Прем'єр-ліга - Нігерія

неділя, 07.05.2023
16:00
Ріверс Юнайтед

Ріверс Юнайтед

Баєлса Юнайтед

Баєлса Юнайтед

2 - 1
(1 - 0,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Port Harcourt
В гостях: Yenagoa
Відстань: 76.9 км
Час початку
Година: 16:00 (16:00 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.41 3.80 7.80 1 1.07 2.63
44% 38% 18% 1.41 85% 15%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.41 2.55 2.06 1.65 4.10 1.18
76% 24% 48% 52% 14% 86%

Останні 1 прямі зустрічі

2023-02-22 Баєлса Юнайтед 2 - 2 Ріверс Юнайтед

Ріверс Юнайтед останні 12 матчі

2023-04-17 Ріверс Юнайтед 1 - 0 Даккада
2023-04-12 Лобі Старс 3 - 2 Ріверс Юнайтед
2023-04-09 Найджер Торнадос 0 - 0 Ріверс Юнайтед
2023-04-02 АСЕК Мімосас 1 - 0 Ріверс Юнайтед
2023-03-26 Ріверс Юнайтед 1 - 1 Абіа Ворріорз
2023-03-22 Ріверс Юнайтед 1 - 0 Рейнджерс Інт.
2023-03-09 Ріверс Юнайтед 3 - 1 Мотема Пембе
2023-03-04 Абіа Ворріорз 0 - 0 Ріверс Юнайтед
2023-02-26 Мотема Пембе 0 - 1 Ріверс Юнайтед
2023-02-22 Баєлса Юнайтед 2 - 2 Ріверс Юнайтед
2023-02-19 Ріверс Юнайтед 3 - 0 АСЕК Мімосас
2023-02-05 Дома Юнайтед 2 - 1 Ріверс Юнайтед
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 6 5 3
42% 33% 25% 50% 42% 25%

Баєлса Юнайтед останні 12 матчі

2023-04-30 Баєлса Юнайтед 2 - 1 Саншайн Старз
2023-04-23 Дома Юнайтед 2 - 1 Баєлса Юнайтед
2023-04-16 Баєлса Юнайтед 3 - 0 Лобі Старс
2023-04-09 Віккі 1 - 2 Баєлса Юнайтед
2023-04-02 Баєлса Юнайтед 5 - 1 Абіа Ворріорз
2023-03-29 Даккада 1 - 1 Баєлса Юнайтед
2023-03-26 Рейнджерс Інт. 2 - 1 Баєлса Юнайтед
2023-02-22 Баєлса Юнайтед 2 - 2 Ріверс Юнайтед
2023-02-19 Баєлса Юнайтед 1 - 1 Рейнджерс Інт.
2023-02-15 Найджер Торнадос 1 - 1 Баєлса Юнайтед
2023-02-05 Саншайн Старз 1 - 0 Баєлса Юнайтед
2023-02-01 Баєлса Юнайтед 1 - 1 Дома Юнайтед
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 11 7 2
33% 42% 25% 92% 58% 17%

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Бендел 16 8 8 0 20 9 +11 32
2 Еньїмба 16 8 4 4 20 12 +8 28
3 Ремо Старз 16 7 6 3 15 13 +2 27
4 Аква Юнайтед 16 7 5 4 21 14 +7 26
5 Плато Юнайтед 16 7 4 5 26 19 +7 22
6 Шутінг Старз 16 5 6 5 19 19 0 21
7 Гомбе Юнайтед 16 4 7 5 10 14 -4 19
8 Квара Юнайтед 16 3 5 8 10 18 -8 14
9 Насарава Юн. 16 3 4 9 14 21 -7 13
10 Ель-Канемі 16 2 3 11 8 24 -16 9
1 Лобі Старс 16 9 2 5 19 14 +5 29
2 Дома Юнайтед 15 7 4 4 15 11 +4 25
3 Абіа Ворріорз 16 7 3 6 20 20 0 24
4 Ріверс Юнайтед 13 6 5 2 17 12 +5 23
5 Найджер Торнадос 16 6 5 5 16 12 +4 23
6 Саншайн Старз 15 5 6 4 15 13 +2 21
7 Рейнджерс Інт. 16 4 7 5 15 15 0 19
8 Баєлса Юнайтед 16 5 6 5 24 22 +2 18
9 Даккада 16 3 3 10 14 25 -11 12
10 Віккі 15 3 3 9 11 22 -11 12

