Ередивізі - Нідерланди
неділя, 02.10.2022
15:45
15:45

Валвейк

Спарта Роттердам
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ваальвік |
| В гостях: | Роттердам |
| Відстань: | 48.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Mandemakers Stadion |
| Вміщує: | 7 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:45 (16:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.30 | 3.25 | 1X | 1.33 | 1.57 | |||
| 39% | 29% | 32% | 1.33 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 67% | 33% | 57% | 43% | 42% | 58% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-12-23 | Спарта Роттердам | 1 - 1 | Валвейк |
| 2021-10-23 | Валвейк | 1 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2021-03-13 | Спарта Роттердам | 2 - 0 | Валвейк |
| 2020-11-07 | Валвейк | 0 - 2 | Спарта Роттердам |
| 2020-08-27 | Валвейк | 1 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2020-02-21 | Валвейк | 0 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2019-09-21 | Спарта Роттердам | 4 - 0 | Валвейк |
| 2019-03-01 | Спарта Роттердам | 2 - 1 | Валвейк |
| 2018-08-31 | Валвейк | 0 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2017-09-19 | Валвейк | 1 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2016-01-18 | Спарта Роттердам | 5 - 2 | Валвейк |
| 2015-08-14 | Валвейк | 1 - 1 | Спарта Роттердам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 3 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 25% | 17% |
Валвейк останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Валвейк | 5 - 1 | Камбур |
| 2022-09-11 | ПСВ Ейндговен | 1 - 0 | Валвейк |
| 2022-09-04 | Валвейк | 5 - 2 | Ексельсіор |
| 2022-08-27 | Вітесс | 2 - 2 | Валвейк |
| 2022-08-21 | Валвейк | 0 - 1 | Феєнорд |
| 2022-08-13 | ФК Еммен | 1 - 1 | Валвейк |
| 2022-08-06 | Валвейк | 2 - 2 | Утрехт |
| 2022-07-30 | Валвейк | 1 - 1 | Камбур |
| 2022-07-20 | Боруссія М. | 1 - 1 | Валвейк |
| 2022-07-09 | НЕК Неймеген | 3 - 1 | Валвейк |
| 2022-05-15 | АЗ Алкмар | 1 - 3 | Валвейк |
| 2022-05-11 | Валвейк | 2 - 0 | Хераклес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 50% |
Спарта Роттердам останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Спарта Роттердам | 2 - 1 | Гронінген |
| 2022-09-11 | Феєнорд | 3 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2022-09-03 | Спарта Роттердам | 4 - 0 | Волендам |
| 2022-08-27 | Гоу Ехед Іглс | 0 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2022-08-21 | Спарта Роттердам | 0 - 1 | Аякс |
| 2022-08-14 | Спарта Роттердам | 2 - 3 | АЗ Алкмар |
| 2022-08-05 | Херенвен | 0 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2022-07-30 | Спарта Роттердам | 3 - 1 | ФК Еммен |
| 2022-07-23 | Спарта Роттердам | 0 - 1 | Беєрсхот ВА |
| 2022-07-20 | Віллем ІІ | 0 - 2 | Спарта Роттердам |
| 2022-05-15 | Хераклес | 1 - 3 | Спарта Роттердам |
| 2022-05-11 | Спарта Роттердам | 2 - 0 | Зволле |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | АЗ Алкмар | 8 | +11 | 20 |
| 2 | Аякс | 8 | +17 | 19 |
| 3 | ПСВ Ейндговен | 8 | +15 | 18 |
| 4 | Феєнорд | 7 | +11 | 16 |
| 5 | Твенте | 8 | +10 | 16 |
| 6 | Херенвен | 7 | +1 | 12 |
| 7 | Спарта Роттердам | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Валвейк | 7 | +5 | 9 |
| 9 | Утрехт | 7 | -1 | 9 |
| 10 | Ексельсіор | 7 | -8 | 9 |
| 11 | НЕК Неймеген | 7 | +2 | 8 |
| 12 | Гронінген | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Гоу Ехед Іглс | 8 | -5 | 7 |
| 14 | Камбур | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Вітесс | 8 | -12 | 5 |
| 16 | Волендам | 7 | -13 | 5 |
| 17 | Фортуна Сіттард | 7 | -8 | 4 |
| 18 | ФК Еммен | 7 | -12 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Валвейк | |
| Спарта Роттердам | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Валвейк | Спарта Роттердам |
|---|---|---|---|
| 1 | АЗ Алкмар | ||
| 2 | Аякс | ||
| 3 | ПСВ Ейндговен | ||
| 4 | Феєнорд | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Твенте | ||
| 6 | Херенвен | 0 - 0 | |
| 7 | Спарта Роттердам | - | |
| 8 | Валвейк | - | |
| 9 | Утрехт | 2 - 2 | |
| 10 | Ексельсіор | 5 - 2 | |
| 11 | НЕК Неймеген | ||
| 12 | Гронінген | ||
| 13 | Гоу Ехед Іглс | 0 - 1 | |
| 14 | Камбур | 5 - 1 | |
| 15 | Вітесс | ||
| 16 | Волендам | ||
| 17 | Фортуна Сіттард | ||
| 18 | ФК Еммен |
Позиція в лізі
| Валвейк | Спарта Роттердам | |
| Позиція | 8 | 7 |
| Очки | 9 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 10 |
| Очки | 7 | 4 |
Форма в лізі
| Валвейк | Спарта Роттердам | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 2 |
3
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
1
1 1 |
Голи в лізі
| Валвейк | Спарта Роттердам | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
10 |
9
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
6 |
1
3 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (67) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (218) | |
| Голи за матч | 3.25 |
| Голи вдома за матч | 1.85 |
| Голи в гостях за матч | 1.40 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 58% |
| Більше 3.5 | 42% |
Валвейк наступні 6 матчі
| 2022-10-07 | Гронінген | - | Валвейк |
| 2022-10-15 | Фортуна Сіттард | - | Валвейк |
| 2022-10-22 | Валвейк | - | Аякс |
| 2022-10-30 | Твенте | - | Валвейк |
| 2022-11-06 | Валвейк | - | АЗ Алкмар |
| 2022-11-13 | НЕК Неймеген | - | Валвейк |
Спарта Роттердам наступні 6 матчі
| 2022-10-08 | Спарта Роттердам | - | ФК Еммен |
| 2022-10-16 | Спарта Роттердам | - | НЕК Неймеген |
| 2022-10-23 | Утрехт | - | Спарта Роттердам |
| 2022-10-29 | Спарта Роттердам | - | Фортуна Сіттард |
| 2022-11-05 | Вітесс | - | Спарта Роттердам |
| 2022-11-11 | Спарта Роттердам | - | Твенте |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.30 | 3.25 |
| Ймовірність | 39% | 29% | 32% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.57 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.93 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.93 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-02 12:05. На даний момент можливі зміни!