Друга ліга - Англія
субота, 15.04.2023
15:00
15:00

Рочдейл

Бредфорд
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рочдейл |
| В гостях: | Бредфорд |
| Відстань: | 33.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Спотленд Стедіум |
| Вміщує: | 10 249 (8 000) |
| Розміри: | 101 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.30 | 2.10 | 2 | 1.70 | 1.29 | |||
| 25% | 27% | 48% | 2.10 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.08 | 1.73 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 65% | 35% | 40% | 60% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-01-10 | Бредфорд | 1 - 2 | Рочдейл |
| 2022-01-22 | Рочдейл | 0 - 0 | Бредфорд |
| 2021-10-02 | Бредфорд | 2 - 0 | Рочдейл |
| 2019-11-12 | Бредфорд | 1 - 2 | Рочдейл |
| 2019-07-27 | Рочдейл | 0 - 1 | Бредфорд |
| 2018-12-29 | Рочдейл | 0 - 4 | Бредфорд |
| 2018-10-20 | Бредфорд | 0 - 2 | Рочдейл |
| 2018-04-21 | Рочдейл | 1 - 1 | Бредфорд |
| 2017-12-09 | Бредфорд | 4 - 3 | Рочдейл |
| 2017-04-30 | Рочдейл | 1 - 1 | Бредфорд |
| 2016-11-12 | Бредфорд | 4 - 0 | Рочдейл |
| 2016-02-20 | Бредфорд | 2 - 2 | Рочдейл |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 33% |
Рочдейл останні 12 матчі
| 2023-04-10 | Менсфілд | 1 - 1 | Рочдейл |
| 2023-04-07 | Рочдейл | 4 - 2 | Волсолл |
| 2023-04-01 | Вімблдон | 0 - 1 | Рочдейл |
| 2023-03-25 | Кроулі Таун | 2 - 0 | Рочдейл |
| 2023-03-18 | Рочдейл | 4 - 4 | Свіндон |
| 2023-03-11 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Рочдейл |
| 2023-03-04 | Рочдейл | 2 - 0 | Стівенедж |
| 2023-02-25 | Крю | 1 - 1 | Рочдейл |
| 2023-02-21 | Рочдейл | 1 - 2 | Стокпорт |
| 2023-02-18 | Рочдейл | 0 - 2 | Гіллінгем |
| 2023-02-14 | Лейтон Орієнт | 2 - 1 | Рочдейл |
| 2023-02-11 | Рочдейл | 1 - 1 | Нортгемптон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 33% | 17% |
Бредфорд останні 12 матчі
| 2023-04-10 | Бредфорд | 3 - 1 | Саттон |
| 2023-04-07 | Кроулі Таун | 0 - 0 | Бредфорд |
| 2023-04-01 | Бредфорд | 3 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2023-03-21 | Бредфорд | 0 - 0 | Карлайл |
| 2023-03-18 | Бредфорд | 2 - 2 | Хартлпул |
| 2023-03-11 | Ньюпорт | 1 - 1 | Бредфорд |
| 2023-03-07 | Волсолл | 0 - 0 | Бредфорд |
| 2023-03-04 | Бредфорд | 2 - 0 | Колчестер |
| 2023-02-28 | Гіллінгем | 0 - 2 | Бредфорд |
| 2023-02-25 | Донкастер | 0 - 1 | Бредфорд |
| 2023-02-18 | Бредфорд | 0 - 1 | Барроу |
| 2023-02-14 | Бредфорд | 2 - 0 | Транмер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 7 | 3 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 58% | 25% | 25% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 40 | +27 | 81 |
| 2 | Нортгемптон | 41 | +17 | 73 |
| 3 | Стокпорт | 41 | +24 | 70 |
| 4 | Карлайл | 41 | +23 | 70 |
| 5 | Стівенедж | 40 | +17 | 70 |
| 6 | Бредфорд | 40 | +16 | 68 |
| 7 | Солфорд | 41 | +16 | 66 |
| 8 | Менсфілд | 40 | +15 | 65 |
| 9 | Барроу | 41 | -1 | 61 |
| 10 | Саттон | 41 | -3 | 57 |
| 11 | Транмер | 41 | -3 | 53 |
| 12 | Свіндон | 40 | +2 | 51 |
| 13 | Волсолл | 41 | +2 | 51 |
| 14 | Грімсбі Таун | 40 | -7 | 51 |
| 15 | Донкастер | 41 | -16 | 51 |
| 16 | Крю | 40 | -12 | 48 |
| 17 | Вімблдон | 42 | -6 | 47 |
| 18 | Ньюпорт | 40 | -6 | 47 |
| 19 | Гіллінгем | 41 | -15 | 47 |
| 20 | Колчестер | 41 | -8 | 42 |
| 21 | Харрогейт | 40 | -12 | 41 |
| 22 | Хартлпул | 41 | -22 | 39 |
| 23 | Кроулі Таун | 41 | -25 | 38 |
| 24 | Рочдейл | 41 | -23 | 33 |
Хронологія матчів у лізі
| Рочдейл | |
| Бредфорд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рочдейл | Бредфорд |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Нортгемптон | 1 - 1 | |
| 3 | Стокпорт | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Карлайл | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Стівенедж | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 6 | Бредфорд | - | |
| 7 | Солфорд | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Менсфілд | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Барроу | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 10 | Саттон | 0 - 2 | |
| 11 | Транмер | 1 - 2 | |
| 12 | Свіндон | 4 - 4 | |
| 13 | Волсолл | 4 - 2 | 0 - 0 |
| 14 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 15 | Донкастер | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Крю | 1 - 2 | |
| 17 | Вімблдон | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 18 | Ньюпорт | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 19 | Гіллінгем | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 20 | Колчестер | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 21 | Харрогейт | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 22 | Хартлпул | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 23 | Кроулі Таун | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 24 | Рочдейл | - |
Позиція в лізі
| Рочдейл | Бредфорд | |
| Позиція | 24 | 6 |
| Очки | 33 | 68 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 24 | 5 |
| Очки | 16 | 33 |
Форма в лізі
| Рочдейл | Бредфорд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
9 24 |
18
14 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 12 |
9
6 4 |
Голи в лізі
| Рочдейл | Бредфорд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
39
62 |
51
35 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
32 |
21
15 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (488) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1135) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.28 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 19% |
Рочдейл наступні 6 матчі
| 2023-04-18 | Рочдейл | - | Транмер |
| 2023-04-22 | Стокпорт | - | Рочдейл |
| 2023-04-29 | Рочдейл | - | Саттон |
| 2023-05-08 | Харрогейт | - | Рочдейл |
| 2023-07-15 | Чорлі | - | Рочдейл |
| 2023-07-18 | Транмер | - | Рочдейл |
Бредфорд наступні 6 матчі
| 2023-04-18 | Свіндон | - | Бредфорд |
| 2023-04-22 | Бредфорд | - | Гіллінгем |
| 2023-04-29 | Нортгемптон | - | Бредфорд |
| 2023-05-03 | Крю | - | Бредфорд |
| 2023-05-08 | Бредфорд | - | Лейтон Орієнт |
| 2023-05-14 | Бредфорд | - | Карлайл |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.30 | 2.10 |
| Ймовірність | 25% | 27% | 48% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 1.29 |
| Ймовірність | 34% | 66% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.08 | 1.73 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.73 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-15 12:00. На даний момент можливі зміни!