Хронологія матчів у лізі

Ріверс Юнайтед              
Баєлса Юнайтед                 
Вдома              
В гостях                 

Матчі вдома/в гостях

М Команда Ріверс Юнайтед Баєлса Юнайтед
1 Бендел    
2 Еньїмба    
3 Ремо Старз    
4 Аква Юнайтед    
5 Плато Юнайтед    
6 Шутінг Старз    
7 Гомбе Юнайтед    
8 Квара Юнайтед    
9 Насарава Юн.    
10 Ель-Канемі    
1 Лобі Старс 2 - 1 3 - 0
2 Дома Юнайтед   2 - 1
3 Абіа Ворріорз 1 - 1 3 - 1
4 Ріверс Юнайтед -  
5 Найджер Торнадос 2 - 1 1 - 1
6 Саншайн Старз   1 - 0
7 Рейнджерс Інт. 1 - 0 2 - 1
8 Баєлса Юнайтед   -
9 Даккада 1 - 0 1 - 1
10 Віккі 2 - 0 1 - 2

Позиція в лізі

  Ріверс Юнайтед Баєлса Юнайтед
Позиція 4 8
Очки 23 18
  Вдома В гостях
Позиція 13 10
Очки 16 5

Форма в лізі

  Ріверс Юнайтед Баєлса Юнайтед
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
5      
2   
5      
6       
5      
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
1  
0  
1  
2   
5      

Голи в лізі

  Ріверс Юнайтед Баєлса Юнайтед
Забиті голи
Пропущені голи
17                  
12             
24                         
22                       
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
9          
3    
7        
14               

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (157)
Перемоги вдома 56%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 13%
Зіграні матчі 100%
Голи   (329)
Голи за матч 2.10
Голи вдома за матч 1.38
Голи в гостях за матч 0.71
Домашня команда забила в 85%
Команда гостей забила в 54%
Обидві Команди Заб'ють 47%
Більше 1.5 66%
Більше 2.5 36%
Більше 3.5 10%

Ріверс Юнайтед наступні 6 матчі

2023-05-11 Віккі - Ріверс Юнайтед
2023-05-15 Ріверс Юнайтед - Саншайн Старз
2023-05-18 Ріверс Юнайтед - Дома Юнайтед
2023-05-21 Рейнджерс Інт. - Ріверс Юнайтед
2023-06-03 Саншайн Старз - Ріверс Юнайтед
2023-06-05 Ріверс Юнайтед - Ремо Старз

Баєлса Юнайтед наступні 6 матчі

2023-05-21 Баєлса Юнайтед - Найджер Торнадос
2023-09-30 Баєлса Юнайтед - Аква Юнайтед
2023-10-07 Дома Юнайтед - Баєлса Юнайтед
2023-10-15 Баєлса Юнайтед - Ремо Старз
2023-10-21 Найджер Торнадос - Баєлса Юнайтед
2023-10-29 Баєлса Юнайтед - Квара Юнайтед

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.41 3.80 7.80
Ймовірність 44% 38% 18%
1 @ 1.41
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.07 2.63
Ймовірність 85% 15%
1X @ 1.07
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.41 2.55
Ймовірність   76% 24%
Більше 1.5 @ 1.41
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.06 1.65
Ймовірність   48% 52%
Менше 2.5 @ 1.65
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.10 1.18
Ймовірність   14% 86%
Менше 3.5 @ 1.18
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.55 1.49
Ймовірність   63% 37%
Так @ 2.55

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-05-07 12:05. На даний момент можливі зміни!