Південноамериканський кубок
пʼятниця, 13.04.2018
01:30
Росаріо Сентраль
(Аргентина)
Сан-Паулу
(Бразилія)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Росаріо (Арг) |
| В гостях: |
Сан-Паулу (Бра) |
| Відстань: |
1 721.6 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Gigante de Arroyito
(Росаріо / Арг)
|
| Вміщує: |
41 654 |
| Розміри: |
105 x 70 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
01:30 (21:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
2.87 |
4.20 |
1X |
|
|
|
1.25 |
1.75 |
| 35% |
34% |
31% |
1.25 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.57 |
2.25 |
|
|
|
2.87 |
1.39 |
|
|
|
6.00 |
1.12 |
| 58% |
42% |
|
|
|
33% |
67% |
|
|
|
16% |
84% |
Останні 2 прямі зустрічі
|
2004-05-12 |
Сан-Паулу
|
2 - 1 |
Росаріо Сентраль
|
|
2004-05-06 |
Росаріо Сентраль
|
1 - 0 |
Сан-Паулу
|
Росаріо Сентраль останні 12 матчі
|
2018-04-07 |
Росаріо Сентраль
|
2 - 1 |
Бельграно
|
|
2018-04-01 |
Патронато
|
3 - 0 |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-03-16 |
Росаріо Сентраль
|
3 - 1 |
Чакаріта Хуніорс
|
|
2018-03-11 |
Велес Сарсфілд
|
2 - 2 |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-03-03 |
Росаріо Сентраль
|
1 - 2 |
Годой Крус
|
|
2018-02-24 |
Ланус
|
1 - 1 |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-02-18 |
Росаріо Сентраль
|
5 - 0 |
Олімпо Баїя-Бланка
|
|
2018-02-13 |
Уракан
|
2 - 3 |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-02-03 |
Росаріо Сентраль
|
1 - 0 |
Уніон Санта-Фе
|
|
2018-01-29 |
Хімнасія Л.-П.
|
2 - 1 |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-01-25 |
Індепендьєнте
|
1 - 1 |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-01-14 |
Росаріо Сентраль
|
1 - 1 |
Ланус
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
8 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
67% |
33% |
Сан-Паулу останні 12 матчі
|
2018-04-05 |
Атлетіку ПР
|
2 - 1 |
Сан-Паулу
|
|
2018-03-29 |
Корінтіанс
|
1 - 0 |
Сан-Паулу
|
|
2018-03-25 |
Сан-Паулу
|
1 - 0 |
Корінтіанс
|
|
2018-03-21 |
Сан-Паулу
|
2 - 0 |
Sao Caetano SP
|
|
2018-03-17 |
Sao Caetano SP
|
1 - 0 |
Сан-Паулу
|
|
2018-03-14 |
КРБ Бразіл
|
0 - 3 |
Сан-Паулу
|
|
2018-03-08 |
Палмейрас
|
2 - 0 |
Сан-Паулу
|
|
2018-02-28 |
Сан-Паулу
|
2 - 0 |
КРБ Бразіл
|
|
2018-02-22 |
Ітуано
|
2 - 1 |
Сан-Паулу
|
|
2018-02-18 |
Сан-Паулу
|
0 - 1 |
Сантос
|
|
2018-02-15 |
КСА
|
0 - 2 |
Сан-Паулу
|
|
2018-02-07 |
Сан-Паулу
|
1 - 0 |
Брагантіно
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
7 |
3 |
0 |
| 50% |
0% |
50% |
|
58% |
25% |
0% |
Таблиця Професійна ліга (Аргентина)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Бока Хуніорс |
22 |
16 |
2 |
4 |
40 |
15 |
+25 |
50 |
| 2 |
Годой Крус |
22 |
13 |
4 |
5 |
35 |
22 |
+13 |
43 |
| 3 |
Сан-Лоренсо |
22 |
12 |
6 |
4 |
26 |
16 |
+10 |
42 |
| 4 |
Тальєрес Кордоба |
22 |
12 |
5 |
5 |
28 |
13 |
+15 |
41 |
| 5 |
Індепендьєнте |
22 |
11 |
6 |
5 |
25 |
15 |
+10 |
39 |
| 6 |
Уракан |
22 |
10 |
7 |
5 |
26 |
19 |
+7 |
37 |
| 7 |
Расінг Клуб |
22 |
10 |
6 |
6 |
37 |
25 |
+12 |
36 |
| 8 |
Архентинос Хун. |
22 |
11 |
3 |
8 |
33 |
26 |
+7 |
36 |
| 9 |
Уніон Санта-Фе |
22 |
9 |
8 |
5 |
26 |
18 |
+8 |
35 |
| 10 |
Рівер Плейт |
22 |
9 |
5 |
8 |
30 |
26 |
+4 |
32 |
| 11 |
Дефенса і Хуст. |
22 |
9 |
5 |
8 |
32 |
30 |
+2 |
32 |
| 12 |
Естудіантес ЛП |
22 |
9 |
5 |
8 |
22 |
20 |
+2 |
32 |
| 13 |
Колон Санта-Фе |
21 |
8 |
7 |
6 |
23 |
19 |
+4 |
31 |
| 14 |
Росаріо Сентраль |
22 |
8 |
7 |
7 |
28 |
29 |
-1 |
31 |
| 15 |
Бельграно |
22 |
7 |
10 |
5 |
22 |
23 |
-1 |
31 |
| 16 |
Атлетіко Тукуман |
