Ви́ща лі́га - Латвія

неділя, 01.08.2021
14:00
ФК Рига

ФК Рига

БФЦ Даугавпілс

БФЦ Даугавпілс

відкладено
Інформація
Місто
Вдома: Рига
В гостях: Даугавпілс
Відстань: 190.4 км
Стадіон
Стадіон: Сконто
Вміщує: 8 087
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 14:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.24 5.68 9.40 1 1.04 3.22
58% 12% 30% 1.24 65% 35%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.14 5.00 1.50 2.38 2.35 1.61
79% 21% 66% 34% 32% 68%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-05-24 БФЦ Даугавпілс 1 - 1 ФК Рига
2021-04-17 ФК Рига 4 - 0 БФЦ Даугавпілс
2020-10-25 ФК Рига 2 - 0 БФЦ Даугавпілс
2020-08-11 БФЦ Даугавпілс 0 - 1 ФК Рига
2020-07-04 ФК Рига 3 - 1 БФЦ Даугавпілс
2019-09-30 ФК Рига 2 - 0 БФЦ Даугавпілс
2019-07-20 ФК Рига 4 - 0 БФЦ Даугавпілс
2019-05-18 БФЦ Даугавпілс 0 - 3 ФК Рига
2019-04-06 БФЦ Даугавпілс 0 - 1 ФК Рига
2017-04-09 ФК Рига 3 - 0 БФЦ Даугавпілс
2016-10-23 ФК Рига 3 - 0 БФЦ Даугавпілс
2016-08-20 БФЦ Даугавпілс 2 - 2 ФК Рига
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
10 2 0 10 7 4
83% 17% 0% 83% 58% 33%

ФК Рига останні 12 матчі

2021-07-29 Shkendija Tetovo 0 - 1 ФК Рига
2021-07-25 Метта 0 - 1 ФК Рига
2021-07-22 ФК Рига 2 - 0 Shkendija Tetovo
2021-07-17 Спартакс 2 - 3 ФК Рига
2021-07-13 ФК Рига 1 - 1 Мальме
2021-07-07 Мальме 1 - 0 ФК Рига
2021-07-01 Лієпая 1 - 0 ФК Рига
2021-06-25 ФК Рига 2 - 1 Ноа Юрмала
2021-06-21 ФК Рига 1 - 0 Валмієра
2021-06-17 РФС Рига 3 - 1 ФК Рига
2021-06-13 ФК Рига 1 - 0 Ноа Юрмала
2021-05-28 ФК Рига 3 - 0 Метта
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 6 4 2
67% 8% 25% 50% 33% 17%

БФЦ Даугавпілс останні 12 матчі

2021-07-24 Ноа Юрмала 0 - 3 БФЦ Даугавпілс
2021-07-17 БФЦ Даугавпілс 3 - 1 Метта
2021-07-09 Ноа Юрмала 1 - 4 БФЦ Даугавпілс
2021-07-02 Валмієра 4 - 0 БФЦ Даугавпілс
2021-06-25 Спартакс 2 - 0 БФЦ Даугавпілс
2021-06-21 Лієпая 0 - 0 БФЦ Даугавпілс
2021-06-17 БФЦ Даугавпілс 3 - 2 Вентспілс
2021-06-13 БФЦ Даугавпілс 1 - 2 Валмієра
2021-05-29 РФС Рига 2 - 1 БФЦ Даугавпілс
2021-05-24 БФЦ Даугавпілс 1 - 1 ФК Рига
2021-05-19 Метта 0 - 1 БФЦ Даугавпілс
2021-05-14 БФЦ Даугавпілс 1 - 2 Ноа Юрмала
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 10 8 4
42% 17% 42% 83% 67% 33%
Реклама

Таблиця Ви́ща лі́га

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 ФК Рига 18 12 2 4 40 17 +23 38
2 Валмієра 17 12 2 3 30 13 +17 38
3 РФС Рига 15 12 1 2 37 14 +23 37
4 БФЦ Даугавпілс 17 7 3 7 25 25 0 24
5 Лієпая 14 7 1 6 21 17 +4 22
6 Спартакс 18 6 0 12 25 30 -5 18
7 Метта 18 3 3 12 21 34 -13 12
8 Ноа Юрмала 15 1 0 14 8 57 -49 3
9 Вентспілс 0 0 0 0 0 0 0 0

Хронологія матчів у лізі

ФК Рига                     
БФЦ Даугавпілс                    
Вдома                     
В гостях                    

Матчі вдома/в гостях

М Команда ФК Рига БФЦ Даугавпілс
1 ФК Рига - 4 - 0
2 Валмієра 1 - 0 4 - 0
3 РФС Рига 0 - 3 2 - 1
4 БФЦ Даугавпілс 4 - 0 -
5 Лієпая 4 - 1 0 - 0
6 Спартакс 2 - 1 2 - 0
7 Метта 3 - 0 0 - 1
8 Ноа Юрмала 2 - 1 0 - 3*
9 Вентспілс 3 - 0* 0 - 1*

Позиція в лізі

  ФК Рига БФЦ Даугавпілс
Позиція 1 4
Очки 38 24
  Вдома В гостях
Позиція 2 5
Очки 24 11

Форма в лізі

  ФК Рига БФЦ Даугавпілс
Перемоги
Нічиї
Поразки
12             
2   
4     
7        
3    
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
8         
0  
1  
3    
2   
4     

Голи в лізі

  ФК Рига БФЦ Даугавпілс
Забиті голи
Пропущені голи
40                                         
17                  
25                          
25                          
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
23                        
7        
11            
15                

Загальна статистика для Ви́ща лі́га

Матчі   (66)
Перемоги вдома 55%
Нічиї 9%
Перемоги в гостях 36%
Зіграні матчі 100%
Голи   (207)
Голи за матч 3.14
Голи вдома за матч 1.80
Голи в гостях за матч 1.33
Домашня команда забила в 77%
Команда гостей забила в 65%
Обидві Команди Заб'ють 44%
Більше 1.5 80%
Більше 2.5 65%
Більше 3.5 32%

ФК Рига наступні 6 матчі

2021-08-05 ФК Рига - Хіберніанс
2021-08-08 Тукумс 2000 - ФК Рига
2021-08-12 Хіберніанс - ФК Рига
2021-08-19 ФК Рига - Лінкольн Ред Імпс
2021-08-26 Лінкольн Ред Імпс - ФК Рига
2021-08-29 Валмієра - ФК Рига

БФЦ Даугавпілс наступні 6 матчі

2021-08-04 БФЦ Даугавпілс - РФС Рига
2021-08-07 Спартакс - БФЦ Даугавпілс
2021-08-15 БФЦ Даугавпілс - Лієпая
2021-08-22 Лієпая - БФЦ Даугавпілс
2021-08-27 РФС Рига - БФЦ Даугавпілс
2021-09-11 Спартакс - БФЦ Даугавпілс

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.24 5.68 9.40
Ймовірність 58% 12% 30%
1 @ 1.24
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.04 3.22
Ймовірність 65% 35%
1X @ 1.04
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.14 5.00
Ймовірність   79% 21%
Більше 1.5 @ 1.14
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.50 2.38
Ймовірність   66% 34%
Більше 2.5 @ 1.50
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.35 1.61
Ймовірність   32% 68%
Менше 3.5 @ 1.61
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.92 1.81
Ймовірність   47% 53%
Ні @ 1.81

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-01 12:05. На даний момент можливі зміни!