Ліга чемпіонів КАФ
неділя, 09.10.2022
16:00
Ріверс Юнайтед
(Нігерія)
Відад Касабланка
(Марокко)
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Port Harcourt (Nga) |
| В гостях: |
Касабланка (Мар) |
| Відстань: |
3 539.1 км |
| Час початку |
| Година: |
16:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.10 |
2.55 |
X |
|
|
|
1.44 |
1.44 |
| 33% |
33% |
34% |
3.10 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.66 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 68% |
32% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Ріверс Юнайтед останні 12 матчі
|
2022-07-17 |
Ріверс Юнайтед
|
1 - 0 |
Гомбе Юнайтед
|
|
2022-07-10 |
Шутінг Старз
|
3 - 2 |
Ріверс Юнайтед
|
|
2022-07-03 |
Ріверс Юнайтед
|
1 - 0 |
Кано Пілларс
|
|
2022-06-26 |
Насарава Юн.
|
2 - 1 |
Ріверс Юнайтед
|
|
2022-06-18 |
Рейнджерс Інт.
|
0 - 0 |
Ріверс Юнайтед
|
|
2022-06-12 |
Ріверс Юнайтед
|
2 - 1 |
Абіа Ворріорз
|
|
2022-06-05 |
Віккі
|
1 - 0 |
Ріверс Юнайтед
|
|
2022-06-01 |
Ріверс Юнайтед
|
2 - 0 |
Плато Юнайтед
|
|
2022-05-28 |
Даккада
|
2 - 3 |
Ріверс Юнайтед
|
|
2022-05-22 |
Ріверс Юнайтед
|
1 - 0 |
Ремо Старз
|
|
2022-05-14 |
Хартленд
|
2 - 0 |
Ріверс Юнайтед
|
|
2022-05-08 |
Ріверс Юнайтед
|
5 - 0 |
МФМ
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
7 |
5 |
3 |
| 58% |
8% |
33% |
|
58% |
42% |
25% |
Відад Касабланка останні 12 матчі
|
2022-10-02 |
Відад Касабланка
|
2 - 0 |
Беркан
|
|
2022-09-18 |
Олімпік Хурібга
|
1 - 2 |
Відад Касабланка
|
|
2022-09-10 |
Відад Касабланка
|
0 - 2 |
Беркан
|
|
2022-09-05 |
Відад Касабланка
|
3 - 1 |
Діфаа Ель-Джадіді
|
|
2022-09-02 |
ФУС Рабат
|
1 - 1 |
Відад Касабланка
|
|
2022-08-27 |
Відад Касабланка
|
0 - 2 |
Беркан
|
|
2022-07-28 |
Відад Касабланка
|
0 - 0 |
Беркан
|
|
2022-07-20 |
Відад Касабланка
|
0 - 0 |
ФУС Рабат
|
|
2022-07-07 |
Відад Касабланка
|
2 - 0 |
Раджа Касабланка
|
|
2022-07-04 |
Відад Касабланка
|
1 - 2 |
ФУС Рабат
|
|
2022-06-29 |
Мулудія Ужда
|
2 - 2 |
Відад Касабланка
|
|
2022-06-25 |
Відад Касабланка
|
2 - 1 |
Діфаа Ель-Джадіді
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
5 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
42% |
17% |
Таблиця Прем'єр-ліга (Нігерія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Ріверс Юнайтед |
38 |
23 |
8 |
7 |
58 |
24 |
+34 |
77 |
| 2 |
Плато Юнайтед |
38 |
21 |
4 |
13 |
50 |
29 |
+21 |
67 |
| 3 |
Ремо Старз |
38 |
18 |
8 |
12 |
43 |
26 |
+17 |
62 |
| 4 |
Квара Юнайтед |
38 |
17 |
7 |
14 |
43 |
45 |
-2 |
58 |
| 5 |
Рейнджерс Інт. |
38 |
15 |
11 |
12 |
41 |
30 |
+11 |
56 |
| 6 |
Насарава Юн. |
38 |
15 |
8 |
15 |
42 |
48 |
-6 |
53 |
| 7 |
Еньїмба |
38 |
15 |
7 |
16 |
39 |
36 |
+3 |
52 |
| 8 |
Гомбе Юнайтед |
38 |
14 |
10 |
14 |
39 |
39 |
0 |
52 |
| 9 |
Аква Юнайтед |
38 |
13 |
13 |
12 |
35 |
36 |
-1 |
52 |
| 10 |
Віккі |
38 |
15 |
7 |
16 |
34 |
35 |
-1 |
52 |
| 11 |
Саншайн Старз |
38 |
14 |
9 |
15 |
30 |
30 |
0 |
51 |
| 12 |
Найджер Торнадос |
38 |
15 |
6 |
17 |
32 |
38 |
-6 |
51 |
| 13 |
Абіа Ворріорз |
38 |
13 |
11 |
14 |
50 |
44 |
+6 |
50 |
| 14 |
Даккада |
38 |
15 |
4 |
19 |
42 |
49 |
-7 |
49 |
| 15 |
Лобі Старс |
38 |
14 |
7 |
17 |
36 |
48 |
