І-Ліга - Індія
понеділок, 12.12.2022
08:30
08:30

Реал Кашмір

Панджаб
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Шрінагар |
| В гостях: | Mohali |
| Відстань: | 408.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 08:30 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.20 | 1 | 1.31 | 1.65 | |||
| 62% | 14% | 24% | 2.10 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.15 | 1.62 | 3.80 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-03-25 | Панджаб | 0 - 2 | Реал Кашмір |
| 2021-03-21 | Панджаб | 1 - 0 | Реал Кашмір |
| 2021-02-18 | Реал Кашмір | 1 - 1 | Панджаб |
| 2020-02-16 | Панджаб | 1 - 0 | Реал Кашмір |
| 2020-01-10 | Реал Кашмір | 1 - 1 | Панджаб |
| 2019-02-17 | Реал Кашмір | 0 - 0 | Панджаб |
| 2018-10-31 | Панджаб | 0 - 1 | Реал Кашмір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 29% | 43% | 29% | 43% | 0% | 0% |
Реал Кашмір останні 12 матчі
| 2022-12-06 | Реал Кашмір | 2 - 1 | Срініді Деккан |
| 2022-12-01 | Реал Кашмір | 3 - 2 | ТРАЮ |
| 2022-11-28 | Реал Кашмір | 0 - 3 | Черчілл Бразерс |
| 2022-11-22 | Реал Кашмір | 0 - 0 | Гокулам |
| 2022-11-19 | Реал Кашмір | 2 - 0 | Раджастан Юн. |
| 2022-11-13 | НЕРОКА | 0 - 1 | Реал Кашмір |
| 2022-05-04 | Реал Кашмір | 1 - 1 | ТРАЮ |
| 2022-05-01 | Кенкре | 1 - 0 | Реал Кашмір |
| 2022-04-28 | Реал Кашмір | 1 - 2 | Судева Делі |
| 2022-04-25 | Реал Кашмір | 1 - 2 | Ерроуз |
| 2022-04-22 | Аїджал | 3 - 2 | Реал Кашмір |
| 2022-04-19 | Реал Кашмір | 1 - 1 | ТРАЮ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Панджаб останні 12 матчі
| 2022-12-08 | ТРАЮ | 2 - 0 | Панджаб |
| 2022-11-28 | Панджаб | 2 - 1 | Аїджал |
| 2022-11-23 | Панджаб | 1 - 1 | Раджастан Юн. |
| 2022-11-20 | Панджаб | 1 - 0 | Мохаммедан |
| 2022-11-14 | Панджаб | 2 - 1 | Срініді Деккан |
| 2022-05-13 | Панджаб | 3 - 3 | НЕРОКА |
| 2022-05-07 | Панджаб | 0 - 2 | Срініді Деккан |
| 2022-05-03 | Черчілл Бразерс | 2 - 1 | Панджаб |
| 2022-04-29 | Панджаб | 2 - 1 | Раджастан Юн. |
| 2022-04-26 | Мохаммедан | 2 - 2 | Панджаб |
| 2022-04-23 | Гокулам | 2 - 0 | Панджаб |
| 2022-04-19 | Панджаб | 1 - 3 | Гокулам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 58% | 25% |
Таблиця І-Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Срініді Деккан | 7 | +2 | 13 |
| 2 | Реал Кашмір | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Черчілл Бразерс | 7 | +4 | 11 |
| 4 | Гокулам | 6 | +4 | 11 |
| 5 | Раджастан Юн. | 6 | +2 | 11 |
| 6 | ТРАЮ | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Панджаб | 5 | +1 | 10 |
| 8 | Аїджал | 7 | 0 | 9 |
| 9 | Мохаммедан | 6 | -1 | 6 |
| 10 | Кенкре | 6 | -1 | 6 |
| 11 | НЕРОКА | 7 | -4 | 6 |
| 12 | Судева Делі | 6 | -12 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Реал Кашмір | |
| Панджаб | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Реал Кашмір | Панджаб |
|---|---|---|---|
| 1 | Срініді Деккан | 2 - 1 | |
| 2 | Реал Кашмір | - | |
| 3 | Черчілл Бразерс | 0 - 3* | |
| 4 | Гокулам | 0 - 0 | |
| 5 | Раджастан Юн. | 2 - 0 | |
| 6 | ТРАЮ | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Панджаб | - | |
| 8 | Аїджал | ||
| 9 | Мохаммедан | ||
| 10 | Кенкре | ||
| 11 | НЕРОКА | ||
| 12 | Судева Делі |
Позиція в лізі
| Реал Кашмір | Панджаб | |
| Позиція | 2 | 7 |
| Очки | 13 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 10 | 0 |
Форма в лізі
| Реал Кашмір | Панджаб | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 1 |
3
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 1 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Реал Кашмір | Панджаб | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
6 |
6
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
6 |
0
2 |
Загальна статистика для І-Ліга
| Матчі (38) | |
| Перемоги вдома | 55% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (93) | |
| Голи за матч | 2.45 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 16% |
Реал Кашмір наступні 6 матчі
| 2022-12-16 | Мохаммедан | - | Реал Кашмір |
| 2022-12-22 | Кенкре | - | Реал Кашмір |
| 2023-01-09 | Аїджал | - | Реал Кашмір |
| 2023-01-12 | Судева Делі | - | Реал Кашмір |
| 2023-01-20 | Гокулам | - | Реал Кашмір |
| 2023-01-24 | Черчілл Бразерс | - | Реал Кашмір |
Панджаб наступні 6 матчі
| 2022-12-16 | Черчілл Бразерс | - | Панджаб |
| 2022-12-21 | Панджаб | - | Гокулам |
| 2023-01-08 | Панджаб | - | НЕРОКА |
| 2023-01-14 | Панджаб | - | Кенкре |
| 2023-01-17 | Срініді Деккан | - | Панджаб |
| 2023-01-22 | Мохаммедан | - | Панджаб |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.00 | 3.20 |
| Ймовірність | 62% | 14% | 24% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 1.65 |
| Ймовірність | 71% | 29% |
| 1X @ 1.31 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 2.80 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.38 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.62 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.80 | 1.22 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.77 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.77 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-12 04:02. На даний момент можливі зміни!