Суперліга - Індонезія
понеділок, 29.08.2022
10:00
10:00

РАНС Нусантара

Баріто Путера
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Джакарта |
| В гостях: | Бандрамасін |
| Відстань: | 916.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.10 | 2.50 | 1X | 1.47 | 1.46 | |||
| 46% | 18% | 36% | 1.47 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.85 | 2.10 | 1.65 | 3.80 | 1.24 | ||||||
| 83% | 17% | 72% | 28% | 38% | 62% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
РАНС Нусантара останні 6 матчі
| 2022-08-24 | Арема | 4 - 2 | РАНС Нусантара |
| 2022-08-20 | РАНС Нусантара | 0 - 3 | Персія Джакарта |
| 2022-08-15 | РАНС Нусантара | 1 - 2 | ПСМ Макассар |
| 2022-08-04 | Балі Юнайтед | 3 - 2 | РАНС Нусантара |
| 2022-07-29 | РАНС Нусантара | 3 - 3 | ПСС Слеман |
| 2022-07-23 | ПСІС Семаранг | 1 - 1 | РАНС Нусантара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 4 | 6 | 5 | 3 | |
| 0% | 33% | 67% | 100% | 83% | 50% |
Баріто Путера останні 12 матчі
| 2022-08-18 | Баріто Путера | 1 - 2 | Балі Юнайтед |
| 2022-08-13 | ПСС Слеман | 1 - 0 | Баріто Путера |
| 2022-08-06 | ПСІС Семаранг | 2 - 1 | Баріто Путера |
| 2022-07-30 | Баріто Путера | 3 - 1 | Борнео |
| 2022-07-23 | Мадура Юнайтед | 8 - 0 | Баріто Путера |
| 2022-07-02 | Арема | 0 - 0 | Баріто Путера |
| 2022-06-25 | Баріто Путера | 1 - 1 | Мадура Юнайтед |
| 2022-06-18 | Персія Джакарта | 0 - 2 | Баріто Путера |
| 2022-03-31 | Баріто Путера | 1 - 1 | Персіб Бандунг |
| 2022-03-24 | Баріто Путера | 2 - 0 | Персіта |
| 2022-03-19 | Персік Кедірі | 0 - 2 | Баріто Путера |
| 2022-03-14 | Баріто Путера | 1 - 1 | Персебая |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 33% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Борнео | 7 | +10 | 18 |
| 2 | Мадура Юнайтед | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Балі Юнайтед | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Персіта | 7 | +4 | 15 |
| 5 | Персія Джакарта | 7 | +5 | 14 |
| 6 | ПСМ Макассар | 5 | +5 | 13 |
| 7 | Персікабо 1973 | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Персебая | 7 | +1 | 10 |
| 9 | Арема | 7 | -1 | 10 |
| 10 | ПСС Слеман | 7 | 0 | 8 |
| 11 | Бхаянгкара | 7 | -2 | 8 |
| 12 | ПСІС Семаранг | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Персіб Бандунг | 6 | -4 | 7 |
| 14 | Персіс Соло | 7 | -4 | 6 |
| 15 | Дева Юнайтед | 6 | -4 | 6 |
| 16 | Баріто Путера | 5 | -9 | 3 |
| 17 | РАНС Нусантара | 6 | -7 | 2 |
| 18 | Персік Кедірі | 7 | -11 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| РАНС Нусантара | |
| Баріто Путера | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | РАНС Нусантара | Баріто Путера |
|---|---|---|---|
| 1 | Борнео | ||
| 2 | Мадура Юнайтед | 8 - 0 | |
| 3 | Балі Юнайтед | ||
| 4 | Персіта | ||
| 5 | Персія Джакарта | 0 - 3 | |
| 6 | ПСМ Макассар | 1 - 2 | |
| 7 | Персікабо 1973 | ||
| 8 | Персебая | ||
| 9 | Арема | ||
| 10 | ПСС Слеман | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 11 | Бхаянгкара | ||
| 12 | ПСІС Семаранг | 2 - 1 | |
| 13 | Персіб Бандунг | ||
| 14 | Персіс Соло | ||
| 15 | Дева Юнайтед | ||
| 16 | Баріто Путера | - | |
| 17 | РАНС Нусантара | - | |
| 18 | Персік Кедірі |
Позиція в лізі
| РАНС Нусантара | Баріто Путера | |
| Позиція | 17 | 16 |
| Очки | 2 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 18 |
| Очки | 1 | 0 |
Форма в лізі
| РАНС Нусантара | Баріто Путера | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 4 |
1
0 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
0
0 3 |
Голи в лізі
| РАНС Нусантара | Баріто Путера | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
16 |
5
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
8 |
1
11 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (59) | |
| Перемоги вдома | 56% |
| Нічиї | 14% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (164) | |
| Голи за матч | 2.78 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.10 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 25% |
РАНС Нусантара наступні 6 матчі
| 2022-09-04 | Персіб Бандунг | - | РАНС Нусантара |
| 2022-09-10 | РАНС Нусантара | - | Персік Кедірі |
| 2022-09-15 | Персебая | - | РАНС Нусантара |
| 2022-10-01 | Дева Юнайтед | - | РАНС Нусантара |
| 2022-10-27 | РАНС Нусантара | - | Бхаянгкара |
| 2022-12-06 | Персіс Соло | - | РАНС Нусантара |
Баріто Путера наступні 6 матчі
| 2022-09-04 | Баріто Путера | - | Арема |
| 2022-09-11 | Баріто Путера | - | Персія Джакарта |
| 2022-09-16 | Персіб Бандунг | - | Баріто Путера |
| 2022-09-29 | Баріто Путера | - | Персік Кедірі |
| 2022-10-03 | Баріто Путера | - | ПСМ Макассар |
| 2022-10-27 | Баріто Путера | - | Персікабо 1973 |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 3.10 | 2.50 |
| Ймовірність | 46% | 18% | 36% |
| 1X @ 1.47 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 1.46 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.47 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 2.85 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.37 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.80 | 1.24 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.82 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.88 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-29 08:04. На даний момент можливі зміни!