22 |
7 |
9 |
6 |
24 |
21 |
+3 |
30 |
| 17 |
Банфілд |
22 |
8 |
5 |
9 |
24 |
21 |
+3 |
29 |
| 18 |
Патронато |
22 |
7 |
7 |
8 |
24 |
26 |
-2 |
28 |
| 19 |
Сан-Мартін СХ |
22 |
7 |
5 |
10 |
23 |
30 |
-7 |
26 |
| 20 |
Велес Сарсфілд |
21 |
6 |
6 |
9 |
20 |
27 |
-7 |
24 |
| 21 |
Ланус |
22 |
6 |
6 |
10 |
19 |
36 |
-17 |
24 |
| 22 |
Хімнасія Л.-П. |
22 |
6 |
4 |
12 |
21 |
35 |
-14 |
22 |
| 23 |
Ньюелз Олд Бойз |
22 |
6 |
6 |
10 |
19 |
21 |
-2 |
21 |
| 24 |
Тігре |
22 |
3 |
10 |
9 |
18 |
25 |
-7 |
19 |
| 25 |
Чакаріта Хуніорс |
22 |
4 |
6 |
12 |
20 |
29 |
-9 |
18 |
| 26 |
Темперлей |
22 |
3 |
8 |
11 |
14 |
34 |
-20 |
17 |
| 27 |
Арсенал Саранді |
22 |
2 |
8 |
12 |
15 |
26 |
-11 |
14 |
| 28 |
Олімпо Баїя-Бланка |
22 |
3 |
4 |
15 |
12 |
39 |
-27 |
13 |
Таблиця Серія A (Бразилія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Корінтіанс |
38 |
21 |
9 |
8 |
50 |
30 |
+20 |
72 |
| 2 |
Палмейрас |
38 |
19 |
6 |
13 |
61 |
45 |
+16 |
63 |
| 3 |
Сантос |
38 |
17 |
12 |
9 |
42 |
32 |
+10 |
63 |
| 4 |
Греміу |
38 |
18 |
8 |
12 |
55 |
36 |
+19 |
62 |
| 5 |
Крузейру |
38 |
15 |
12 |
11 |
47 |
39 |
+8 |
57 |
| 6 |
Фламенгу |
38 |
15 |
11 |
12 |
49 |
38 |
+11 |
56 |
| 7 |
Васку |
38 |
15 |
11 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
56 |
| 8 |
Шапекоенсе СК |
38 |
15 |
9 |
14 |
47 |
49 |
-2 |
54 |
| 9 |
Атлетіку Мінейру |
38 |
14 |
12 |
12 |
52 |
49 |
+3 |
54 |
| 10 |
Ботафогу |
38 |
14 |
11 |
13 |
45 |
42 |
+3 |
53 |
| 11 |
Атлетіку ПР |
38 |
14 |
9 |
15 |
45 |
43 |
+2 |
51 |
| 12 |
Баїя |
38 |
13 |
11 |
14 |
50 |
48 |
+2 |
50 |
| 13 |
Сан-Паулу |
38 |
13 |
11 |
14 |
48 |
49 |
-1 |
50 |
| 14 |
Флуміненсе |
38 |
11 |
14 |
13 |
50 |
53 |
-3 |
47 |
| 15 |
Спорт Ресіфі |
38 |
12 |
9 |
17 |
46 |
58 |
-12 |
45 |
| 16 |
Віторія |
38 |
11 |
10 |
17 |
50 |
58 |
-8 |
43 |
| 17 |
Корітіба |
38 |
11 |
10 |
17 |
42 |
51 |
-9 |
43 |
| 18 |
Аваї |
38 |
10 |
13 |
15 |
29 |
48 |
-19 |
43 |
| 19 |
Понте-Прета |
38 |
10 |
9 |
19 |
37 |
52 |
-15 |
39 |
| 20 |
Атлетіку ГО |
38 |
9 |
9 |
20 |
38 |
56 |
-18 |
36 |
Росаріо Сентраль наступні 6 матчі
|
2018-04-15 |
Рівер Плейт
|
- |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-04-22 |
Росаріо Сентраль
|
- |
Расінг Клуб
|
|
2018-04-28 |
Дефенса і Хуст.
|
- |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-05-05 |
Арсенал Саранді
|
- |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-05-10 |
Сан-Паулу
|
- |
Росаріо Сентраль
|
|
2018-05-14 |
Росаріо Сентраль
|
- |
Естудіантес ЛП
|
Сан-Паулу наступні 6 матчі
|
2018-04-17 |
Сан-Паулу
|
- |
Парана
|
|
2018-04-19 |
Сан-Паулу
|
- |
Атлетіку ПР
|
|
2018-04-22 |
Сеара
|
- |
Сан-Паулу
|
|
2018-04-29 |
Флуміненсе
|
- |
Сан-Паулу
|
|
2018-05-05 |
Сан-Паулу
|
- |
Атлетіку Мінейру
|
|
2018-05-10 |
Сан-Паулу
|
- |
Росаріо Сентраль
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.10 |
2.87 |
4.20 |
| Ймовірність |
35% |
34% |
31% |
|
1X @ 1.25 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.25 |
1.75 |
| Ймовірність |
57% |
43% |
|
1X @ 1.25 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.57 |
2.25 |
| Ймовірність |
|
58% |
42% |
|
Більше 1.5 @ 1.57 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.87 |
1.39 |
| Ймовірність |
|
33% |
67% |
|
Менше 2.5 @ 1.39 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
6.00 |
1.12 |
| Ймовірність |
|
16% |
84% |
|
Менше 3.5 @ 1.12 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.37 |
1.53 |
| Ймовірність |
|
40% |
60% |
|
Ні @ 1.53 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-13 00:00. На даний момент можливі зміни!