Професійна ліга - Аргентина

пʼятниця, 19.05.2023
23:00
Росаріо Сентраль

Росаріо Сентраль

Дефенса і Хуст.

Дефенса і Хуст.

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Росаріо
В гостях: Буенос-Айрес
Відстань: 279.3 км
Стадіон
Стадіон: Gigante de Arroyito
Вміщує: 41 654
Розміри: 105 x 70 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 23:00 (19:00 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.40 3.10 3.20 12 1.36 1.53
35% 30% 35% 1.36 50% 50%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.15 1.67 3.75 1.25
64% 36% 39% 61% 22% 78%

Останні 12 прямі зустрічі

2022-10-10 Росаріо Сентраль 0 - 0 Дефенса і Хуст.
2021-11-05 Дефенса і Хуст. 3 - 0 Росаріо Сентраль
2021-01-02 Росаріо Сентраль 3 - 0 Дефенса і Хуст.
2020-02-24 Дефенса і Хуст. 3 - 0 Росаріо Сентраль
2018-09-18 Росаріо Сентраль 0 - 1 Дефенса і Хуст.
2018-04-28 Дефенса і Хуст. 3 - 1 Росаріо Сентраль
2016-08-27 Росаріо Сентраль 0 - 0 Дефенса і Хуст.
2015-04-04 Дефенса і Хуст. 3 - 3 Росаріо Сентраль
2014-08-30 Дефенса і Хуст. 1 - 3 Росаріо Сентраль
2013-05-12 Росаріо Сентраль 1 - 1 Дефенса і Хуст.
2012-11-10 Дефенса і Хуст. 0 - 1 Росаріо Сентраль
2012-02-11 Росаріо Сентраль 3 - 2 Дефенса і Хуст.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 7 4
33% 33% 33% 67% 58% 33%

Росаріо Сентраль останні 12 матчі

2023-05-16 Велес Сарсфілд 0 - 0 Росаріо Сентраль
2023-05-07 Росаріо Сентраль 4 - 0 Платенсе
2023-05-01 Тальєрес Кордоба 3 - 1 Росаріо Сентраль
2023-04-23 Росаріо Сентраль 2 - 2 Бока Хуніорс
2023-04-18 Атлетіко Тукуман 2 - 2 Росаріо Сентраль
2023-04-13 Росаріо Сентраль 1 - 0 Індепендьєнте
2023-04-09 Ньюелз Олд Бойз 0 - 0 Росаріо Сентраль
2023-03-31 Росаріо Сентраль 3 - 1 Хімнасія Л.-П.
2023-03-21 Уракан 0 - 2 Росаріо Сентраль
2023-03-13 Росаріо Сентраль 1 - 1 Уніон Санта-Фе
2023-03-03 Сармьєнто Хунін 4 - 1 Росаріо Сентраль
2023-02-25 Росаріо Сентраль 1 - 0 Годой Крус
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 8 6 6
42% 42% 17% 67% 50% 50%

Дефенса і Хуст. останні 12 матчі

2023-05-14 Дефенса і Хуст. 1 - 1 Естудіантес ЛП
2023-05-08 Сан-Лоренсо 0 - 0 Дефенса і Хуст.
2023-05-05 Дефенса і Хуст. 4 - 1 Пеньяроль
2023-04-30 Дефенса і Хуст. 2 - 0 Колон Санта-Фе
2023-04-24 Барракас Сентраль 0 - 2 Дефенса і Хуст.
2023-04-20 Дефенса і Хуст. 2 - 1 Америка МЖ
2023-04-15 Дефенса і Хуст. 1 - 0 Інстітуто
2023-04-12 Банфілд 0 - 3 Дефенса і Хуст.
2023-04-09 Дефенса і Хуст. 1 - 2 Сентраль Кордоба
2023-04-05 Мільйонаріос 3 - 0 Дефенса і Хуст.
2023-03-31 Дефенса і Хуст. 0 - 0 Велес Сарсфілд
2023-03-18 Платенсе 1 - 0 Дефенса і Хуст.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 8 5 1
50% 25% 25% 67% 42% 8%

