Ла Ліга - Іспанія
субота, 09.05.2026
20:00
20:00

Реал Сосьєдад

Бетіс
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сан-Себастьян |
| В гостях: | Севілья |
| Відстань: | 741.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Аноета |
| Вміщує: | 32 076 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Pellegrino Matarazzo (Сша) |
| В гостях: | Мануель Пеллегріні (Чил) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.56 | 3.59 | 2.55 | X2 | 1.48 | 1.47 | |||
| 29% | 35% | 36% | 1.47 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.55 | 1.62 | 2.23 | 2.58 | 1.48 | ||||||
| 82% | 18% | 52% | 48% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2025-09-19 | Бетіс | 3 - 1 | Реал Сосьєдад |
| 2025-02-16 | Бетіс | 3 - 0 | Реал Сосьєдад |
| 2024-12-01 | Реал Сосьєдад | 2 - 0 | Бетіс |
| 2024-05-19 | Бетіс | 0 - 2 | Реал Сосьєдад |
| 2023-12-17 | Реал Сосьєдад | 0 - 0 | Бетіс |
| 2023-08-06 | Бетіс | 0 - 1 | Реал Сосьєдад |
| 2023-04-25 | Бетіс | 0 - 0 | Реал Сосьєдад |
| 2022-10-30 | Реал Сосьєдад | 0 - 2 | Бетіс |
| 2022-04-15 | Реал Сосьєдад | 0 - 0 | Бетіс |
| 2022-02-03 | Реал Сосьєдад | 0 - 4 | Бетіс |
| 2021-12-12 | Бетіс | 4 - 0 | Реал Сосьєдад |
| 2021-01-26 | Бетіс | 1 - 1 | Реал Сосьєдад |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Реал Сосьєдад останні 12 матчі
| 2026-05-04 | Севілья | 1 - 0 | Реал Сосьєдад |
| 2026-04-26 | Райо Вальєкано | 3 - 3 | Реал Сосьєдад |
| 2026-04-22 | Реал Сосьєдад | 0 - 1 | Хетафе |
| 2026-04-18 | Атлетіко М, | 2 - 2 | Реал Сосьєдад |
| 2026-04-11 | Реал Сосьєдад | 3 - 3 | Алавес |
| 2026-04-04 | Реал Сосьєдад | 2 - 0 | Леванте |
| 2026-03-20 | Вільярреал | 3 - 1 | Реал Сосьєдад |
| 2026-03-15 | Реал Сосьєдад | 3 - 1 | Осасуна |
| 2026-03-07 | Атлетіко М, | 3 - 2 | Реал Сосьєдад |
| 2026-03-04 | Реал Сосьєдад | 1 - 0 | Атлетік Б. |
| 2026-02-28 | Мальорка | 0 - 1 | Реал Сосьєдад |
| 2026-02-21 | Реал Сосьєдад | 3 - 3 | Реал Ов'єдо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 7 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 58% | 58% |
Бетіс останні 12 матчі
| 2026-05-03 | Бетіс | 3 - 0 | Реал Ов'єдо |
| 2026-04-24 | Бетіс | 1 - 1 | Реал Мадрид |
| 2026-04-21 | Жирона | 2 - 3 | Бетіс |
| 2026-04-16 | Бетіс | 2 - 4 | Брага |
| 2026-04-12 | Осасуна | 1 - 1 | Бетіс |
| 2026-04-08 | Брага | 1 - 1 | Бетіс |
| 2026-04-04 | Бетіс | 0 - 0 | Еспаньйол |
| 2026-03-22 | Атлетік Б. | 2 - 1 | Бетіс |
| 2026-03-19 | Бетіс | 4 - 0 | Панатінаїкос |
| 2026-03-15 | Бетіс | 1 - 1 | Сельта Віго |
| 2026-03-12 | Панатінаїкос | 1 - 0 | Бетіс |
| 2026-03-08 | Хетафе | 2 - 0 | Бетіс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 25% |
Таблиця Ла Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Барселона | 34 | +58 | 88 |
| 2 | Реал Мадрид | 34 | +39 | 77 |
| 3 | Вільярреал | 34 | +25 | 68 |
| 4 | Атлетіко М, | 34 | +21 | 63 |
| 5 | Бетіс | 34 | +11 | 53 |
| 6 | Сельта Віго | 34 | +4 | 47 |
| 7 | Хетафе | 34 | -8 | 44 |
| 8 | Атлетік Б. | 34 | -10 | 44 |
| 9 | Реал Сосьєдад | 34 | -1 | 43 |
| 10 | Осасуна | 35 | -3 | 42 |
| 11 | Райо Вальєкано | 34 | -6 | 42 |
| 12 | Валенсія | 34 | -13 | 39 |
| 13 | Еспаньйол | 34 | -14 | 39 |
| 14 | Жирона | 34 | -15 | 38 |
| 15 | Мальорка | 34 | -9 | 38 |
| 16 | Ельче | 34 | -8 | 38 |
| 17 | Севілья | 34 | -14 | 37 |
| 18 | Леванте | 35 | -16 | 36 |
