Ла Ліга 2 - Іспанія
неділя, 06.10.2019
15:00
15:00

Реал Ов'єдо

Нумансія
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ов'єдо |
| В гостях: | Сорія |
| Відстань: | 328.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Карлос Тартьєре |
| Вміщує: | 16 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.40 | 5.25 | X2 | 1.16 | 2.00 | |||
| 10% | 63% | 27% | 2.00 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 38% | 62% | 22% | 78% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2019-05-19 | Реал Ов'єдо | 1 - 0 | Нумансія |
| 2019-01-07 | Нумансія | 2 - 3 | Реал Ов'єдо |
| 2018-04-29 | Нумансія | 3 - 0 | Реал Ов'єдо |
| 2017-11-25 | Реал Ов'єдо | 3 - 1 | Нумансія |
| 2017-09-06 | Реал Ов'єдо | 0 - 1 | Нумансія |
| 2017-03-11 | Нумансія | 0 - 0 | Реал Ов'єдо |
| 2016-10-02 | Реал Ов'єдо | 2 - 2 | Нумансія |
| 2016-04-10 | Реал Ов'єдо | 1 - 0 | Нумансія |
| 2015-11-08 | Нумансія | 1 - 0 | Реал Ов'єдо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | |
| 44% | 22% | 33% | 44% | 44% | 33% |
Реал Ов'єдо останні 12 матчі
| 2019-10-02 | Тенеріфе | 0 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2019-09-29 | Реал Ов'єдо | 2 - 2 | Сарагоса |
| 2019-09-22 | Понферрадіна | 2 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2019-09-19 | Реал Ов'єдо | 1 - 1 | Естремадура |
| 2019-09-15 | Реал Ов'єдо | 0 - 2 | Ельче |
| 2019-09-08 | Мірандес | 2 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2019-08-31 | Фуенлабрада | 2 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2019-08-24 | Реал Ов'єдо | 1 - 1 | Луго |
| 2019-08-18 | Депортіво | 3 - 2 | Реал Ов'єдо |
| 2019-08-10 | Реал Ов'єдо | 1 - 2 | Алавес |
| 2019-08-07 | Саламанка | 0 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2019-07-31 | Луго | 1 - 1 | Реал Ов'єдо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 6 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 50% | 17% |
Нумансія останні 12 матчі
| 2019-10-01 | Нумансія | 1 - 0 | Фуенлабрада |
| 2019-09-28 | Расінг С. | 0 - 0 | Нумансія |
| 2019-09-22 | Нумансія | 1 - 1 | Ельче |
| 2019-09-18 | Депортіво | 3 - 3 | Нумансія |
| 2019-09-14 | Нумансія | 1 - 0 | Уеска |
| 2019-09-07 | Естремадура | 0 - 0 | Нумансія |
| 2019-08-31 | Нумансія | 2 - 0 | Мірандес |
| 2019-08-25 | Тенеріфе | 3 - 2 | Нумансія |
| 2019-08-18 | Нумансія | 0 - 1 | Алькоркон |
| 2019-08-03 | Нумансія | 2 - 1 | УД Логроньєс |
| 2019-08-01 | Нумансія | 1 - 1 | Атлетік Б. |
| 2019-07-27 | Нумансія | 3 - 1 | Осасуна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 33% | 25% |
Таблиця Ла Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кадіс | 9 | +6 | 22 |
| 2 | Альмерія | 9 | +7 | 17 |
| 3 | Сарагоса | 8 | +8 | 16 |
| 4 | Альбасете | 10 | -5 | 16 |
| 5 | Уеска | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Лас-Пальмас | 10 | +1 | 15 |
| 7 | Фуенлабрада | 8 | +2 | 14 |
| 8 | Райо Вальєкано | 10 | +2 | 13 |
| 9 | Понферрадіна | 10 | +2 | 13 |
| 10 | Нумансія | 9 | +2 | 13 |
| 11 | Жирона | 9 | 0 | 13 |
| 12 | Ельче | 10 | -1 | 13 |
| 13 | Естремадура | 10 | 0 | 12 |
| 14 | Алькоркон | 10 | -1 | 12 |
| 15 | Спортінг Х. | 9 | +2 | 11 |
| 16 | Тенеріфе | 10 | -1 | 11 |
| 17 | Луго | 10 | -5 | 9 |
| 18 | Расінг С. | 9 | 0 | 8 |
| 19 | Малага | 9 | -2 | 8 |
| 20 | Мірандес | 10 | -8 | 8 |
| 21 | Депортіво | 9 | -6 | 7 |
| 22 | Реал Ов'єдо | 9 | -5 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Реал Ов'єдо | |
| Нумансія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Реал Ов'єдо | Нумансія |
|---|---|---|---|
| 1 | Кадіс | ||
| 2 | Альмерія | ||
| 3 | Сарагоса | 2 - 2 | |
| 4 | Альбасете | ||
| 5 | Уеска | ||
| 6 | Лас-Пальмас | ||
| 7 | Фуенлабрада | ||
| 8 | Райо Вальєкано | ||
| 9 | Понферрадіна | ||
| 10 | Нумансія | - | |
| 11 | Жирона | ||
| 12 | Ельче | 0 - 2 | |
| 13 | Естремадура | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Алькоркон | ||
| 15 | Спортінг Х. | ||
| 16 | Тенеріфе | 3 - 2 | |
| 17 | Луго | 1 - 1 | |
| 18 | Расінг С. | 0 - 0 | |
| 19 | Малага | ||
| 20 | Мірандес | ||
| 21 | Депортіво | 3 - 3 | |
| 22 | Реал Ов'єдо | - |
Позиція в лізі
| Реал Ов'єдо | Нумансія | |
| Позиція | 22 | 10 |
| Очки | 6 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 21 | 15 |
| Очки | 3 | 3 |
Форма в лізі
| Реал Ов'єдо | Нумансія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 5 |
3
4 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 1 |
0
3 1 |
Голи в лізі
| Реал Ов'єдо | Нумансія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
15 |
10
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
5
6 |
Загальна статистика для Ла Ліга 2
| Матчі (103) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (239) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.28 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 37% |
| Більше 3.5 | 23% |
Реал Ов'єдо наступні 6 матчі
| 2019-10-13 | Альбасете | - | Реал Ов'єдо |
| 2019-10-20 | Реал Ов'єдо | - | Жирона |
| 2019-10-26 | Малага | - | Реал Ов'єдо |
| 2019-11-01 | Реал Ов'єдо | - | Альмерія |
| 2019-11-09 | Уеска | - | Реал Ов'єдо |
| 2019-11-17 | Реал Ов'єдо | - | Спортінг Х. |
Нумансія наступні 6 матчі
| 2019-10-13 | Нумансія | - | Сарагоса |
| 2019-10-19 | Понферрадіна | - | Нумансія |
| 2019-10-26 | Нумансія | - | Луго |
| 2019-11-01 | Нумансія | - | Альбасете |
| 2019-11-09 | Спортінг Х. | - | Нумансія |
| 2019-11-16 | Нумансія | - | Райо Вальєкано |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 3.40 | 5.25 |
| Ймовірність | 10% | 63% | 27% |
| X2 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.00 |
| Ймовірність | 26% | 74% |
| X2 @ 2.00 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-06 12:01. На даний момент можливі зміни!