Ередивізі - Нідерланди
субота, 15.04.2023
17:45
17:45

Валвейк

Гронінген
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ваальвік |
| В гостях: | Гронінген |
| Відстань: | 198.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Mandemakers Stadion |
| Вміщує: | 7 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:45 (18:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.60 | 4.20 | 1 | 1.22 | 1.91 | |||
| 62% | 21% | 17% | 1.85 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 72% | 28% | 59% | 41% | 42% | 58% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-07 | Гронінген | 2 - 3 | Валвейк |
| 2022-05-01 | Валвейк | 3 - 1 | Гронінген |
| 2021-11-07 | Гронінген | 1 - 1 | Валвейк |
| 2021-03-20 | Валвейк | 3 - 1 | Гронінген |
| 2020-12-12 | Гронінген | 2 - 0 | Валвейк |
| 2019-10-04 | Гронінген | 3 - 0 | Валвейк |
| 2014-01-18 | Валвейк | 1 - 1 | Гронінген |
| 2013-09-21 | Гронінген | 4 - 1 | Валвейк |
| 2013-02-09 | Гронінген | 2 - 1 | Валвейк |
| 2012-11-24 | Валвейк | 1 - 1 | Гронінген |
| 2012-02-05 | Гронінген | 0 - 3 | Валвейк |
| 2011-11-05 | Валвейк | 1 - 1 | Гронінген |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 58% | 33% |
Валвейк останні 12 матчі
| 2023-04-09 | Феєнорд | 5 - 1 | Валвейк |
| 2023-04-01 | Валвейк | 1 - 0 | Вітесс |
| 2023-03-18 | Валвейк | 1 - 3 | НЕК Неймеген |
| 2023-03-05 | Валвейк | 0 - 1 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-02-25 | Херенвен | 1 - 4 | Валвейк |
| 2023-02-17 | Валвейк | 3 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2023-02-12 | Аякс | 3 - 1 | Валвейк |
| 2023-02-04 | Ексельсіор | 0 - 0 | Валвейк |
| 2023-02-01 | Валвейк | 3 - 1 | Гоу Ехед Іглс |
| 2023-01-28 | Валвейк | 2 - 0 | ФК Еммен |
| 2023-01-24 | Спарта Роттердам | 0 - 0 | Валвейк |
| 2023-01-14 | Волендам | 2 - 1 | Валвейк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 50% |
Гронінген останні 12 матчі
| 2023-04-07 | Гронінген | 1 - 2 | Утрехт |
| 2023-04-02 | Фортуна Сіттард | 3 - 1 | Гронінген |
| 2023-03-19 | Гронінген | 0 - 2 | Херенвен |
| 2023-03-11 | АЗ Алкмар | 1 - 0 | Гронінген |
| 2023-03-04 | Феєнорд | 1 - 0 | Гронінген |
| 2023-02-25 | Гронінген | 3 - 0 | Ексельсіор |
| 2023-02-18 | Гронінген | 1 - 1 | ФК Еммен |
| 2023-02-11 | ПСВ Ейндговен | 6 - 0 | Гронінген |
| 2023-02-05 | Гронінген | 1 - 1 | Твенте |
| 2023-01-29 | Волендам | 3 - 2 | Гронінген |
| 2023-01-26 | Гронінген | 0 - 1 | Камбур |
| 2023-01-22 | Херенвен | 3 - 1 | Гронінген |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 6 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 50% | 33% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | 28 | +40 | 67 |
| 2 | Аякс | 28 | +48 | 59 |
| 3 | ПСВ Ейндговен | 28 | +42 | 59 |
| 4 | АЗ Алкмар | 28 | +21 | 54 |
| 5 | Твенте | 28 | +26 | 51 |
| 6 | Спарта Роттердам | 28 | +13 | 49 |
| 7 | Утрехт | 28 | +2 | 42 |
| 8 | Херенвен | 28 | -4 | 38 |
| 9 | НЕК Неймеген | 28 | +7 | 35 |
| 10 | Валвейк | 27 | -3 | 35 |
| 11 | Фортуна Сіттард | 28 | -16 | 32 |
| 12 | Гоу Ехед Іглс | 28 | -11 | 30 |
| 13 | Вітесс | 28 | -15 | 27 |
| 14 | Волендам | 28 | -26 | 27 |
| 15 | Ексельсіор | 29 | -39 | 27 |
| 16 | ФК Еммен | 28 | -21 | 25 |
| 17 | Гронінген | 28 | -30 | 17 |
| 18 | Камбур | 28 | -34 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Валвейк | |
| Гронінген | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Валвейк | Гронінген |
|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Аякс | 1 - 4 | 6 - 1 |
| 3 | ПСВ Ейндговен | 0 - 1 | 6 - 0 |
| 4 | АЗ Алкмар | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Твенте | 3 - 0 | |
| 6 | Спарта Роттердам | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 7 | Утрехт | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Херенвен | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | НЕК Неймеген | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Валвейк | - | |
| 11 | Фортуна Сіттард | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Гоу Ехед Іглс | 3 - 1 | |
| 13 | Вітесс | 1 - 0 | |
| 14 | Волендам | 3 - 2 | |
| 15 | Ексельсіор | 5 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | ФК Еммен | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 17 | Гронінген | - | |
| 18 | Камбур | 5 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Валвейк | Гронінген | |
| Позиція | 10 | 17 |
| Очки | 35 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 17 |
| Очки | 24 | 5 |
Форма в лізі
| Валвейк | Гронінген | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
8 10 |
4
5 19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 4 |
1
2 11 |
Голи в лізі
| Валвейк | Гронінген | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
42
45 |
27
57 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
19 |
9
32 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (252) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (755) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 37% |
Валвейк наступні 6 матчі
| 2023-04-19 | Гоу Ехед Іглс | - | Валвейк |
| 2023-04-23 | АЗ Алкмар | - | Валвейк |
| 2023-05-05 | Валвейк | - | Волендам |
| 2023-05-13 | Утрехт | - | Валвейк |
| 2023-05-21 | Валвейк | - | Твенте |
| 2023-05-28 | Камбур | - | Валвейк |
Гронінген наступні 6 матчі
| 2023-04-22 | Гронінген | - | НЕК Неймеген |
| 2023-04-25 | Гронінген | - | НЕК Неймеген |
| 2023-05-07 | Гоу Ехед Іглс | - | Гронінген |
| 2023-05-14 | Гронінген | - | Аякс |
| 2023-05-16 | Гронінген | - | Аякс |
| 2023-05-21 | Вітесс | - | Гронінген |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.60 | 4.20 |
| Ймовірність | 62% | 21% | 17% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.91 |
| Ймовірність | 78% | 22% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.05 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.10 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-15 16:05. На даний момент можливі зміни!