| 19 | Алавес | 34 | -13 | 36 |
| 20 | Реал Ов'єдо | 34 | -28 | 28 |
Хронологія матчів у лізі
| Реал Сосьєдад | |
| Бетіс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Реал Сосьєдад | Бетіс |
|---|---|---|---|
| 1 | Барселона | 2 - 1 | |
| 2 | Реал Мадрид | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 3 | Вільярреал | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 4 | Атлетіко М, | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Бетіс | - | |
| 6 | Сельта Віго | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Хетафе | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Атлетік Б. | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Реал Сосьєдад | - | |
| 10 | Осасуна | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Райо Вальєкано | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Валенсія | 1 - 1 | |
| 13 | Еспаньйол | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Жирона | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 15 | Мальорка | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Ельче | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Севілья | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 18 | Леванте | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 19 | Алавес | 3 - 3 | 2 - 1 |
| 20 | Реал Ов'єдо | 3 - 3 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Реал Сосьєдад | Бетіс | |
| Позиція | 9 | 5 |
| Очки | 43 | 53 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 28 | 23 |
Форма в лізі
| Реал Сосьєдад | Бетіс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
10 13 |
13
14 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 5 |
5
8 4 |
Голи в лізі
| Реал Сосьєдад | Бетіс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
52
53 |
52
41 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
32
25 |
22
24 |
Загальна статистика для Ла Ліга
| Матчі (341) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (923) | |
| Голи за матч | 2.71 |
| Голи вдома за матч | 1.57 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 26% |
Реал Сосьєдад наступні 6 матчі
| 2026-05-14 | Жирона | - | Реал Сосьєдад |
| 2026-05-17 | Реал Сосьєдад | - | Валенсія |
| 2026-05-23 | Еспаньйол | - | Реал Сосьєдад |
| 2026-07-11 | Реал Сосьєдад | - | По |
| 2026-07-18 | Реал Сосьєдад | - | Расінг С. |
| 2026-07-25 | Вулвергемптон | - | Реал Сосьєдад |
Бетіс наступні 6 матчі
| 2026-05-12 | Бетіс | - | Ельче |
| 2026-05-17 | Барселона | - | Бетіс |
| 2026-05-23 | Бетіс | - | Леванте |
| 2026-07-18 | Лотте | - | Бетіс |
| 2026-07-22 | Рекр. Уельва | - | Бетіс |
| 2026-07-25 | Гранада | - | Бетіс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.56 | 3.59 | 2.55 |
| Ймовірність | 29% | 35% | 36% |
| X2 @ 1.47 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 1.47 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.47 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.55 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.23 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.58 | 1.48 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.48 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.51 | 2.42 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.51 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-05-09 16:06. На даний момент можливі зміни!