Ліга 1 - Франція
неділя, 28.08.2022
16:05
16:05

Реймс

Ліон
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Реймс |
| В гостях: | Ліон |
| Відстань: | 394.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад Огюст Делон |
| Вміщує: | 21 628 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Паулу Фонсека (Пор) |
| Час початку | |
| Година: | 16:05 (17:05 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 4.00 | 1.75 | 2 | 2.00 | 1.22 | |||
| 28% | 31% | 41% | 1.75 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.61 | 2.30 | 2.62 | 1.50 | ||||||
| 94% | 6% | 77% | 23% | 53% | 47% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-20 | Реймс | 0 - 0 | Ліон |
| 2021-12-01 | Ліон | 1 - 2 | Реймс |
| 2021-03-12 | Реймс | 1 - 1 | Ліон |
| 2020-11-29 | Ліон | 3 - 0 | Реймс |
| 2019-12-21 | Реймс | 1 - 1 | Ліон |
| 2019-01-11 | Ліон | 1 - 1 | Реймс |
| 2018-08-17 | Реймс | 1 - 0 | Ліон |
| 2016-05-14 | Реймс | 4 - 1 | Ліон |
| 2015-10-03 | Ліон | 1 - 0 | Реймс |
| 2015-04-26 | Реймс | 2 - 4 | Ліон |
| 2014-12-04 | Ліон | 2 - 1 | Реймс |
| 2014-01-19 | Реймс | 0 - 2 | Ліон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Реймс останні 12 матчі
| 2022-08-21 | Страсбург | 1 - 1 | Реймс |
| 2022-08-14 | Реймс | 2 - 4 | Клермон |
| 2022-08-07 | О. Марсель | 4 - 1 | Реймс |
| 2022-07-31 | Реймс | 2 - 2 | Сассуоло |
| 2022-07-24 | Реймс | 0 - 1 | Вільярреал |
| 2022-07-20 | Реймс | 1 - 0 | Мец |
| 2022-07-16 | Осер | 0 - 2 | Реймс |
| 2022-07-13 | Реймс | 2 - 1 | Ломмел СК |
| 2022-05-21 | Реймс | 2 - 3 | Ніцца |
| 2022-05-14 | Сент-Етьєн | 1 - 2 | Реймс |
| 2022-05-08 | Реймс | 1 - 2 | Ланс |
| 2022-05-01 | Лор'ян | 1 - 2 | Реймс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 33% |
Ліон останні 12 матчі
| 2022-08-19 | Ліон | 4 - 1 | Труа |
| 2022-08-05 | Ліон | 2 - 1 | Аяччо |
| 2022-07-30 | Інтер | 2 - 2 | Ліон |
| 2022-07-24 | Феєнорд | 0 - 2 | Ліон |
| 2022-07-23 | Віллем ІІ | 5 - 0 | Ліон |
| 2022-07-16 | Андерлехт | 3 - 0 | Ліон |
| 2022-07-09 | Ліон | 4 - 2 | Бур-ан-Бресс |
| 2022-05-21 | Клермон | 1 - 2 | Ліон |
| 2022-05-14 | Ліон | 3 - 2 | Нант |
| 2022-05-08 | Мец | 3 - 2 | Ліон |
| 2022-05-01 | О. Марсель | 0 - 3 | Ліон |
| 2022-04-23 | Ліон | 5 - 2 | Монпельє |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 11 | 7 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 92% | 58% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ланс | 4 | +5 | 10 |
| 2 | ПСЖ | 3 | +14 | 9 |
| 3 | О. Марсель | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Лілль | 4 | -1 | 7 |
| 5 | Осер | 4 | -1 | 7 |
| 6 | Ліон | 2 | +4 | 6 |
| 7 | Клермон | 3 | -2 | 6 |
| 8 | Тулуза | 3 | +3 | 5 |
| 9 | Брест | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Лор'ян | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Ренн | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Монако | 3 | -2 | 4 |
| 13 | Монпельє | 3 | -3 | 3 |
| 14 | Нант | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Ніцца | 3 | -1 | 2 |
| 16 | Анже | 3 | -2 | 2 |
| 16 | Страсбург | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Аяччо | 4 | -4 | 1 |
| 19 | Реймс | 3 | -5 | 1 |
| 20 | Труа | 3 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Реймс | |
| Ліон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Реймс | Ліон |
|---|---|---|---|
| 1 | Ланс | ||
| 2 | ПСЖ | ||
| 3 | О. Марсель | ||
| 4 | Лілль | ||
| 5 | Осер | ||
| 6 | Ліон | - | |
| 7 | Клермон | 2 - 4 | |
| 8 | Тулуза | ||
| 9 | Брест | ||
| 10 | Лор'ян | ||
| 11 | Ренн | ||
| 12 | Монако | ||
| 13 | Монпельє | ||
| 14 | Нант | ||
| 14 | Ніцца | ||
| 16 | Анже | ||
| 16 | Страсбург | ||
| 18 | Аяччо | ||
| 19 | Реймс | - | |
| 20 | Труа |
Позиція в лізі
| Реймс | Ліон | |
| Позиція | 19 | 6 |
| Очки | 1 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 20 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Реймс | Ліон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
2
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Реймс | Ліон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
9 |
6
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
4 |
0
0 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (32) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (108) | |
| Голи за матч | 3.38 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.78 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 88% |
| Обидві Команди Заб'ють | 78% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 66% |
| Більше 3.5 | 44% |
Реймс наступні 6 матчі
| 2022-08-31 | Анже | - | Реймс |
| 2022-09-04 | Реймс | - | Ланс |
| 2022-09-11 | Тулуза | - | Реймс |
| 2022-09-18 | Реймс | - | Монако |
| 2022-10-02 | Труа | - | Реймс |
| 2022-10-08 | Реймс | - | ПСЖ |
Ліон наступні 6 матчі
| 2022-08-31 | Ліон | - | Осер |
| 2022-09-03 | Ліон | - | Анже |
| 2022-09-07 | Лор'ян | - | Ліон |
| 2022-09-11 | Монако | - | Ліон |
| 2022-09-18 | Ліон | - | ПСЖ |
| 2022-10-02 | Ланс | - | Ліон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.20 | 4.00 | 1.75 |
| Ймовірність | 28% | 31% | 41% |
| 2 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.22 |
| Ймовірність | 29% | 71% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.50 | |
| Ймовірність | 94% | 6% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.30 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.50 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 3.5 @ 2.62 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 92% | 8% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-28 12:02. На даний момент можливі зміни!