-12 |
49 |
| 16 |
Шутінг Старз |
38 |
12 |
12 |
14 |
41 |
45 |
-4 |
48 |
| 17 |
Каціна Юнайтед |
38 |
15 |
3 |
20 |
34 |
42 |
-8 |
48 |
| 18 |
Хартленд |
38 |
13 |
8 |
17 |
32 |
48 |
-16 |
47 |
| 19 |
Кано Пілларс |
38 |
15 |
6 |
17 |
32 |
36 |
-4 |
45 |
| 20 |
МФМ |
38 |
9 |
9 |
20 |
26 |
51 |
-25 |
36 |
Таблиця Ботола (Марокко)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Відад Касабланка |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
10 |
| 2 |
ФАР Рабат |
4 |
3 |
1 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
10 |
| 3 |
Олімпік Сафі |
4 |
3 |
1 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
10 |
| 4 |
ЖСС Суалем |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
10 |
| 5 |
Хассанія Агадір |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
8 |
| 6 |
Юньйон Туарга |
5 |
2 |
1 |
2 |
3 |
3 |
0 |
7 |
| 7 |
Шабаб Мохамеддія |
5 |
2 |
1 |
2 |
2 |
2 |
0 |
7 |
| 8 |
Діфаа Ель-Джадіді |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
7 |
| 9 |
Могреб Тетуан |
4 |
1 |
3 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 10 |
ФУС Рабат |
4 |
1 |
3 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 11 |
Раджа Касабланка |
4 |
0 |
3 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 12 |
Магриб Фес |
5 |
0 |
3 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 13 |
Олімпік Хурібга |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 14 |
Мулудія Ужда |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
2 |
| 15 |
Беркан |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
1 |
| 16 |
ІР Танжер |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
Ріверс Юнайтед наступні 6 матчі
|
2022-10-16 |
Відад Касабланка
|
- |
Ріверс Юнайтед
|
|
2023-01-08 |
Ріверс Юнайтед
|
- |
Лобі Старс
|
|
2023-01-15 |
Ріверс Юнайтед
|
- |
Лобі Старс
|
|
2023-01-19 |
Саншайн Старз
|
- |
Ріверс Юнайтед
|
|
2023-01-24 |
Ріверс Юнайтед
|
- |
Найджер Торнадос
|
|
2023-01-28 |
Даккада
|
- |
Ріверс Юнайтед
|
Відад Касабланка наступні 6 матчі
|
2022-10-16 |
Відад Касабланка
|
- |
Ріверс Юнайтед
|
|
2022-10-19 |
ІР Танжер
|
- |
Відад Касабланка
|
|
2022-10-23 |
Відад Касабланка
|
- |
Раджа Касабланка
|
|
2022-10-29 |
Мулудія Ужда
|
- |
Відад Касабланка
|
|
2022-11-06 |
Відад Касабланка
|
- |
Юньйон Туарга
|
|
2022-12-29 |
ФАР Рабат
|
- |
Відад Касабланка
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.50 |
3.10 |
2.55 |
| Ймовірність |
33% |
33% |
34% |
|
X @ 3.10 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.44 |
1.44 |
| Ймовірність |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.44 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.36 |
3.00 |
| Ймовірність |
|
68% |
32% |
|
Більше 1.5 @ 1.36 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.15 |
1.66 |
| Ймовірність |
|
44% |
56% |
|
Менше 2.5 @ 1.66 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.75 |
1.25 |
| Ймовірність |
|
24% |
76% |
|
Менше 3.5 @ 1.25 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.83 |
1.83 |
| Ймовірність |
|
51% |
49% |
|
Так @ 1.83 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-09 12:06. На даний момент можливі зміни!