Прем'єр-ліга - Таїланд
субота, 21.01.2023
12:30
12:30

Ратчабурі

Кхонкен Юн.
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ратчабурі |
| В гостях: | Хон Каен |
| Відстань: | 457.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.63 | 3.30 | 4.80 | 1X | 1.16 | 2.10 | |||
| 42% | 48% | 10% | 1.16 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.85 | 2.10 | 1.65 | 3.70 | 1.24 | ||||||
| 65% | 35% | 22% | 78% | 15% | 85% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2022-08-21 | Кхонкен Юн. | 0 - 2 | Ратчабурі |
| 2022-05-04 | Ратчабурі | 2 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2021-09-04 | Кхонкен Юн. | 0 - 2 | Ратчабурі |
Ратчабурі останні 12 матчі
| 2022-11-30 | Ратчабурі | 1 - 1 | Чанграй Юн. |
| 2022-11-25 | Бурірам Юн. | 1 - 0 | Ратчабурі |
| 2022-11-20 | Ратчабурі | 3 - 0 | Патум Юн. |
| 2022-11-16 | Чіангмай Юн. | 0 - 0 | Ратчабурі |
| 2022-11-11 | Прачуап | 1 - 5 | Ратчабурі |
| 2022-11-06 | Ратчабурі | 1 - 1 | Порт Бангкок |
| 2022-10-30 | Накхонратчасіма | 1 - 1 | Ратчабурі |
| 2022-10-23 | Ратчабурі | 1 - 1 | Чонбурі |
| 2022-10-19 | Бангкок Юн. | 0 - 1 | Ратчабурі |
| 2022-10-15 | Ратчабурі | 1 - 1 | Чанграй Юн. |
| 2022-10-08 | Сукхотай | 1 - 0 | Ратчабурі |
| 2022-10-02 | Ратчабурі | 1 - 0 | Лампанг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Кхонкен Юн. останні 12 матчі
| 2022-11-27 | Нонг Буа Пітчая | 1 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2022-11-20 | Кхонкен Юн. | 0 - 0 | Поліс Теро |
| 2022-11-12 | Лампхун Ворріорс | 1 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2022-11-06 | Кхонкен Юн. | 1 - 1 | Муангтонг Юн. |
| 2022-10-29 | Прачуап | 1 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2022-10-22 | Кхонкен Юн. | 1 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2022-10-16 | Патум Юн. | 2 - 0 | Кхонкен Юн. |
| 2022-10-09 | Кхонкен Юн. | 0 - 3 | Чонбурі |
| 2022-10-01 | Накхонратчасіма | 1 - 0 | Кхонкен Юн. |
| 2022-09-16 | Кхонкен Юн. | 0 - 0 | Чанграй Юн. |
| 2022-09-10 | Порт Бангкок | 4 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2022-09-03 | Кхонкен Юн. | 1 - 0 | Лампанг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 7 | 4 | 8 | 2 | 1 | |
| 8% | 58% | 33% | 67% | 17% | 8% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | 15 | +26 | 39 |
| 2 | Чонбурі | 15 | +16 | 30 |
| 3 | Ратчабурі | 15 | +13 | 29 |
| 4 | Бангкок Юн. | 15 | +15 | 28 |
| 5 | Патум Юн. | 15 | +8 | 24 |
| 6 | Чанграй Юн. | 15 | +3 | 23 |
| 7 | Порт Бангкок | 15 | +6 | 22 |
| 8 | Поліс Теро | 15 | -1 | 22 |
| 9 | Сукхотай | 15 | -10 | 18 |
| 10 | Муангтонг Юн. | 15 | +1 | 16 |
| 11 | Накхонратчасіма | 15 | -9 | 16 |
| 12 | Лампхун Ворріорс | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Прачуап | 15 | -15 | 13 |
| 14 | Кхонкен Юн. | 15 | -12 | 11 |
| 15 | Нонг Буа Пітчая | 15 | -9 | 10 |
| 16 | Лампанг | 15 | -21 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Ратчабурі | |
| Кхонкен Юн. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ратчабурі | Кхонкен Юн. |
|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | ||
| 2 | Чонбурі | 1 - 1 | |
| 3 | Ратчабурі | - | |
| 4 | Бангкок Юн. | 2 - 0 | |
| 5 | Патум Юн. | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Чанграй Юн. | 1 - 1 | |
| 7 | Порт Бангкок | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 8 | Поліс Теро | 1 - 1 | |
| 9 | Сукхотай | 0 - 0 | |
| 10 | Муангтонг Юн. | 1 - 0 | |
| 11 | Накхонратчасіма | 1 - 0 | |
| 12 | Лампхун Ворріорс | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Прачуап | 1 - 1 | |
| 14 | Кхонкен Юн. | - | |
| 15 | Нонг Буа Пітчая | 1 - 1 | |
| 16 | Лампанг | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Ратчабурі | Кхонкен Юн. | |
| Позиція | 3 | 14 |
| Очки | 29 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 12 |
| Очки | 16 | 4 |
Форма в лізі
| Ратчабурі | Кхонкен Юн. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
5 2 |
1
8 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 0 |
0
4 4 |
Голи в лізі
| Ратчабурі | Кхонкен Юн. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
8 |
7
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
4 |
4
12 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (120) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (301) | |
| Голи за матч | 2.51 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 28% |
Ратчабурі наступні 6 матчі
| 2023-01-25 | Ратчабурі | - | Нонг Буа Пітчая |
| 2023-01-29 | Лампхун Ворріорс | - | Ратчабурі |
| 2023-02-05 | Ратчабурі | - | Нонг Буа Пітчая |
| 2023-02-12 | Поліс Теро | - | Ратчабурі |
| 2023-02-17 | Ратчабурі | - | Бангкок Юн. |
| 2023-02-22 | Ратчабурі | - | Samut Songkhram |
Кхонкен Юн. наступні 6 матчі
| 2023-01-25 | ФК Чіангмай | - | Кхонкен Юн. |
| 2023-01-29 | Кхонкен Юн. | - | Сукхотай |
| 2023-02-05 | Лампанг | - | Кхонкен Юн. |
| 2023-02-11 | Кхонкен Юн. | - | Порт Бангкок |
| 2023-02-18 | Чанграй Юн. | - | Кхонкен Юн. |
| 2023-02-26 | Кхонкен Юн. | - | Накхонратчасіма |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.63 | 3.30 | 4.80 |
| Ймовірність | 42% | 48% | 10% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.10 |
| Ймовірність | 79% | 21% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 2.85 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.70 | 1.24 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-21 08:02. На даний момент можливі зміни!