Перша ліга - Англія
субота, 07.04.2018
15:00
15:00

Рочдейл

Портсмут
3 - 3
(1 - 1, 2 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рочдейл |
| В гостях: | Портсмут |
| Відстань: | 321.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Спотленд Стедіум |
| Вміщує: | 10 249 (8 000) |
| Розміри: | 101 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.25 | 3.29 | X2 | 1.34 | 1.57 | |||
| 27% | 26% | 47% | 1.57 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.64 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 72% | 28% | 46% | 54% | 21% | 79% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2017-08-05 | Портсмут | 2 - 0 | Рочдейл |
| 2014-03-25 | Рочдейл | 3 - 0 | Портсмут |
| 2013-10-05 | Портсмут | 3 - 0 | Рочдейл |
Рочдейл останні 12 матчі
| 2018-04-03 | Бері | 0 - 2 | Рочдейл |
| 2018-03-30 | Рочдейл | 3 - 1 | Шрусбері |
| 2018-03-24 | Сканторп | 1 - 1 | Рочдейл |
| 2018-03-20 | Рочдейл | 0 - 2 | Флітвуд Таун |
| 2018-03-17 | Рочдейл | 1 - 1 | Вімблдон |
| 2018-03-13 | Рочдейл | 0 - 0 | Саутенд |
| 2018-03-10 | Ротергем | 0 - 1 | Рочдейл |
| 2018-03-06 | Волсолл | 0 - 3 | Рочдейл |
| 2018-02-28 | Тоттенгем | 6 - 1 | Рочдейл |
| 2018-02-24 | Віган | 1 - 0 | Рочдейл |
| 2018-02-21 | Рочдейл | 0 - 0 | Мілтон Кінз Донз |
| 2018-02-18 | Рочдейл | 2 - 2 | Тоттенгем |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 25% |
Портсмут останні 12 матчі
| 2018-04-02 | Портсмут | 2 - 1 | Віган |
| 2018-03-31 | Волсолл | 0 - 1 | Портсмут |
| 2018-03-25 | Портсмут | 3 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2018-03-17 | Олдем | 0 - 2 | Портсмут |
| 2018-03-10 | Портсмут | 1 - 3 | Гіллінгем |
| 2018-02-24 | Портсмут | 0 - 2 | Блекпул |
| 2018-02-20 | Флітвуд Таун | 1 - 2 | Портсмут |
| 2018-02-17 | Саутенд | 3 - 1 | Портсмут |
| 2018-02-13 | Портсмут | 1 - 2 | Блекберн |
| 2018-02-10 | Мілтон Кінз Донз | 1 - 2 | Портсмут |
| 2018-02-03 | Портсмут | 2 - 2 | Донкастер |
| 2018-01-27 | Портсмут | 0 - 1 | Шрусбері |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Блекберн | 39 | +38 | 82 |
| 2 | Шрусбері | 40 | +22 | 81 |
| 3 | Віган | 38 | +47 | 80 |
| 4 | Ротергем | 40 | +16 | 66 |
| 5 | Пітерборо | 40 | +14 | 61 |
| 6 | Чарльтон | 39 | +6 | 61 |
| 7 | Портсмут | 40 | +3 | 61 |
| 8 | Сканторп | 40 | +9 | 60 |
| 9 | Плімут | 39 | +4 | 60 |
| 10 | Бристоль Роверс | 40 | -4 | 54 |
| 11 | Бредфорд | 38 | -7 | 53 |
| 12 | Саутенд | 40 | -10 | 53 |
| 13 | Флітвуд Таун | 40 | -4 | 51 |
| 14 | Донкастер | 38 | +2 | 49 |
| 15 | Гіллінгем | 39 | -4 | 49 |
| 16 | Блекпул | 40 | -6 | 47 |
| 17 | Оксфорд Юнайтед | 39 | -6 | 46 |
| 18 | Волсолл | 39 | -11 | 44 |
| 19 | Олдем | 38 | -14 | 43 |
| 20 | Вімблдон | 39 | -13 | 42 |
| 21 | Мілтон Кінз Донз | 40 | -14 | 42 |
| 22 | Рочдейл | 38 | -6 | 41 |
| 23 | Нортгемптон | 41 | -33 | 40 |
| 24 | Бері | 40 | -29 | 30 |
Хронологія матчів у лізі
| Рочдейл | |
| Портсмут | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Рочдейл | Портсмут |
|---|---|---|---|
| 1 | Блекберн | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Шрусбері | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Віган | 1 - 1 | |
| 4 | Ротергем | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Пітерборо | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Чарльтон | 0 - 1 | |
| 7 | Портсмут | - | |
| 8 | Сканторп | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Плімут | ||
| 10 | Бристоль Роверс | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Бредфорд | ||
| 12 | Саутенд | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 13 | Флітвуд Таун | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Донкастер | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Гіллінгем | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Блекпул | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 17 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 18 | Волсолл | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Олдем | 0 - 2 | |
| 20 | Вімблдон | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 21 | Мілтон Кінз Донз | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 22 | Рочдейл | - | |
| 23 | Нортгемптон | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 24 | Бері | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Рочдейл | Портсмут | |
| Позиція | 22 | 7 |
| Очки | 41 | 61 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 20 | 11 |
| Очки | 23 | 25 |
Форма в лізі
| Рочдейл | Портсмут | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
14 15 |
19
4 17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
8 4 |
8
1 10 |
Голи в лізі
| Рочдейл | Портсмут | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
40
46 |
51
48 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
15 |
20
28 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (472) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1223) | |
| Голи за матч | 2.59 |
| Голи вдома за матч | 1.40 |
| Голи в гостях за матч | 1.19 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 25% |
Рочдейл наступні 6 матчі
| 2018-04-10 | Рочдейл | - | Віган |
| 2018-04-14 | Пітерборо | - | Рочдейл |
| 2018-04-17 | Рочдейл | - | Олдем |
| 2018-04-21 | Рочдейл | - | Бредфорд |
| 2018-04-24 | Рочдейл | - | Плімут |
| 2018-04-28 | Оксфорд Юнайтед | - | Рочдейл |
Портсмут наступні 6 матчі
| 2018-04-14 | Плімут | - | Портсмут |
| 2018-04-17 | Бредфорд | - | Портсмут |
| 2018-04-21 | Портсмут | - | Чарльтон |
| 2018-04-28 | Бері | - | Портсмут |
| 2018-05-05 | Портсмут | - | Пітерборо |
| 2018-07-28 | Портсмут | - | Утрехт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.39 | 3.25 | 3.29 |
| Ймовірність | 27% | 26% | 47% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 1.57 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.64 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.64 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-07 12:05. На даний момент можливі зміни!