Ліга 1 - Франція
неділя, 06.11.2022
14:00
14:00

Реймс

Нант
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Реймс |
| В гостях: | Нант |
| Відстань: | 471.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад Огюст Делон |
| Вміщує: | 21 628 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.50 | 3.30 | 1X | 1.33 | 1.70 | |||
| 33% | 46% | 21% | 1.33 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 2.00 | 1.90 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-02-13 | Нант | 1 - 0 | Реймс |
| 2021-09-26 | Реймс | 3 - 1 | Нант |
| 2021-03-03 | Нант | 1 - 2 | Реймс |
| 2020-12-16 | Реймс | 3 - 2 | Нант |
| 2019-09-15 | Нант | 1 - 0 | Реймс |
| 2019-03-17 | Реймс | 1 - 0 | Нант |
| 2018-09-16 | Нант | 0 - 0 | Реймс |
| 2016-04-09 | Реймс | 2 - 1 | Нант |
| 2015-08-22 | Нант | 1 - 0 | Реймс |
| 2015-03-07 | Реймс | 3 - 1 | Нант |
| 2014-10-18 | Нант | 1 - 1 | Реймс |
| 2014-01-25 | Нант | 0 - 0 | Реймс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 42% | 25% |
Реймс останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Брест | 0 - 0 | Реймс |
| 2022-10-23 | Реймс | 2 - 1 | Осер |
| 2022-10-15 | Лор'ян | 0 - 0 | Реймс |
| 2022-10-08 | Реймс | 0 - 0 | ПСЖ |
| 2022-10-02 | Труа | 2 - 2 | Реймс |
| 2022-09-18 | Реймс | 0 - 3 | Монако |
| 2022-09-11 | Тулуза | 1 - 0 | Реймс |
| 2022-09-04 | Реймс | 1 - 1 | Ланс |
| 2022-08-31 | Анже | 2 - 4 | Реймс |
| 2022-08-28 | Реймс | 1 - 1 | Ліон |
| 2022-08-21 | Страсбург | 1 - 1 | Реймс |
| 2022-08-14 | Реймс | 2 - 4 | Клермон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 58% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Нант останні 12 матчі
| 2022-11-03 | Олімпіакос Пірей | 0 - 2 | Нант |
| 2022-10-30 | Нант | 1 - 1 | Клермон |
| 2022-10-27 | Нант | 2 - 1 | Карабах |
| 2022-10-23 | Ніцца | 1 - 1 | Нант |
| 2022-10-16 | Нант | 4 - 1 | Брест |
| 2022-10-13 | Нант | 0 - 4 | Фрайбург |
| 2022-10-09 | Ренн | 3 - 0 | Нант |
| 2022-10-06 | Фрайбург | 2 - 0 | Нант |
| 2022-10-02 | Монако | 4 - 1 | Нант |
| 2022-09-18 | Нант | 0 - 0 | Ланс |
| 2022-09-15 | Карабах | 3 - 0 | Нант |
| 2022-09-11 | Лор'ян | 3 - 2 | Нант |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 58% | 33% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 13 | +28 | 35 |
| 2 | Ланс | 14 | +15 | 33 |
| 3 | Ренн | 13 | +16 | 27 |
| 4 | Лор'ян | 13 | +6 | 27 |
| 5 | О. Марсель | 13 | +11 | 24 |
| 6 | Монако | 13 | +7 | 24 |
| 7 | Лілль | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Ліон | 13 | +6 | 20 |
| 9 | Клермон | 13 | -3 | 18 |
| 10 | Ніцца | 13 | -3 | 16 |
| 11 | Тулуза | 13 | -4 | 16 |
| 12 | Труа | 14 | -4 | 14 |
| 13 | Реймс | 13 | -6 | 13 |
| 14 | Осер | 14 | -12 | 13 |
| 15 | Монпельє | 13 | -5 | 12 |
| 16 | Нант | 13 | -6 | 12 |
| 17 | Аяччо | 14 | -10 | 11 |
| 18 | Страсбург | 14 | -9 | 10 |
| 19 | Брест | 13 | -12 | 10 |
| 20 | Анже | 14 | -18 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Реймс | |
| Нант | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Реймс | Нант |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 0 - 0 | |
| 2 | Ланс | 1 - 1 | |
| 3 | Ренн | 3 - 0 | |
| 4 | Лор'ян | 3 - 2 | |
| 5 | О. Марсель | 2 - 1 | |
| 6 | Монако | 0 - 3 | 4 - 1 |
| 7 | Лілль | ||
| 8 | Ліон | 1 - 1 | |
| 9 | Клермон | 2 - 4 | |
| 10 | Ніцца | 1 - 1 | |
| 11 | Тулуза | ||
| 12 | Труа | ||
| 13 | Реймс | - | |
| 14 | Осер | 2 - 1 | |
| 15 | Монпельє | ||
| 16 | Нант | - | |
| 17 | Аяччо | ||
| 18 | Страсбург | 1 - 1 | |
| 19 | Брест | ||
| 20 | Анже | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Реймс | Нант | |
| Позиція | 13 | 16 |
| Очки | 13 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 20 |
| Очки | 6 | 3 |
Форма в лізі
| Реймс | Нант | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
7 4 |
2
6 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 2 |
0
3 4 |
Голи в лізі
| Реймс | Нант | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
20 |
15
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
10 |
6
14 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (133) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (402) | |
| Голи за матч | 3.02 |
| Голи вдома за матч | 1.53 |
| Голи в гостях за матч | 1.50 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 80% |
| Обидві Команди Заб'ють | 65% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 34% |
Реймс наступні 6 матчі
| 2022-11-13 | Монпельє | - | Реймс |
| 2022-12-08 | Реймс | - | Сошо |
| 2022-12-21 | Реймс | - | Ланс |
| 2022-12-29 | Реймс | - | Ренн |
| 2023-01-02 | Лілль | - | Реймс |
| 2023-01-11 | Аяччо | - | Реймс |
Нант наступні 6 матчі
| 2022-11-13 | Нант | - | Аяччо |
| 2022-12-16 | Нант | - | Лаваль |
| 2022-12-21 | Лор'ян | - | Нант |
| 2022-12-28 | Труа | - | Нант |
| 2023-01-01 | Нант | - | Осер |
| 2023-01-11 | Нант | - | Ліон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.50 | 3.30 |
| Ймовірність | 33% | 46% | 21% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.70 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.50 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.90 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.33 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-06 12:03. На даний момент можливі зміни!