Ліга 1 - Франція
неділя, 06.10.2019
16:00
16:00

Ренн

Реймс
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ренн |
| В гостях: | Реймс |
| Відстань: | 437.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Руазон-Парк |
| Вміщує: | 29 778 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Franck Haise (Фра) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.10 | 3.60 | 12 | 1.28 | 1.61 | |||
| 40% | 22% | 38% | 1.36 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.62 | 2.50 | 1.53 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 60% | 40% | 27% | 73% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-17 | Реймс | 2 - 0 | Ренн |
| 2018-10-28 | Ренн | 0 - 2 | Реймс |
| 2016-04-02 | Ренн | 3 - 1 | Реймс |
| 2015-11-28 | Реймс | 2 - 2 | Ренн |
| 2015-05-16 | Реймс | 1 - 0 | Ренн |
| 2015-01-22 | Ренн | 1 - 1 | Реймс |
| 2014-12-20 | Ренн | 1 - 3 | Реймс |
| 2014-05-17 | Реймс | 1 - 3 | Ренн |
| 2013-08-10 | Ренн | 2 - 1 | Реймс |
| 2013-03-16 | Реймс | 1 - 0 | Ренн |
| 2012-11-03 | Ренн | 1 - 0 | Реймс |
| 2011-02-01 | Ренн | 3 - 3 | Реймс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Ренн останні 12 матчі
| 2019-10-03 | Лаціо | 2 - 1 | Ренн |
| 2019-09-29 | О. Марсель | 1 - 1 | Ренн |
| 2019-09-25 | Нант | 1 - 0 | Ренн |
| 2019-09-22 | Ренн | 1 - 1 | Лілль |
| 2019-09-19 | Ренн | 1 - 1 | Селтік |
| 2019-09-14 | Брест | 0 - 0 | Ренн |
| 2019-09-01 | Ренн | 1 - 2 | Ніцца |
| 2019-08-25 | Страсбург | 0 - 2 | Ренн |
| 2019-08-18 | Ренн | 2 - 1 | ПСЖ |
| 2019-08-10 | Монпельє | 0 - 1 | Ренн |
| 2019-08-03 | ПСЖ | 2 - 1 | Ренн |
| 2019-07-26 | РБ Лейпциг | 2 - 0 | Ренн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 4 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 33% | 0% |
Реймс останні 12 матчі
| 2019-09-28 | Реймс | 1 - 2 | Діжон |
| 2019-09-25 | ПСЖ | 0 - 2 | Реймс |
| 2019-09-21 | Реймс | 0 - 0 | Монако |
| 2019-09-15 | Нант | 1 - 0 | Реймс |
| 2019-09-05 | Реймс | 1 - 2 | Нансі |
| 2019-09-01 | Реймс | 2 - 0 | Лілль |
| 2019-08-24 | Брест | 1 - 0 | Реймс |
| 2019-08-18 | Реймс | 0 - 0 | Страсбург |
| 2019-08-10 | О. Марсель | 0 - 2 | Реймс |
| 2019-08-03 | Реймс | 3 - 1 | Шеффілд Юнайтед |
| 2019-07-27 | Діжон | 1 - 3 | Реймс |
| 2019-07-24 | Реймс | 2 - 0 | Мец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 9 | +13 | 21 |
| 2 | Нант | 9 | +4 | 19 |
| 3 | Анже | 9 | +1 | 16 |
| 4 | Бордо | 9 | +5 | 15 |
| 5 | Лілль | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Монпельє | 9 | +2 | 14 |
| 7 | Ніцца | 9 | -1 | 13 |
| 8 | О. Марсель | 9 | -1 | 13 |
| 9 | Ренн | 8 | +2 | 12 |
| 10 | Реймс | 8 | +3 | 11 |
| 11 | Ам'єн | 9 | -2 | 11 |
| 12 | Брест | 9 | -3 | 11 |
| 13 | Ліон | 8 | +6 | 9 |
| 14 | Монако | 9 | -4 | 9 |
| 15 | Страсбург | 9 | -4 | 9 |
| 16 | Тулуза | 9 | -6 | 9 |
| 17 | Нім | 8 | -2 | 8 |
| 18 | Діжон | 9 | -5 | 8 |
| 19 | Мец | 9 | -6 | 8 |
| 20 | Сент-Етьєн | 8 | -6 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Ренн | |
| Реймс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ренн | Реймс |
|---|---|---|---|
| 1 | ПСЖ | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 2 | Нант | 1 - 0 | |
| 3 | Анже | ||
| 4 | Бордо | ||
| 5 | Лілль | 1 - 1 | |
| 6 | Монпельє | ||
| 7 | Ніцца | 1 - 2 | |
| 8 | О. Марсель | 0 - 2 | |
| 9 | Ренн | - | |
| 10 | Реймс | - | |
| 11 | Ам'єн | ||
| 12 | Брест | 1 - 0 | |
| 13 | Ліон | ||
| 14 | Монако | ||
| 15 | Страсбург | ||
| 16 | Тулуза | ||
| 17 | Нім | ||
| 18 | Діжон | ||
| 19 | Мец | ||
| 20 | Сент-Етьєн |
Позиція в лізі
| Ренн | Реймс | |
| Позиція | 9 | 10 |
| Очки | 12 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 5 |
| Очки | 4 | 6 |
Форма в лізі
| Ренн | Реймс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 2 |
3
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
2
0 2 |
Голи в лізі
| Ренн | Реймс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
6 |
7
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
4 |
4
2 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (87) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (207) | |
| Голи за матч | 2.38 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 0.94 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 22% |
Ренн наступні 6 матчі
| 2019-10-20 | Монако | - | Ренн |
| 2019-10-24 | Ренн | - | ЧФР Клуж |
| 2019-10-27 | Ренн | - | Тулуза |
| 2019-11-02 | Нім | - | Ренн |
| 2019-11-07 | ЧФР Клуж | - | Ренн |
| 2019-11-10 | Ренн | - | Ам'єн |
Реймс наступні 6 матчі
| 2019-10-11 | Ланс | - | Реймс |
| 2019-10-19 | Реймс | - | Монпельє |
| 2019-10-26 | Реймс | - | Нім |
| 2019-10-30 | Реймс | - | Бур-ан-Бресс |
| 2019-11-03 | Ніцца | - | Реймс |
| 2019-11-09 | Реймс | - | Анже |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.10 | 3.60 |
| Ймовірність | 40% | 22% | 38% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.61 |
| Ймовірність | 51% | 49% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.62 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.53 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.16 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-06 12:01. На даний момент можливі зміни!