Бундесліга - Німеччина
субота, 28.09.2019
14:30
14:30

РБ Лейпциг

Шальке
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лейпциг |
| В гостях: | Гельзенкірхен |
| Відстань: | 364.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ред Булл Арена |
| Вміщує: | 44 345 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Martin Demichelis (Арг) |
| В гостях: | Miron Muslic (Авс) |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.33 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.53 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.50 | 2.37 | 1.57 | ||||||
| 90% | 10% | 78% | 22% | 33% | 67% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2019-03-16 | Шальке | 0 - 1 | РБ Лейпциг |
| 2018-10-28 | РБ Лейпциг | 0 - 0 | Шальке |
| 2018-01-13 | РБ Лейпциг | 3 - 1 | Шальке |
| 2017-08-19 | Шальке | 2 - 0 | РБ Лейпциг |
| 2017-04-23 | Шальке | 1 - 1 | РБ Лейпциг |
| 2016-12-03 | РБ Лейпциг | 2 - 1 | Шальке |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 1 | 4 | 2 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 33% | 17% |
РБ Лейпциг останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Вердер Бремен | 0 - 3 | РБ Лейпциг |
| 2019-09-17 | Бенфіка | 1 - 2 | РБ Лейпциг |
| 2019-09-14 | РБ Лейпциг | 1 - 1 | Баварія Мюнхен |
| 2019-08-30 | Боруссія М. | 1 - 3 | РБ Лейпциг |
| 2019-08-25 | РБ Лейпциг | 2 - 1 | Айнтрахт Фр. |
| 2019-08-18 | Уніон Берлін | 0 - 4 | РБ Лейпциг |
| 2019-08-11 | Оснабрюк | 2 - 3 | РБ Лейпциг |
| 2019-08-03 | РБ Лейпциг | 1 - 3 | Астон Вілла |
| 2019-07-26 | РБ Лейпциг | 2 - 0 | Ренн |
| 2019-07-19 | РБ Лейпциг | 3 - 2 | Галатасарай |
| 2019-07-12 | РБ Лейпциг | 1 - 4 | Цюрих |
| 2019-05-25 | РБ Лейпциг | 0 - 3 | Баварія Мюнхен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 10 | 6 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 83% | 50% |
Шальке останні 12 матчі
| 2019-09-20 | Шальке | 2 - 1 | Майнц |
| 2019-09-15 | Падерборн | 1 - 5 | Шальке |
| 2019-09-06 | Шальке | 2 - 4 | Вікторія Кельн |
| 2019-08-31 | Шальке | 3 - 0 | Герта Берлін |
| 2019-08-24 | Шальке | 0 - 3 | Баварія Мюнхен |
| 2019-08-17 | Боруссія М. | 0 - 0 | Шальке |
| 2019-08-02 | Шальке | 3 - 1 | Вільярреал |
| 2019-08-02 | Шальке | 2 - 0 | Аланіяспор |
| 2019-07-29 | Шальке | 2 - 3 | Болонья |
| 2019-07-23 | Твенте | 1 - 1 | Шальке |
| 2019-07-19 | Шальке | 1 - 2 | Норвіч |
| 2019-07-07 | Rot-Weiss Oberhausen | 1 - 3 | Шальке |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 11 | 9 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 92% | 75% | 42% |
Таблиця Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | РБ Лейпциг | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Баварія Мюнхен | 5 | +12 | 11 |
| 3 | Боруссія Д. | 5 | +8 | 10 |
| 4 | Фрайбург | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Шальке | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Боруссія М. | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Айнтрахт Фр. | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Баєр Леверкузен | 5 | +1 | 10 |
| 9 | Вольфсбург | 5 | +4 | 9 |
| 10 | Вердер Бремен | 5 | -4 | 6 |
| 11 | Гоффенгайм | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Аугсбург | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Ф. Дюссельдорф | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Уніон Берлін | 6 | -6 | 4 |
| 15 | Герта Берлін | 5 | -6 | 4 |
| 16 | Кельн | 5 | -7 | 3 |
| 17 | Майнц | 5 | -10 | 3 |
| 18 | Падерборн | 5 | -8 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| РБ Лейпциг | |
| Шальке | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | РБ Лейпциг | Шальке |
|---|---|---|---|
| 1 | РБ Лейпциг | - | |
| 2 | Баварія Мюнхен | 1 - 1 | |
| 3 | Боруссія Д. | ||
| 4 | Фрайбург | ||
| 5 | Шальке | - | |
| 6 | Боруссія М. | 0 - 0 | |
| 7 | Айнтрахт Фр. | 2 - 1 | |
| 8 | Баєр Леверкузен | ||
| 9 | Вольфсбург | ||
| 10 | Вердер Бремен | ||
| 11 | Гоффенгайм | ||
| 12 | Аугсбург | ||
| 13 | Ф. Дюссельдорф | ||
| 14 | Уніон Берлін | ||
| 15 | Герта Берлін | ||
| 16 | Кельн | ||
| 17 | Майнц | ||
| 18 | Падерборн | 1 - 5 |
Позиція в лізі
| РБ Лейпциг | Шальке | |
| Позиція | 1 | 5 |
| Очки | 13 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 4 |
| Очки | 4 | 4 |
Форма в лізі
| РБ Лейпциг | Шальке | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 0 |
3
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
1
1 0 |
Голи в лізі
| РБ Лейпциг | Шальке | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
3 |
10
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
5
1 |
Загальна статистика для Бундесліга
| Матчі (46) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (149) | |
| Голи за матч | 3.24 |
| Голи вдома за матч | 1.65 |
| Голи в гостях за матч | 1.59 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 83% |
| Обидві Команди Заб'ють | 70% |
| Більше 1.5 | 91% |
| Більше 2.5 | 76% |
| Більше 3.5 | 39% |
РБ Лейпциг наступні 6 матчі
| 2019-10-02 | РБ Лейпциг | - | Ліон |
| 2019-10-05 | Баєр Леверкузен | - | РБ Лейпциг |
| 2019-10-19 | РБ Лейпциг | - | Вольфсбург |
| 2019-10-23 | РБ Лейпциг | - | Зеніт |
| 2019-10-26 | Фрайбург | - | РБ Лейпциг |
| 2019-10-30 | Вольфсбург | - | РБ Лейпциг |
Шальке наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Шальке | - | Кельн |
| 2019-10-20 | Гоффенгайм | - | Шальке |
| 2019-10-26 | Шальке | - | Боруссія Д. |
| 2019-10-29 | Арм. Білефельд | - | Шальке |
| 2019-11-03 | Аугсбург | - | Шальке |
| 2019-11-09 | Шальке | - | Ф. Дюссельдорф |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 4.33 | 5.50 |
| Ймовірність | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.37 |
| Ймовірність | 79% | 21% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 90% | 10% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.50 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.57 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-28 12:06. На даний момент можливі зміни!