Ла Ліга - Іспанія
понеділок, 06.02.2023
20:00
20:00

Райо Вальєкано

Альмерія
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мадрид |
| В гостях: | Альмерія |
| Відстань: | 412.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Кампо де Футбол де Вальєкас |
| Вміщує: | 14 708 |
| Розміри: | 100 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Benat San Jose (Ісп) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.60 | 4.33 | 1X | 1.20 | 1.95 | |||
| 46% | 28% | 26% | 1.20 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.40 | 2.07 | 1.83 | 3.50 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-08 | Альмерія | 3 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2021-04-02 | Альмерія | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2020-11-08 | Райо Вальєкано | 0 - 1 | Альмерія |
| 2020-07-13 | Альмерія | 3 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2019-09-21 | Райо Вальєкано | 1 - 1 | Альмерія |
| 2018-03-10 | Альмерія | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2017-10-12 | Райо Вальєкано | 1 - 0 | Альмерія |
| 2017-02-05 | Райо Вальєкано | 1 - 0 | Альмерія |
| 2016-09-06 | Альмерія | 0 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2016-09-03 | Альмерія | 3 - 0 | Райо Вальєкано |
| 2015-04-19 | Райо Вальєкано | 2 - 0 | Альмерія |
| 2014-12-01 | Альмерія | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 50% | 25% | 17% |
Райо Вальєкано останні 12 матчі
| 2023-01-30 | Вільярреал | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2023-01-21 | Райо Вальєкано | 0 - 2 | Реал Сосьєдад |
| 2023-01-14 | Вальядолід | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2023-01-08 | Райо Вальєкано | 1 - 2 | Бетіс |
| 2023-01-03 | Спортінг Х. | 2 - 0 | Райо Вальєкано |
| 2022-12-29 | Жирона | 2 - 2 | Райо Вальєкано |
| 2022-12-21 | Атл. Сагунтіно | 0 - 0 | Райо Вальєкано |
| 2022-12-17 | Ньюкасл Юнайтед | 2 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2022-12-10 | Реал Сосьєдад | 1 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2022-12-03 | Галатасарай | 0 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2022-11-30 | Фенербахче | 3 - 1 | Райо Вальєкано |
| 2022-11-10 | Райо Вальєкано | 0 - 0 | Сельта Віго |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Альмерія останні 12 матчі
| 2023-01-27 | Альмерія | 3 - 1 | Еспаньйол |
| 2023-01-23 | Валенсія | 2 - 2 | Альмерія |
| 2023-01-15 | Альмерія | 1 - 1 | Атлетіко М, |
| 2023-01-08 | Альмерія | 0 - 2 | Реал Сосьєдад |
| 2022-12-30 | Кадіс | 1 - 1 | Альмерія |
| 2022-12-22 | Альмерія | 2 - 0 | Лаціо |
| 2022-12-16 | Торіно | 1 - 1 | Альмерія |
| 2022-12-03 | Альмерія | 0 - 1 | Штурм Грац |
| 2022-11-09 | Альмерія | 1 - 0 | Хетафе |
| 2022-11-05 | Барселона | 2 - 0 | Альмерія |
| 2022-10-29 | Альмерія | 3 - 1 | Сельта Віго |
| 2022-10-23 | Вільярреал | 2 - 1 | Альмерія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 33% | 25% |
Таблиця Ла Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Барселона | 20 | +35 | 53 |
| 2 | Реал Мадрид | 20 | +23 | 45 |
| 3 | Реал Сосьєдад | 20 | +9 | 39 |
| 4 | Атлетіко М, | 20 | +12 | 35 |
| 5 | Вільярреал | 20 | +5 | 31 |
| 6 | Бетіс | 20 | +4 | 31 |
| 7 | Атлетік Б. | 20 | +8 | 29 |
| 8 | Райо Вальєкано | 19 | +3 | 29 |
| 9 | Осасуна | 20 | 0 | 29 |
| 10 | Мальорка | 20 | -2 | 28 |
| 11 | Жирона | 20 | -2 | 24 |
| 12 | Сельта Віго | 20 | -10 | 23 |
| 13 | Вальядолід | 20 | -13 | 23 |
| 14 | Альмерія | 19 | -6 | 22 |
| 15 | Еспаньйол | 20 | -6 | 21 |
| 16 | Севілья | 20 | -8 | 21 |
| 17 | Валенсія | 20 | +1 | 20 |
| 18 | Кадіс | 20 | -18 | 19 |
| 19 | Хетафе | 20 | -10 | 18 |
| 20 | Ельче | 20 | -25 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Райо Вальєкано | |
| Альмерія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Райо Вальєкано | Альмерія |
|---|---|---|---|
| 1 | Барселона | 2 - 0 | |
| 2 | Реал Мадрид | 3 - 2 | |
| 3 | Реал Сосьєдад | 0 - 2 | |
| 4 | Атлетіко М, | ||
| 5 | Вільярреал | 2 - 1 | |
| 6 | Бетіс | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 7 | Атлетік Б. | 4 - 0 | |
| 8 | Райо Вальєкано | - | |
| 9 | Осасуна | ||
| 10 | Мальорка | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Жирона | ||
| 12 | Сельта Віго | 0 - 0 | |
| 13 | Вальядолід | 1 - 0 | |
| 14 | Альмерія | - | |
| 15 | Еспаньйол | ||
| 16 | Севілья | ||
| 17 | Валенсія | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 18 | Кадіс | 5 - 1 | 1 - 1 |
| 19 | Хетафе | 0 - 0 | |
| 20 | Ельче | 2 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Райо Вальєкано | Альмерія | |
| Позиція | 8 | 14 |
| Очки | 29 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 19 |
| Очки | 14 | 3 |
Форма в лізі
| Райо Вальєкано | Альмерія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
5 6 |
6
4 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 3 |
0
3 6 |
Голи в лізі
| Райо Вальєкано | Альмерія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
22 |
23
29 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
11 |
6
17 |
Загальна статистика для Ла Ліга
| Матчі (199) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (478) | |
| Голи за матч | 2.40 |
| Голи вдома за матч | 1.34 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 21% |
Райо Вальєкано наступні 6 матчі
| 2023-02-12 | Хетафе | - | Райо Вальєкано |
| 2023-02-19 | Райо Вальєкано | - | Севілья |
| 2023-02-25 | Кадіс | - | Райо Вальєкано |
| 2023-03-05 | Райо Вальєкано | - | Атлетік Б. |
| 2023-03-11 | Сельта Віго | - | Райо Вальєкано |
| 2023-03-18 | Райо Вальєкано | - | Жирона |
Альмерія наступні 6 матчі
| 2023-02-11 | Альмерія | - | Бетіс |
| 2023-02-17 | Жирона | - | Альмерія |
| 2023-02-26 | Альмерія | - | Барселона |
| 2023-03-04 | Альмерія | - | Вільярреал |
| 2023-03-12 | Севілья | - | Альмерія |
| 2023-03-18 | Альмерія | - | Кадіс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.60 | 4.33 |
| Ймовірність | 46% | 28% | 26% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.95 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.40 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.07 | 1.83 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.30 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.91 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.91 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-06 16:06. На даний момент можливі зміни!