Дивізіон 1 - Норвегія
неділя, 29.09.2019
17:00
17:00

Рауфосс

КФУМ Осло
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рауфосс |
| В гостях: | Осло |
| Відстань: | 90.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.50 | 2.25 | X2 | 1.57 | 1.40 | |||
| 32% | 27% | 41% | 1.40 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.40 | 2.87 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 80% | 20% | 67% | 33% | 41% | 59% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2019-07-28 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Рауфосс |
| 2019-02-27 | Рауфосс | 0 - 1 | КФУМ Осло |
| 2017-09-16 | КФУМ Осло | 0 - 1 | Рауфосс |
| 2017-06-05 | Рауфосс | 0 - 2 | КФУМ Осло |
| 2016-10-30 | КФУМ Осло | 0 - 3 | Рауфосс |
| 2016-04-03 | Рауфосс | 0 - 0 | КФУМ Осло |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 33% | 0% |
Рауфосс останні 12 матчі
| 2019-09-22 | Саннес Ульф | 3 - 1 | Рауфосс |
| 2019-09-18 | Рауфосс | 1 - 2 | Хам-Кам |
| 2019-09-15 | Єрв Гримстад | 1 - 0 | Рауфосс |
| 2019-09-01 | Рауфосс | 2 - 1 | Ойгарден |
| 2019-08-25 | Рауфосс | 1 - 2 | Старт Крістіан. |
| 2019-08-21 | Саннефйорд | 1 - 0 | Рауфосс |
| 2019-08-18 | Рауфосс | 4 - 2 | Улл Кіса |
| 2019-08-11 | Конгсвінгер | 1 - 0 | Рауфосс |
| 2019-08-04 | Рауфосс | 1 - 4 | Нотодден |
| 2019-07-28 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Рауфосс |
| 2019-07-21 | Рауфосс | 4 - 2 | Єрв Гримстад |
| 2019-06-29 | Хам-Кам | 1 - 2 | Рауфосс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 9 | 9 | 4 | |
| 33% | 0% | 67% | 75% | 75% | 33% |
КФУМ Осло останні 12 матчі
| 2019-09-26 | КФУМ Осло | 2 - 5 | Одд БК |
| 2019-09-22 | КФУМ Осло | 3 - 3 | Саннефйорд |
| 2019-09-18 | Олесунн | 2 - 1 | КФУМ Осло |
| 2019-09-15 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Шейд |
| 2019-09-01 | Нотодден | 1 - 1 | КФУМ Осло |
| 2019-08-25 | КФУМ Осло | 5 - 1 | Улл Кіса |
| 2019-08-21 | Єрв Гримстад | 2 - 2 | КФУМ Осло |
| 2019-08-18 | Хам-Кам | 4 - 4 | КФУМ Осло |
| 2019-08-10 | КФУМ Осло | 3 - 0 | Саннес Ульф |
| 2019-08-04 | Ойгарден | 2 - 2 | КФУМ Осло |
| 2019-07-28 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Рауфосс |
| 2019-07-21 | КФУМ Осло | 2 - 4 | Олесунн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 11 | 7 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 92% | 58% |
Таблиця Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 24 | +35 | 63 |
| 2 | Старт Крістіан. | 25 | +15 | 52 |
| 3 | Саннефйорд | 24 | +16 | 50 |
| 4 | КФУМ Осло | 24 | +14 | 40 |
| 5 | Согндал | 24 | +6 | 35 |
| 6 | Конгсвінгер | 24 | -2 | 34 |
| 7 | Рауфосс | 24 | -6 | 34 |
| 8 | Ойгарден | 24 | +7 | 32 |
| 9 | Саннес Ульф | 25 | +2 | 32 |
| 10 | Хам-Кам | 24 | +1 | 32 |
| 11 | Єрв Гримстад | 24 | -6 | 32 |
| 12 | Улл Кіса | 24 | 0 | 31 |
| 13 | Нотодден | 24 | -13 | 21 |
| 14 | Стреммен | 24 | -14 | 20 |
| 15 | Шейд | 24 | -14 | 17 |
| 16 | Тромсдален | 24 | -41 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Рауфосс | |
| КФУМ Осло | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рауфосс | КФУМ Осло |
|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Старт Крістіан. | 1 - 2 | |
| 3 | Саннефйорд | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | КФУМ Осло | - | |
| 5 | Согндал | 4 - 2 | |
| 6 | Конгсвінгер | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Рауфосс | - | |
| 8 | Ойгарден | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Саннес Ульф | 2 - 5 | 2 - 3 |
| 10 | Хам-Кам | 1 - 2 | 4 - 4 |
| 11 | Єрв Гримстад | 4 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Улл Кіса | 4 - 2 | 4 - 2 |
| 13 | Нотодден | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 14 | Стреммен | 1 - 0 | |
| 15 | Шейд | 1 - 1 | |
| 16 | Тромсдален | 6 - 4 | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Рауфосс | КФУМ Осло | |
| Позиція | 7 | 4 |
| Очки | 34 | 40 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 8 |
| Очки | 19 | 12 |
Форма в лізі
| Рауфосс | КФУМ Осло | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
1 12 |
11
7 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 5 |
2
6 4 |
Голи в лізі
| Рауфосс | КФУМ Осло | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
39
45 |
53
39 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
25 |
21
25 |
Загальна статистика для Дивізіон 1
| Матчі (193) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (589) | |
| Голи за матч | 3.05 |
| Голи вдома за матч | 1.77 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 37% |
Рауфосс наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | Олесунн | - | Рауфосс |
| 2019-10-20 | Стреммен | - | Рауфосс |
| 2019-10-27 | Рауфосс | - | Согндал |
| 2019-11-02 | Тромсдален | - | Рауфосс |
| 2019-11-09 | Рауфосс | - | Шейд |
| 2020-01-17 | Мйондален | - | Рауфосс |
КФУМ Осло наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | КФУМ Осло | - | Тромсдален |
| 2019-10-20 | Старт Крістіан. | - | КФУМ Осло |
| 2019-10-27 | КФУМ Осло | - | Конгсвінгер |
| 2019-11-02 | Стреммен | - | КФУМ Осло |
| 2019-11-09 | КФУМ Осло | - | Согндал |
| 2019-11-27 | КФУМ Осло | - | Конгсвінгер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 3.50 | 2.25 |
| Ймовірність | 32% | 27% | 41% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.40 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 6.00 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.87 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 2.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 3.5 @ 1.66 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Так @ 1.40 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-29 16:02. На даний момент можливі зміни!