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Рівер Плейт 16 12 1 3 27 8 +19 37
2 Сан-Лоренсо 16 9 5 2 17 6 +11 32
3 Тальєрес Кордоба 16 9 3 4 29 15 +14 30
4 Дефенса і Хуст. 16 8 5 3 21 9 +12 29
5 Естудіантес ЛП 16 8 4 4 19 14 +5 28
6 Росаріо Сентраль 16 7 6 3 23 19 +4 27
7 Бельграно 16 8 3 5 14 13 +1 27
8 Ланус 15 7 4 4 22 15 +7 25
9 Архентинос Хун. 16 6 5 5 21 15 +6 23
10 Годой Крус 16 6 5 5 18 18 0 23
11 Ньюелз Олд Бойз 16 6 5 5 14 14 0 23
12 Сармьєнто Хунін 16 6 4 6 18 15 +3 22
13 Бока Хуніорс 16 6 3 7 20 16 +4 21
14 Тігре 16 5 6 5 17 18 -1 21
15 Хімнасія Л.-П. 16 6 3 7 16 23 -7 21
16 Платенсе 16 5 5 6 18 21 -3 20
17 Інстітуто 16 5 5 6 14 19 -5 20
18 Сентраль Кордоба 16 5 4 7 12 18 -6 19
19 Барракас Сентраль 16 4 6 6 15 20 -5 18
20 Расінг Клуб 16 5 3 8 19 26 -7 18
21 Велес Сарсфілд 16 3 8 5 16 15 +1 17
22 Індепендьєнте 16 3 8 5 15 18 -3 17
23 Колон Санта-Фе 16 3 8 5 14 17 -3 17
24 Уракан 16 4 5 7 15 20 -5 17
25 Банфілд 16 3 6 7 10 19 -9 15
26 Атлетіко Тукуман 16 2 8 6 13 20 -7 14
27 Арсенал Саранді 16 3 2 11 12 24 -12 11
28 Уніон Санта-Фе 15 1 6 8 8 22 -14 9

Хронологія матчів у лізі

Росаріо Сентраль                 
Дефенса і Хуст.                 
Вдома                 
В гостях                 

Матчі вдома/в гостях

М Команда Росаріо Сентраль Дефенса і Хуст.
1 Рівер Плейт    
2 Сан-Лоренсо   0 - 0
3 Тальєрес Кордоба    
4 Дефенса і Хуст.   -
5 Естудіантес ЛП    
6 Росаріо Сентраль -  
7 Бельграно    
8 Ланус    
9 Архентинос Хун. 1 - 0  
10 Годой Крус 1 - 0  
11 Ньюелз Олд Бойз    
12 Сармьєнто Хунін    
13 Бока Хуніорс 2 - 2 0 - 0
14 Тігре    
15 Хімнасія Л.-П. 3 - 1 0 - 2
16 Платенсе 4 - 0 1 - 0
17 Інстітуто    
18 Сентраль Кордоба    
19 Барракас Сентраль   0 - 2
20 Расінг Клуб    
21 Велес Сарсфілд    
22 Індепендьєнте 1 - 0 0 - 2
23 Колон Санта-Фе    
24 Уракан    
25 Банфілд   0 - 3
26 Атлетіко Тукуман    
27 Арсенал Саранді 2 - 1  
28 Уніон Санта-Фе 1 - 1  

Позиція в лізі

  Росаріо Сентраль Дефенса і Хуст.
Позиція 6 4
Очки 27 29
  Вдома В гостях
Позиція 17 3
Очки 20 14

Форма в лізі

  Росаріо Сентраль Дефенса і Хуст.
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
6       
3    
8         
5      
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
2   
0  
4     
2   
1  

Голи в лізі

  Росаріо Сентраль Дефенса і Хуст.
Забиті голи
Пропущені голи
23                        
19                    
21                      
9          
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
15                
5      
9          
1   

Загальна статистика для Професійна ліга

Матчі   (223)
Перемоги вдома 43%
Нічиї 30%
Перемоги в гостях 26%
Зіграні матчі 100%
Голи   (477)
Голи за матч 2.14
Голи вдома за матч 1.21
Голи в гостях за матч 0.93
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 56%
Обидві Команди Заб'ють 39%
Більше 1.5 63%
Більше 2.5 37%
Більше 3.5 17%

Росаріо Сентраль наступні 6 матчі

2023-05-29 Банфілд - Росаріо Сентраль
2023-06-03 Росаріо Сентраль - Інстітуто
2023-06-09 Барракас Сентраль - Росаріо Сентраль
2023-06-25 Росаріо Сентраль - Колон Санта-Фе
2023-07-01 Сан-Лоренсо - Росаріо Сентраль
2023-07-05 Росаріо Сентраль - Естудіантес ЛП

Дефенса і Хуст. наступні 6 матчі

2023-05-24 Америка МЖ - Дефенса і Хуст.
2023-05-28 Дефенса і Хуст. - Расінг Клуб
2023-06-04 Рівер Плейт - Дефенса і Хуст.
2023-06-06 Пеньяроль - Дефенса і Хуст.
2023-06-13 Дефенса і Хуст. - Бельграно
2023-06-18 Рівер Плейт - Дефенса і Хуст.

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.40 3.10 3.20
Ймовірність 35% 30% 35%
12 @ 1.36
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.53
Ймовірність 50% 50%
1X @ 1.36
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.36 3.00
Ймовірність   64% 36%
Більше 1.5 @ 1.36
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.15 1.67
Ймовірність   39% 61%
Менше 2.5 @ 1.67
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.75 1.25
Ймовірність   22% 78%
Менше 3.5 @ 1.25
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.80 1.95
Ймовірність   38% 62%
Ні @ 1.95

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-05-19 20:05. На даний момент можливі зміни!