Перша ліга - Англія
субота, 05.05.2018
17:30
17:30

Рочдейл

Чарльтон
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рочдейл |
| В гостях: | Лондон |
| Відстань: | 271.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Спотленд Стедіум |
| Вміщує: | 10 249 (8 000) |
| Розміри: | 101 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.75 | 3.75 | X2 | 1.28 | 1.80 | |||
| 22% | 37% | 41% | 1.80 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2017-11-21 | Чарльтон | 2 - 1 | Рочдейл |
| 2017-02-18 | Рочдейл | 3 - 3 | Чарльтон |
| 2016-10-01 | Чарльтон | 0 - 1 | Рочдейл |
| 2012-02-21 | Чарльтон | 1 - 1 | Рочдейл |
| 2011-09-17 | Рочдейл | 2 - 3 | Чарльтон |
| 2011-04-25 | Чарльтон | 3 - 1 | Рочдейл |
| 2011-03-29 | Рочдейл | 2 - 0 | Чарльтон |
| 2005-01-08 | Чарльтон | 4 - 1 | Рочдейл |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 88% | 62% | 50% |
Рочдейл останні 12 матчі
| 2018-04-28 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 1 | Рочдейл |
| 2018-04-24 | Рочдейл | 1 - 1 | Плімут |
| 2018-04-21 | Рочдейл | 1 - 1 | Бредфорд |
| 2018-04-17 | Рочдейл | 0 - 0 | Олдем |
| 2018-04-14 | Пітерборо | 0 - 1 | Рочдейл |
| 2018-04-10 | Рочдейл | 1 - 4 | Віган |
| 2018-04-07 | Рочдейл | 3 - 3 | Портсмут |
| 2018-04-03 | Бері | 0 - 2 | Рочдейл |
| 2018-03-30 | Рочдейл | 3 - 1 | Шрусбері |
| 2018-03-24 | Сканторп | 1 - 1 | Рочдейл |
| 2018-03-20 | Рочдейл | 0 - 2 | Флітвуд Таун |
| 2018-03-17 | Рочдейл | 1 - 1 | Вімблдон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 4 | 3 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 33% | 25% |
Чарльтон останні 12 матчі
| 2018-04-28 | Чарльтон | 1 - 0 | Блекберн |
| 2018-04-21 | Портсмут | 0 - 1 | Чарльтон |
| 2018-04-17 | Шрусбері | 0 - 2 | Чарльтон |
| 2018-04-14 | Чарльтон | 0 - 1 | Сканторп |
| 2018-04-10 | Вімблдон | 1 - 0 | Чарльтон |
| 2018-04-07 | Бристоль Роверс | 1 - 1 | Чарльтон |
| 2018-04-02 | Чарльтон | 3 - 1 | Ротергем |
| 2018-03-30 | Нортгемптон | 0 - 4 | Чарльтон |
| 2018-03-24 | Чарльтон | 2 - 0 | Плімут |
| 2018-03-17 | Чарльтон | 0 - 0 | Флітвуд Таун |
| 2018-03-13 | Блекпул | 1 - 0 | Чарльтон |
| 2018-03-10 | Пітерборо | 4 - 1 | Чарльтон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 3 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 25% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Віган | 45 | +59 | 95 |
| 2 | Блекберн | 45 | +41 | 93 |
| 3 | Шрусбері | 45 | +22 | 87 |
| 4 | Ротергем | 45 | +19 | 76 |
| 5 | Сканторп | 45 | +15 | 73 |
| 6 | Чарльтон | 45 | +8 | 71 |
| 7 | Плімут | 45 | +2 | 68 |
| 8 | Пітерборо | 45 | +10 | 64 |
| 9 | Портсмут | 45 | -1 | 63 |
| 10 | Саутенд | 45 | -4 | 62 |
| 11 | Бредфорд | 45 | -10 | 62 |
| 12 | Блекпул | 45 | +6 | 60 |
| 13 | Бристоль Роверс | 45 | -6 | 58 |
| 14 | Донкастер | 45 | +1 | 56 |
| 15 | Оксфорд Юнайтед | 45 | -4 | 56 |
| 16 | Флітвуд Таун | 45 | -11 | 54 |
| 17 | Гіллінгем | 45 | -8 | 53 |
| 18 | Волсолл | 45 | -11 | 52 |
| 19 | Вімблдон | 45 | -11 | 52 |
| 20 | Олдем | 45 | -17 | 49 |
| 21 | Рочдейл | 45 | -9 | 48 |
| 22 | Нортгемптон | 45 | -34 | 46 |
| 23 | Мілтон Кінз Донз | 45 | -27 | 42 |
| 24 | Бері | 45 | -30 | 35 |
Хронологія матчів у лізі
| Рочдейл | |
| Чарльтон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рочдейл | Чарльтон |
|---|---|---|---|
| 1 | Віган | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 2 | Блекберн | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Шрусбері | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 4 | Ротергем | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Сканторп | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Чарльтон | - | |
| 7 | Плімут | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Пітерборо | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 9 | Портсмут | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 10 | Саутенд | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Бредфорд | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Блекпул | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Бристоль Роверс | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Донкастер | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Флітвуд Таун | 0 - 2 | 1 - 3 |
| 17 | Гіллінгем | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Волсолл | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 19 | Вімблдон | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 20 | Олдем | 0 - 0 | 3 - 4 |
| 21 | Рочдейл | - | |
| 22 | Нортгемптон | 2 - 2 | 0 - 4 |
| 23 | Мілтон Кінз Донз | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 24 | Бері | 0 - 0 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Рочдейл | Чарльтон | |
| Позиція | 21 | 6 |
| Очки | 48 | 71 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 5 |
| Очки | 27 | 32 |
Форма в лізі
| Рочдейл | Чарльтон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
18 17 |
20
11 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
12 5 |
9
5 8 |
Голи в лізі
| Рочдейл | Чарльтон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
48
57 |
58
50 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
24 |
27
26 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (540) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1373) | |
| Голи за матч | 2.54 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 25% |
Рочдейл наступні 6 матчі
| 2018-07-21 | Рочдейл | - | Халл Сіті |
| 2018-07-24 | Рочдейл | - | Мідлсбро |
| 2018-08-04 | Бертон | - | Рочдейл |
| 2018-08-11 | Рочдейл | - | Пітерборо |
| 2018-08-14 | Грімсбі Таун | - | Рочдейл |
| 2018-08-18 | Флітвуд Таун | - | Рочдейл |
Чарльтон наступні 6 матчі
| 2018-05-10 | Чарльтон | - | Шрусбері |
| 2018-05-13 | Шрусбері | - | Чарльтон |
| 2018-07-07 | КПР | - | Чарльтон |
| 2018-07-24 | Чарльтон | - | Брайтон |
| 2018-07-28 | Чарльтон | - | Норвіч |
| 2018-08-04 | Сандерленд | - | Чарльтон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 3.75 | 3.75 |
| Ймовірність | 22% | 37% | 41% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.80 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.75 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-05 16:06. На даний момент можливі зміни!