілмарнок
|
- |
Рейнджерс
|
О. Марсель наступні 6 матчі
|
2019-07-19 |
О. Марсель
|
- |
Бордо
|
|
2019-07-22 |
Сент-Етьєн
|
- |
О. Марсель
|
|
2019-07-25 |
Ді Сі Юнайтед
|
- |
О. Марсель
|
|
2019-08-04 |
О. Марсель
|
- |
Наполі
|
|
2019-08-10 |
О. Марсель
|
- |
Реймс
|
|
2019-08-17 |
Нант
|
- |
О. Марсель
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.30 |
3.40 |
2.80 |
| Ймовірність |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.30 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.40 |
1.57 |
| Ймовірність |
50% |
50% |
|
1X @ 1.40 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.27 |
3.56 |
| Ймовірність |
|
75% |
25% |
|
Більше 1.5 @ 1.27 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.85 |
1.95 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Більше 2.5 @ 1.85 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.97 |
1.36 |
| Ймовірність |
|
34% |
66% |
|
Менше 3.5 @ 1.36 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.64 |
2.28 |
| Ймовірність |
|
62% |
38% |
|
Так @ 1.64 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-14 12:06. На даний момент можливі зміни!