Перша ліга - Польща
понеділок, 03.04.2023
17:00
17:00

Ресовія Ряшів

Тихи
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Rzeszow |
| В гостях: | Тихий |
| Відстань: | 216.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.30 | 2.80 | 12 | 1.40 | 1.57 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 78% | 22% | 49% | 51% | 31% | 69% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2022-08-28 | Тихи | 1 - 1 | Ресовія Ряшів |
| 2021-11-28 | Тихи | 0 - 1 | Ресовія Ряшів |
| 2021-08-06 | Ресовія Ряшів | 1 - 0 | Тихи |
| 2021-03-27 | Ресовія Ряшів | 0 - 0 | Тихи |
| 2020-09-25 | Тихи | 2 - 1 | Ресовія Ряшів |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| 40% | 40% | 20% | 40% | 20% | 0% |
Ресовія Ряшів останні 12 матчі
| 2023-03-18 | ГКС Катовіце | 0 - 1 | Ресовія Ряшів |
| 2023-03-12 | Ресовія Ряшів | 2 - 0 | Одра Ополє |
| 2023-03-03 | Арка Гдиня | 4 - 0 | Ресовія Ряшів |
| 2023-02-24 | Ресовія Ряшів | 1 - 0 | Гурнік Ленчна |
| 2023-02-20 | Сандеція Нови С. | 1 - 1 | Ресовія Ряшів |
| 2023-02-10 | Вісла Краків | 2 - 0 | Ресовія Ряшів |
| 2023-01-29 | Ресовія Ряшів | 2 - 1 | Маріца Пловдив |
| 2022-11-13 | Ресовія Ряшів | 2 - 2 | Заглембє Сосн. |
| 2022-11-10 | Погонь Сєдльце | 1 - 0 | Ресовія Ряшів |
| 2022-11-05 | Ресовія Ряшів | 2 - 2 | Подбескідзє |
| 2022-10-28 | Термаліца | 3 - 0 | Ресовія Ряшів |
| 2022-10-23 | Ресовія Ряшів | 0 - 3 | ЛКС Лодзь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Тихи останні 12 матчі
| 2023-03-19 | Тихи | 2 - 3 | Сандеція Нови С. |
| 2023-03-11 | Вісла Краків | 2 - 1 | Тихи |
| 2023-03-04 | Тихи | 1 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2023-02-25 | Подбескідзє | 1 - 0 | Тихи |
| 2023-02-17 | Тихи | 0 - 1 | Термаліца |
| 2023-02-12 | ЛКС Лодзь | 1 - 1 | Тихи |
| 2023-02-04 | ГКС Катовіце | 3 - 1 | Тихи |
| 2023-01-20 | Тихи | 3 - 2 | Пуща |
| 2023-01-14 | Тихи | 0 - 0 | Скра |
| 2022-12-09 | Тихи | 1 - 5 | Рух Хожув |
| 2022-12-05 | Легія | 3 - 1 | Тихи |
| 2022-11-11 | Тихи | 1 - 1 | Хойнічанка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 6 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 50% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодзь | 25 | +20 | 51 |
| 2 | Рух Хожув | 25 | +11 | 46 |
| 3 | Вісла Краків | 25 | +16 | 45 |
| 4 | Термаліца | 24 | +12 | 43 |
| 5 | Пуща | 24 | +8 | 40 |
| 6 | Арка Гдиня | 25 | +11 | 39 |
| 7 | Подбескідзє | 25 | +7 | 37 |
| 8 | Хробри Глогув | 25 | -7 | 35 |
| 9 | Сталь Ряшів | 25 | +5 | 34 |
| 10 | ГКС Катовіце | 25 | -1 | 31 |
| 11 | Гурнік Ленчна | 25 | -1 | 30 |
| 12 | Тихи | 24 | -1 | 27 |
| 13 | Заглембє Сосн. | 25 | -7 | 27 |
| 14 | Ресовія Ряшів | 24 | -12 | 27 |
| 15 | Скра | 25 | -21 | 24 |
| 16 | Одра Ополє | 25 | -12 | 23 |
| 17 | Сандеція Нови С. | 25 | -14 | 22 |
| 18 | Хойнічанка | 25 | -14 | 20 |
Хронологія матчів у лізі
| Ресовія Ряшів | |
| Тихи | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ресовія Ряшів | Тихи |
|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодзь | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | Рух Хожув | 1 - 1 | |
| 3 | Вісла Краків | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Термаліца | 0 - 2 | |
| 5 | Пуща | 2 - 1 | |
| 6 | Арка Гдиня | 1 - 3 | 5 - 0 |
| 7 | Подбескідзє | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Хробри Глогув | 4 - 1 | |
| 9 | Сталь Ряшів | 1 - 2 | |
| 10 | ГКС Катовіце | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Гурнік Ленчна | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 12 | Тихи | - | |
| 13 | Заглембє Сосн. | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 14 | Ресовія Ряшів | - | |
| 15 | Скра | 1 - 2 | |
| 16 | Одра Ополє | 2 - 0 | |
| 17 | Сандеція Нови С. | 0 - 0 | 0 - 5 |
| 18 | Хойнічанка | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Ресовія Ряшів | Тихи | |
| Позиція | 14 | 12 |
| Очки | 27 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 13 |
| Очки | 13 | 12 |
Форма в лізі
| Ресовія Ряшів | Тихи | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
9 9 |
7
6 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 5 |
3
3 6 |
Голи в лізі
| Ресовія Ряшів | Тихи | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
37 |
37
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
17 |
17
21 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (223) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (596) | |
| Голи за матч | 2.67 |
| Голи вдома за матч | 1.45 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 28% |
Ресовія Ряшів наступні 6 матчі
| 2023-04-08 | Скра | - | Ресовія Ряшів |
| 2023-04-14 | Ресовія Ряшів | - | Хробри Глогув |
| 2023-04-22 | Пуща | - | Ресовія Ряшів |
| 2023-04-29 | Ресовія Ряшів | - | Сталь Ряшів |
| 2023-05-06 | Рух Хожув | - | Ресовія Ряшів |
| 2023-05-14 | Ресовія Ряшів | - | Хойнічанка |
Тихи наступні 6 матчі
| 2023-04-08 | Тихи | - | Арка Гдиня |
| 2023-04-15 | Одра Ополє | - | Тихи |
| 2023-04-23 | Тихи | - | ГКС Катовіце |
| 2023-04-29 | Тихи | - | Гурнік Ленчна |
| 2023-05-07 | Скра | - | Тихи |
| 2023-05-14 | Тихи | - | Хробри Глогув |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.30 | 2.80 |
| Ймовірність | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.57 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.85 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-03 16:00. На даний момент можливі зміни!