Прем'єр-ліга - Нігерія
неділя, 26.03.2023
16:00
16:00

Ремо Старз

Насарава Юн.
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ikenne |
| В гостях: | Lafia |
| Відстань: | 560.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 3.94 | 8.90 | 1 | 1.03 | 2.74 | |||
| 48% | 24% | 28% | 1.40 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.51 | 2.52 | 2.42 | 1.47 | 4.70 | 1.14 | ||||||
| 72% | 28% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2023-02-20 | Насарава Юн. | 2 - 0 | Ремо Старз |
| 2022-04-16 | Насарава Юн. | 1 - 1 | Ремо Старз |
| 2021-12-29 | Ремо Старз | 0 - 0 | Насарава Юн. |
Ремо Старз останні 12 матчі
| 2023-02-20 | Насарава Юн. | 2 - 0 | Ремо Старз |
| 2023-02-15 | Квара Юнайтед | 0 - 0 | Ремо Старз |
| 2023-02-12 | Ремо Старз | 1 - 1 | Плато Юнайтед |
| 2023-02-05 | Аква Юнайтед | 3 - 1 | Ремо Старз |
| 2023-02-01 | Ремо Старз | 1 - 0 | Еньїмба |
| 2023-01-28 | Бендел | 3 - 0 | Ремо Старз |
| 2023-01-25 | Ремо Старз | 2 - 0 | Шутінг Старз |
| 2023-01-19 | Гомбе Юнайтед | 0 - 1 | Ремо Старз |
| 2023-01-15 | Ремо Старз | 2 - 0 | Ель-Канемі |
| 2022-09-18 | Ремо Старз | 0 - 1 | ФАР Рабат |
| 2022-09-11 | ФАР Рабат | 1 - 1 | Ремо Старз |
| 2022-07-17 | Ремо Старз | 3 - 0 | Найджер Торнадос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 25% | 8% |
Насарава Юн. останні 12 матчі
| 2023-02-20 | Насарава Юн. | 2 - 0 | Ремо Старз |
| 2023-02-15 | Бендел | 1 - 0 | Насарава Юн. |
| 2023-02-11 | Насарава Юн. | 2 - 0 | Квара Юнайтед |
| 2023-02-05 | Шутінг Старз | 2 - 0 | Насарава Юн. |
| 2023-02-01 | Насарава Юн. | 1 - 2 | Плато Юнайтед |
| 2023-01-29 | Гомбе Юнайтед | 1 - 1 | Насарава Юн. |
| 2023-01-22 | Насарава Юн. | 0 - 3 | Аква Юнайтед |
| 2023-01-19 | Ель-Канемі | 2 - 1 | Насарава Юн. |
| 2023-01-14 | Насарава Юн. | 1 - 2 | Еньїмба |
| 2022-07-17 | МФМ | 0 - 1 | Насарава Юн. |
| 2022-07-10 | Насарава Юн. | 1 - 0 | Кано Пілларс |
| 2022-07-03 | Квара Юнайтед | 3 - 0 | Насарава Юн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 5 | 0 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 42% | 0% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Бендел | 9 | +10 | 23 | |||||
| 2 | Еньїмба | 9 | +6 | 16 | |||||
| 3 | Аква Юнайтед | 9 | +4 | 15 | |||||
| 4 | Ремо Старз | 9 | -1 | 14 | |||||
| 5 | Плато Юнайтед | 9 | +5 | 11 | |||||
| 6 | Гомбе Юнайтед | 9 | -1 | 10 | |||||
| 7 | Шутінг Старз | 9 | -2 | 10 | |||||
| 8 | Квара Юнайтед | 9 | -5 | 9 | |||||
| 9 | Насарава Юн. | 9 | -5 | 7 | |||||
| 10 | Ель-Канемі | 9 | -11 | 5 | |||||
| 1 | Лобі Старс | 9 | +7 | 19 | |||||
| 2 | Ріверс Юнайтед | 9 | +5 | 18 | |||||
| 3 | Саншайн Старз | 9 | +3 | 15 | |||||
| 4 | Найджер Торнадос | 10 | +1 | 15 | |||||
| 5 | Абіа Ворріорз | 9 | +4 | 14 | |||||
| 6 | Дома Юнайтед | 9 | -1 | 12 | |||||
| 7 | Рейнджерс Інт. | 9 | -3 | 9 | |||||
| 8 | Віккі | 9 | -5 | 8 | |||||
| 9 | Даккада | 10 | -6 | 7 | |||||
| 10 | Баєлса Юнайтед | 9 | -5 | 5 | |||||
Хронологія матчів у лізі
| Ремо Старз | |
| Насарава Юн. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ремо Старз | Насарава Юн. |
|---|---|---|---|
| 1 | Бендел | 1 - 0 | |
| 2 | Еньїмба | 1 - 0 | |
| 3 | Аква Юнайтед | ||
| 4 | Ремо Старз | - | |
| 5 | Плато Юнайтед | 1 - 1 | |
| 6 | Гомбе Юнайтед | 1 - 1 | |
| 7 | Шутінг Старз | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Квара Юнайтед | ||
| 9 | Насарава Юн. | - | |
| 10 | Ель-Канемі | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 1 | Лобі Старс | ||
| 2 | Ріверс Юнайтед | ||
| 3 | Саншайн Старз | ||
| 4 | Найджер Торнадос | ||
| 5 | Абіа Ворріорз | ||
| 6 | Дома Юнайтед | ||
| 7 | Рейнджерс Інт. | ||
| 8 | Віккі | ||
| 9 | Даккада | ||
| 10 | Баєлса Юнайтед | ||
Позиція в лізі
| Ремо Старз | Насарава Юн. | |
| Позиція | 4 | 9 |
| Очки | 14 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 15 |
| Очки | 10 | 1 |
Форма в лізі
| Ремо Старз | Насарава Юн. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 3 |
2
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 0 |
0
1 3 |
Голи в лізі
| Ремо Старз | Насарава Юн. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
9 |
8
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
1 |
2
6 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (91) | |
| Перемоги вдома | 56% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 16% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (184) | |
| Голи за матч | 2.02 |
| Голи вдома за матч | 1.30 |
| Голи в гостях за матч | 0.73 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 51% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 62% |
| Більше 2.5 | 35% |
| Більше 3.5 | 10% |
Ремо Старз наступні 6 матчі
| 2023-03-29 | Ель-Канемі | - | Ремо Старз |
| 2023-04-03 | Ремо Старз | - | Гомбе Юнайтед |
| 2023-04-09 | Шутінг Старз | - | Ремо Старз |
| 2023-04-16 | Ремо Старз | - | Бендел |
| 2023-04-23 | Еньїмба | - | Ремо Старз |
| 2023-04-30 | Ремо Старз | - | Аква Юнайтед |
Насарава Юн. наступні 6 матчі
| 2023-03-29 | Еньїмба | - | Насарава Юн. |
| 2023-04-01 | Насарава Юн. | - | Ель-Канемі |
| 2023-04-09 | Аква Юнайтед | - | Насарава Юн. |
| 2023-04-15 | Насарава Юн. | - | Гомбе Юнайтед |
| 2023-04-23 | Плато Юнайтед | - | Насарава Юн. |
| 2023-04-29 | Насарава Юн. | - | Шутінг Старз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 3.94 | 8.90 |
| Ймовірність | 48% | 24% | 28% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.03 | 2.74 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.51 | 2.52 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.51 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.42 | 1.47 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.70 | 1.14 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.84 | 1.40 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Ні @ 1.40 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-26 12:00. На даний момент можливі зміни!