Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
неділя, 09.10.2022
11:00
11:00

Р. Уньйон

Аморебієта
4 - 3
(2 - 3, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Irun |
| В гостях: | Amorebieta-Etxano |
| Відстань: | 77.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стедіум Гал |
| Вміщує: | 6 344 |
| Розміри: | 100 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (12:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.20 | 3.00 | 1X | 1.30 | 1.55 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.30 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 78% | 22% | 41% | 59% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-02-27 | Р. Уньйон | 2 - 0 | Аморебієта |
| 2020-11-28 | Аморебієта | 1 - 0 | Р. Уньйон |
| 2020-02-23 | Р. Уньйон | 0 - 1 | Аморебієта |
| 2019-10-05 | Аморебієта | 1 - 4 | Р. Уньйон |
| 2019-01-19 | Р. Уньйон | 1 - 1 | Аморебієта |
| 2018-09-02 | Аморебієта | 0 - 3 | Р. Уньйон |
| 2018-02-10 | Аморебієта | 0 - 0 | Р. Уньйон |
| 2017-09-24 | Р. Уньйон | 3 - 1 | Аморебієта |
| 2017-02-04 | Аморебієта | 3 - 1 | Р. Уньйон |
| 2016-09-17 | Р. Уньйон | 1 - 0 | Аморебієта |
| 2016-02-27 | Аморебієта | 2 - 2 | Р. Уньйон |
| 2015-10-11 | Р. Уньйон | 0 - 0 | Аморебієта |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 5 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 42% | 33% |
Р. Уньйон останні 12 матчі
| 2022-10-02 | Ла-Нусія | 1 - 1 | Р. Уньйон |
| 2022-09-25 | Р. Уньйон | 1 - 2 | Алькояно |
| 2022-09-18 | Ельденсе | 2 - 0 | Р. Уньйон |
| 2022-09-11 | Р. Уньйон | 0 - 3 | УД Логроньєс |
| 2022-09-04 | Балеарес | 1 - 1 | Р. Уньйон |
| 2022-08-28 | Р. Уньйон | 2 - 0 | Корнелья |
| 2022-05-28 | Р. Уньйон | 3 - 1 | Туделано |
| 2022-05-22 | Естремадура | 0 - 2 | Р. Уньйон |
| 2022-05-14 | Р. Уньйон | 3 - 1 | Талавера |
| 2022-05-08 | Інтер. Мадрид | 2 - 0 | Р. Уньйон |
| 2022-05-01 | Р. Уньйон | 1 - 0 | Райо Махадаонда |
| 2022-04-24 | Уніоністас | 2 - 1 | Р. Уньйон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 42% | 17% |
Аморебієта останні 12 матчі
| 2022-10-02 | Аморебієта | 1 - 2 | Нумансія |
| 2022-09-25 | Хімнастік | 1 - 0 | Аморебієта |
| 2022-09-18 | Аморебієта | 0 - 0 | Барселона B |
| 2022-09-11 | Осасуна B | 2 - 1 | Аморебієта |
| 2022-09-04 | Аморебієта | 4 - 2 | СД Логроньєс |
| 2022-08-27 | Сабадель | 1 - 1 | Аморебієта |
| 2022-08-20 | Аморебієта | 1 - 1 | Сестао |
| 2022-08-18 | Герніка Клуб | 1 - 0 | Аморебієта |
| 2022-08-13 | Аморебієта | 0 - 1 | Атлетік B |
| 2022-08-10 | Аморебієта | 1 - 1 | Нумансія |
| 2022-07-29 | Ейбар | 5 - 2 | Аморебієта |
| 2022-05-28 | Аморебієта | 1 - 0 | Понферрадіна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 4 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 33% | 17% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алькояно | 7 | +3 | 16 |
| 2 | Кастельйон | 7 | +8 | 14 |
| 3 | Ельденсе | 6 | +4 | 13 |
| 4 | Мурсія | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Барселона B | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Нумансія | 7 | +2 | 11 |
| 7 | УД Логроньєс | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Корнелья | 7 | -1 | 10 |
| 9 | Інтерсіті | 6 | +2 | 9 |
| 10 | СД Логроньєс | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Реал Сосьєдад B | 7 | -1 | 8 |
| 12 | Осасуна B | 6 | -1 | 8 |
| 13 | Атлетік B | 6 | -2 | 7 |
| 14 | Сабадель | 6 | -4 | 7 |
| 15 | Хімнастік | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Ла-Нусія | 7 | -5 | 6 |
| 17 | Аморебієта | 6 | -1 | 5 |
| 18 | Р. Уньйон | 6 | -4 | 5 |
| 19 | Балеарес | 6 | -3 | 3 |
| 20 | Калаорра | 6 | -4 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Р. Уньйон | |
| Аморебієта | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Р. Уньйон | Аморебієта |
|---|---|---|---|
| 1 | Алькояно | 1 - 2 | |
| 2 | Кастельйон | ||
| 3 | Ельденсе | ||
| 4 | Мурсія | ||
| 5 | Барселона B | ||
| 6 | Нумансія | ||
| 7 | УД Логроньєс | 0 - 3 | |
| 8 | Корнелья | 2 - 0 | |
| 9 | Інтерсіті | ||
| 10 | СД Логроньєс | ||
| 11 | Реал Сосьєдад B | ||
| 12 | Осасуна B | 2 - 1 | |
| 13 | Атлетік B | ||
| 14 | Сабадель | 1 - 1 | |
| 15 | Хімнастік | 1 - 0 | |
| 16 | Ла-Нусія | ||
| 17 | Аморебієта | - | |
| 18 | Р. Уньйон | - | |
| 19 | Балеарес | ||
| 20 | Калаорра |
Позиція в лізі
| Р. Уньйон | Аморебієта | |
| Позиція | 18 | 17 |
| Очки | 5 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 17 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Р. Уньйон | Аморебієта | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 3 |
1
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Р. Уньйон | Аморебієта | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
9 |
7
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
5 |
2
4 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (63) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (144) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 0.97 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 59% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 19% |
Р. Уньйон наступні 6 матчі
| 2022-10-16 | Мурсія | - | Р. Уньйон |
| 2022-10-22 | Р. Уньйон | - | Реал Сосьєдад B |
| 2022-10-30 | Калаорра | - | Р. Уньйон |
| 2022-11-06 | Р. Уньйон | - | СД Логроньєс |
| 2022-11-13 | Р. Уньйон | - | Кадіс |
| 2022-11-20 | Інтерсіті | - | Р. Уньйон |
Аморебієта наступні 6 матчі
| 2022-10-16 | Аморебієта | - | Атлетік B |
| 2022-10-23 | Кастельйон | - | Аморебієта |
| 2022-10-29 | Аморебієта | - | Алькояно |
| 2022-11-06 | Корнелья | - | Аморебієта |
| 2022-11-12 | Атл. Сагунтіно | - | Аморебієта |
| 2022-11-20 | Аморебієта | - | Ла-Нусія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.20 | 3.00 |
| Ймовірність | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.55 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-09 08:00. На даний момент можливі зміни!