Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
неділя, 03.11.2019
16:00
16:00

Р. Уньйон

Бургос
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Irun |
| В гостях: | Бургос |
| Відстань: | 190.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стедіум Гал |
| Вміщує: | 6 344 |
| Розміри: | 100 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.44 | 3.20 | 2.89 | X2 | 1.38 | 1.47 | |||
| 21% | 45% | 34% | 1.47 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.83 | 2.13 | 1.64 | 3.71 | 1.23 | ||||||
| 82% | 18% | 46% | 54% | 29% | 71% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2018-02-18 | Р. Уньйон | 1 - 0 | Бургос |
| 2017-10-01 | Бургос | 0 - 0 | Р. Уньйон |
Р. Уньйон останні 12 матчі
| 2019-10-26 | УД Логроньєс | 3 - 2 | Р. Уньйон |
| 2019-10-19 | Р. Уньйон | 0 - 1 | Атлетік B |
| 2019-10-12 | Р. Уньйон | 2 - 1 | Вальядолід B |
| 2019-10-05 | Аморебієта | 1 - 4 | Р. Уньйон |
| 2019-09-28 | Р. Уньйон | 1 - 1 | Аренас Клуб |
| 2019-09-21 | Осасуна B | 4 - 2 | Р. Уньйон |
| 2019-09-15 | Р. Уньйон | 1 - 2 | Туделано |
| 2019-09-08 | Саламанка | 1 - 1 | Р. Уньйон |
| 2019-09-01 | Р. Уньйон | 1 - 1 | Леонеса |
| 2019-08-24 | Калаорра | 2 - 0 | Р. Уньйон |
| 2019-06-02 | Р. Уньйон | 2 - 0 | Хумілья |
| 2019-05-26 | Хумілья | 2 - 2 | Р. Уньйон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 50% | 33% |
Бургос останні 12 матчі
| 2019-10-27 | Бургос | 1 - 2 | Аморебієта |
| 2019-10-19 | Аренас Клуб | 0 - 2 | Бургос |
| 2019-10-13 | Бургос | 3 - 2 | Осасуна B |
| 2019-10-06 | Туделано | 2 - 2 | Бургос |
| 2019-10-03 | Саламанка | 1 - 0 | Бургос |
| 2019-09-29 | Бургос | 1 - 0 | Саламанка |
| 2019-09-22 | Леонеса | 4 - 0 | Бургос |
| 2019-09-18 | Arandina | 1 - 1 | Бургос |
| 2019-09-15 | Бургос | 0 - 1 | Калаорра |
| 2019-09-07 | Аро Депортіво | 1 - 1 | Бургос |
| 2019-09-01 | Бургос | 1 - 1 | Алавес B |
| 2019-08-24 | Реал Сосьєдад B | 1 - 1 | Бургос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 4 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 33% | 25% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетік B | 10 | +17 | 23 |
| 2 | УД Логроньєс | 10 | +13 | 23 |
| 3 | Леонеса | 10 | +12 | 21 |
| 4 | Реал Сосьєдад B | 10 | +12 | 20 |
| 5 | Вальядолід B | 11 | +5 | 19 |
| 6 | Осасуна B | 11 | +1 | 18 |
| 7 | Саламанка | 11 | +1 | 17 |
| 8 | Калаорра | 10 | +2 | 15 |
| 9 | Аро Депортіво | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Алавес B | 10 | +1 | 14 |
| 11 | Баракальдо | 11 | -7 | 14 |
| 12 | Бургос | 10 | -2 | 13 |
| 13 | Аморебієта | 11 | -4 | 13 |
| 14 | Туделано | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Ісарра | 11 | -8 | 11 |
| 16 | Р. Уньйон | 10 | -3 | 9 |
| 17 | Гіхуело | 11 | -6 | 9 |
| 18 | Лейоа | 10 | -6 | 8 |
| 19 | Уніоністас | 11 | -7 | 8 |
| 20 | Аренас Клуб | 11 | -14 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Р. Уньйон | |
| Бургос | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Р. Уньйон | Бургос |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетік B | 0 - 1 | |
| 2 | УД Логроньєс | ||
| 3 | Леонеса | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Реал Сосьєдад B | 1 - 1 | |
| 5 | Вальядолід B | 2 - 1 | |
| 6 | Осасуна B | ||
| 7 | Саламанка | ||
| 8 | Калаорра | ||
| 9 | Аро Депортіво | 1 - 1 | |
| 10 | Алавес B | ||
| 11 | Баракальдо | ||
| 12 | Бургос | - | |
| 13 | Аморебієта | ||
| 14 | Туделано | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | Ісарра | ||
| 16 | Р. Уньйон | - | |
| 17 | Гіхуело | ||
| 18 | Лейоа | ||
| 19 | Уніоністас | ||
| 20 | Аренас Клуб | 1 - 1 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Р. Уньйон | Бургос | |
| Позиція | 16 | 12 |
| Очки | 9 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 9 |
| Очки | 5 | 6 |
Форма в лізі
| Р. Уньйон | Бургос | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 5 |
3
4 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 2 |
1
3 1 |
Голи в лізі
| Р. Уньйон | Бургос | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
17 |
12
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
6 |
6
8 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (105) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (287) | |
| Голи за матч | 2.73 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 29% |
Р. Уньйон наступні 6 матчі
| 2019-11-09 | Уніоністас | - | Р. Уньйон |
| 2019-11-17 | Р. Уньйон | - | Гіхуело |
| 2019-11-24 | Ісарра | - | Р. Уньйон |
| 2019-12-01 | Р. Уньйон | - | Лейоа |
| 2019-12-08 | Баракальдо | - | Р. Уньйон |
| 2019-12-15 | Р. Уньйон | - | Реал Сосьєдад B |
Бургос наступні 6 матчі
| 2019-11-10 | Бургос | - | Атлетік B |
| 2019-11-17 | УД Логроньєс | - | Бургос |
| 2019-11-24 | Бургос | - | Вальядолід B |
| 2019-12-01 | Бургос | - | Уніоністас |
| 2019-12-07 | Гіхуело | - | Бургос |
| 2019-12-15 | Бургос | - | Ісарра |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.44 | 3.20 | 2.89 |
| Ймовірність | 21% | 45% | 34% |
| X2 @ 1.47 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 1.47 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.47 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 2.83 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.37 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.13 | 1.64 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.64 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.71 | 1.23 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.23 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.86 | 1.89 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.86 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-03 12:04. На даний момент можливі зміни!