Ліга I - Румунія
субота, 04.02.2023
18:00
18:00

Рапід Бухарест

Волунтарі
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бухарест |
| В гостях: | Волонтери |
| Відстань: | 9.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Валентин Стенеску |
| Вміщує: | 14 047 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.00 | 4.00 | 1 | 1.20 | 1.73 | |||
| 43% | 35% | 22% | 1.95 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.48 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 63% | 37% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2022-09-03 | Волунтарі | 0 - 1 | Рапід Бухарест |
| 2022-02-08 | Волунтарі | 0 - 0 | Рапід Бухарест |
| 2021-09-24 | Рапід Бухарест | 0 - 1 | Волунтарі |
Рапід Бухарест останні 12 матчі
| 2023-01-27 | Унів. Клуж | 0 - 0 | Рапід Бухарест |
| 2023-01-20 | Рапід Бухарест | 3 - 0 | Шепші |
| 2023-01-13 | Сігма Оломоуц | 2 - 0 | Рапід Бухарест |
| 2023-01-10 | Рапід Бухарест | 3 - 1 | Кечкемет |
| 2022-12-18 | УТА Арад | 1 - 1 | Рапід Бухарест |
| 2022-12-14 | Рапід Бухарест | 3 - 1 | Петролул |
| 2022-12-10 | Фіорентина | 3 - 0 | Рапід Бухарест |
| 2022-12-10 | Рапід Бухарест | 1 - 2 | Боруссія Д. |
| 2022-12-07 | Унів. Клуж | 0 - 0 | Рапід Бухарест |
| 2022-12-04 | Арджеш | 1 - 1 | Рапід Бухарест |
| 2022-11-20 | FC Brasov | 0 - 1 | Рапід Бухарест |
| 2022-11-12 | Рапід Бухарест | 2 - 2 | Унів. Крайова |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Волунтарі останні 12 матчі
| 2023-01-30 | Волунтарі | 0 - 1 | ЧФР Клуж |
| 2023-01-20 | Унів. Клуж | 2 - 1 | Волунтарі |
| 2023-01-07 | Волунтарі | 2 - 1 | Мезекевешд-Жорі |
| 2022-12-16 | Волунтарі | 1 - 1 | Фарул Констанца |
| 2022-12-09 | Шепші | 1 - 1 | Волунтарі |
| 2022-12-06 | Шепші | 4 - 0 | Волунтарі |
| 2022-12-03 | Волунтарі | 3 - 0 | Германнштадт |
| 2022-11-26 | Петролул | 0 - 0 | Волунтарі |
| 2022-11-13 | УТА Арад | 1 - 1 | Волунтарі |
| 2022-11-10 | У Крайова 1948 | 1 - 0 | Волунтарі |
| 2022-11-04 | Ботошані | 0 - 1 | Волунтарі |
| 2022-10-29 | Волунтарі | 0 - 1 | Петролул |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 33% | 8% |
Таблиця Ліга I
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЧФР Клуж | 23 | +19 | 50 |
| 2 | Фарул Констанца | 23 | +21 | 48 |
| 3 | Рапід Бухарест | 23 | +11 | 42 |
| 4 | ФК ФКСБ | 23 | +11 | 41 |
| 5 | Унів. Крайова | 23 | +7 | 41 |
| 6 | Шепші | 22 | +15 | 32 |
| 7 | Петролул | 23 | -5 | 30 |
| 8 | Хіндія Тирговіште | 24 | -6 | 28 |
| 9 | У Крайова 1948 | 23 | +2 | 27 |
| 10 | Ботошані | 23 | -14 | 27 |
| 11 | Волунтарі | 23 | -3 | 26 |
| 12 | Германнштадт | 23 | +3 | 24 |
| 13 | Арджеш | 23 | -15 | 24 |
| 14 | Унів. Клуж | 24 | -13 | 23 |
| 15 | УТА Арад | 24 | -13 | 20 |
| 16 | Міовень | 23 | -20 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Рапід Бухарест | |
| Волунтарі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рапід Бухарест | Волунтарі |
|---|---|---|---|
| 1 | ЧФР Клуж | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Фарул Констанца | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Рапід Бухарест | - | |
| 4 | ФК ФКСБ | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Унів. Крайова | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Шепші | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Петролул | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Хіндія Тирговіште | ||
| 9 | У Крайова 1948 | ||
| 10 | Ботошані | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Волунтарі | - | |
| 12 | Германнштадт | 2 - 1 | |
| 13 | Арджеш | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Унів. Клуж | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | УТА Арад | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Міовень | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Рапід Бухарест | Волунтарі | |
| Позиція | 3 | 11 |
| Очки | 42 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 11 |
| Очки | 27 | 11 |
Форма в лізі
| Рапід Бухарест | Волунтарі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
6 5 |
6
8 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
3 0 |
2
5 4 |
Голи в лізі
| Рапід Бухарест | Волунтарі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
19 |
20
23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
8 |
9
14 |
Загальна статистика для Ліга I
| Матчі (185) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (429) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 18% |
Рапід Бухарест наступні 6 матчі
| 2023-02-10 | Рапід Бухарест | - | У Крайова 1948 |
| 2023-02-17 | Міовень | - | Рапід Бухарест |
| 2023-02-25 | Рапід Бухарест | - | Хіндія Тирговіште |
| 2023-03-01 | Ботошані | - | Рапід Бухарест |
| 2023-03-04 | Рапід Бухарест | - | Германнштадт |
| 2023-03-11 | Фарул Констанца | - | Рапід Бухарест |
Волунтарі наступні 6 матчі
| 2023-02-12 | Волунтарі | - | ФК ФКСБ |
| 2023-02-20 | У Крайова 1948 | - | Волунтарі |
| 2023-02-26 | Волунтарі | - | Унів. Крайова |
| 2023-03-01 | Міовень | - | Волунтарі |
| 2023-03-06 | Волунтарі | - | Арджеш |
| 2023-03-13 | Хіндія Тирговіште | - | Волунтарі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.00 | 4.00 |
| Ймовірність | 43% | 35% | 22% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.73 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 1.48 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.48 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.17 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-04 16:04. На даний момент можливі зміни!